Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:31:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ste vampir?  (Pročitano 3789 puta)
27. Feb 2011, 21:25:21
Krajnje beznadezan


Samo polako...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12015
Zastava srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung galaxy s4
Vampir. Parazit. Energetski usisivač. Oni pored kojih se osećamo kao da nam je sva energija isisana, pored kojih se osećamo umorno i iskorišćeno.

Mitologija, religija i umetnost su prepune priča o vampirima, ali i naš svakodnevni govor.

Vampir sisa krv.

Krv teče kroz naše telo zahvaljujući srcu, u srce obično smeštamo našu dušu i naša osećanja, a naša osećanja shvatamo kao našu životnu energiju.

Vampir sisa, uzima, otima našu životnu energiju i kad to učini pretvaramo se u jednog od njih.

Divna priča, zar ne? Ljubavna?

Gde je Vampir?

Ko pa voli da traži ružne osobine u sebi? Draže nam je da tragamo za time koliko smo divni, lepi, sposobni, pametni, jedinstveni, dobronamerni. Ružne osobine volimo da tražimo i nalazimo u drugima, a tamo volimo i da ih menjamo.

Ipak, ako hoćete, pogledajte u sebe i proverite da li ste možda u nekom trenutku svoga života odlučili:

Da nećete da volite. Ali, da hoćete da budete voljeni?

Da nećete da dajete. Ali, da hoćete da dobijate?

Da nećete da slušate. Ali, da hoćete da Vas slušaju?

Niste nikada tako nešto pomislili? Ni osetili?

Ok, onda u Vama nema ni traga od Vampira.

Onda verovatno niste ni kliknuli na link koji u svom naslovu ima reč vampir?

Nikada niste pomislili da previše dajete za ono što dobijate?

Ili da morate da tražite, da se borite... da Uzmete ono što Vam treba?

Vaše davanje je bezuslovno? Kao savršena ljubav?

Nikad nije praćeno uslovom, zahtevom, očekivanjem da dobijete za uzvrat baš ono što ste prethodno zamislili krećući u davanje?

Vaše davanje, kada ne dobije odgovor koji ste očekivali, ne postaje odbacivanje?

Vaše primanje nikad nije postalo uzimanje, otimanje, korišćenje prilike?

Pa, svaka Vam čast - u Vama nema ni traga od Vampira.

A, ako ste kojim slučajem posumnjali da Vaša ljubav možda nije savršena, da ste se negde tokom svog životnog puta podelili na onoga koji hoće da bude voljen i onoga koji neće da voli, da ste na tom putu pocepali svoju dušu na delove koje uskraćujete da poklonite drugima i one koje traže i uzimaju ljubav, da ste poklone zamenili trgovinom…

Onda ste našli Vampira.

I čujete ga vrlo jasno šta govori: "A ja? A ja? A ja?", "A meni? A meni? A meni?" , "Daj! Daj! Daj!".

I ako imate očuvane ostale delove sebe, znate intuitivno da nije problem u tome što on misli samo na sebe i ponavlja to "A ja?", "A meni?" i "Daj!" repetativno kao rad na traci, nepokolebljivo i dosledno kao mašina, već to što ama baš ništa drugo ne govori, kao da zna samo za tih nekoliko reči: Ja. Daj. Treba mi.

Što češće govorite iz ovog lica, Vampirskog Ja – to ste više i češće Vampir. Svakako, možete da se toliko pokorite tom repetativnom glasu da niste zaista ništa drugo nego Vampir.

Čemu služi Vampir?

Vampirsko Ja je slepo za sve druge poglede osim svog, odlikuje ga jednoperspektivna isključivost.

Ipak, da li je moguće da se pitanja Vampirskog Ja postave u prazno, nikome?

"A ja?", "A meni?", "Daj!" upućeno je drugom.

S nešto dobre volje da promenimo svoju perspektivu, ne odgovorimo na vampirsku jednodimenzionalnost sopstvenom isključivošću, možemo da izvučemo na površinu, upravo iz najgore vampirske osobine, ono na šta se ona oslanja i čemu nas uči.

Ono što Vampirsko Ja podrazumeva je – neophodni su nam drugi.

Vampir ne može biti Vampir u izolaciji. Vampir se može, isključivo, biti u odnosu.

Mitološki vampiri piju krv svojih žrtava. Krv - srce - duša - osećanja. Vidite li vezu?

Vampir se ne hrani svojim osećanjima prema drugom, već se hrani osećanjima drugog.

U odnosu sa Vampirskim Ja, prinuđeni smo da odgovorimo osećanjima. Ne mislima, ne rečima, ne stavovima, ne idejama, ne predlozima. Ni sa čim od toga. Odgovaramo osećanjima.

Da li možete sad da pretpostavite zašto bi odluka da postanete ubica Vampira značila nešto loše po Vas?

Odsekli biste nužnost emocionalne razmene iz odnosa sa drugima, ali i sa samim sobom.

Ako prepoznate ovo Vampirsko Ja među svojim Ja i ne svedete se na njega, temeljno se odričući svoje slobodne volje, uvidićete i način na koji zaista možete da se odbranite od onih koji su se sveli na ovo i ovakvo Ja.

„Kako upokojiti Vampira?“

U onoj meri u kojoj se sami niste pokorili svom Vampirskom Ja, u toj meri ćete, svesni svih svojih osećanja, u odnosu sa drugim koji od Vas zahteva reakciju osećanjima, razlikovati svoja prava osećanja od osećanja koja drugi pokušava da izazove u Vama da bi ih usisao u sebe. Nećete shvatiti lično, kao da se zahtev odnosi na Vas. Vampirsko Ja ne pravi razliku na kome se hrani. Hrani se drugim.

Siguran način da povećate rizik u odnosu sa Vampirskim Ja je da negirate "loše" i "ružne" emocije u sebi i da ih se plašite. Kao ljudsko biće, sposobni ste za ceo spektar osećanja i za ona pozitivna i za ona negativna. Misleći o sebi kao samo dobrom, kao samo ljubaznom, kao samo ispravnom – odričući mržnju, bes, ljutnju, tugu iz svog repertoara reakcija – pojednostavljujete se do jednodimenzionalne perspektive, svodite se na svoje Vampirsko Ja i pokoravate mu se.

Što se odlučnije i preciznije odričete samosvesti o ružnim osećanjima u sebi, to ste u većem riziku od „napada“ Vampira, prosto ga privlačite na sebe. A znate šta se dešava kada Vas Vampir sustigne – posisa malo Vaše krvi i … postajete jedan od njih.

Šta radi čovek koji je napadnut? Brani se?

Iz kojih osećanja se branite? Iz zadovoljstva, sreće, euforije, prijatnosti?

Ili snagu da se odbranite crpite iz užasa, besa, ljutnje, straha?

Sva ta „ružna“ osećanja postoje u Vama, negirajući ih osuđujete se na njih i odričete mogućnosti da ih obuhvatite i nadiđete svojim „lepim“ osećanjima.

Susret s Vampirskim Ja je lekcija koja će se ponavljati dok je ne naučite.

Kažite zbogom Vampiru

Pogledajete vrlo pažljivo u sebe, setite se svoje odluke da hoćete da budete voljeni – ali ne i da volite, svoje odluke da hoćete da primate – ali ne i da dajete. Svoje odluke da se suprotstavite svetu i drugima zato što ne odgovaraju na Vaše potrebe potpuno i savršeno, bez odlaganja.

I onda - promenite tu odluku. Odlučite ponovo da hoćete da volite, da dajete, da sarađujete. Ipak.

Iz bilo kojeg drugog Ja, osim iz Vampirskog Ja, znate da su drugi ljudi živa bića sa slobodnom voljom i da može da bude zaista lepo razmenjivati se sa njima. Ta druga Ja možda ne znaju koliko je duboka potreba za drugim i tom razmenom, ali od Vampirskog Ja možete bar to da naučite – nužno su nam potrebni drugi!

Osećanja su vrlo, vrlo... vrlo važna.

Ne možemo ići kroz život bez njih, a da ne platimo cenu, niti možemo ići samo s njima, a da ne platimo cenu.

Zanimljivo, za obe odluke, cena je potpuno ista: odsustvo ljubavi, odsustvo protoka i razmene osećanja.

Još jedanput: ovo nije odlika sveta - to je odlika pojedinca.

Bilo koga od nas, svakog od nas - od onog trenutka kada smo doneli odluku da nećemo da volimo zato što nam nije uzvraćeno onako kako smo zamislili i očekivali.

Od onog trenutka kada smo razdvojili davanje od primanja.

To je odlika sveta samo utoliko ukoliko ga čine takvi pojedinci.

Ono što smo razdvojili - možemo i da spojimo.

Potrebna je samo jedna odluka: Hoću da volim.

I pelcovali ste se protiv vampirizma.

Dajući se, voleći druge, drugog kao Drugog, zajedno sa njegovom/njenom slobodnom voljom, čineći to svojim voljnim izborom, u Vama neće ostati nikakav pretek osećanja kojima bi Vampirsko Ja moglo da se hrani.

Izvor:B92
IP sačuvana
social share
U cik zore zviždi voz, njime odlazim u OZ
Neću da se vratim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Sendo 
Ja jesam. Volim Toreadore


The Toreador are a fictional clan of vampires in White Wolf Game Studio's Vampire: The Masquerade and Vampire: The Dark Ages books and role-playing games. Their symbol is the thorned rose.
The Toreador are some of the most beautiful and glamorous of the Kindred. Famous (and infamous) as a clan of artists and innovators they are one of the bastions of the Camarilla, as their very survival depends on the facades of civility and grace on which the sect prides itself.
It is said that the Clan's founder, Arikel was a mortal painter in the First City. Famed throughout the lands for her work, after her Embrace she painted a mural on which the past, present and future of Kindred society was depicted. When Caine saw a terrible future for his race, he cursed her with the affliction that affects Toreador today - the art that she loved most dearly would now be her obsession and distraction above all things.
In the middle age, the Toreador were a member of the High Clans, and their numbers were made up of the same types that are common in the modern nights - minstrels, painters, poets and actors.
Like most Clans, some of the members left the Clan proper upon the formation of the Sabbat. Toreador antitribu are the dark reflection of their Camarilla cousins - while they are beautiful social butterflies, their weakness has twisted so that all antitribu derive joy from the emotional, physical and mental suffering of others.
The Toreador revelled in the Victorian age. The Industrial Revolution led to a phenomenon that only the rich had been previously afforded - leisure time. A heyday of theatre, music and art began in cultural nexuses like New York, London and Paris and spread throughout the globe. While the influence of the Church in people's lives (and consequently, the influence Toreador held over the church) waned, those Kindred that latched themselves onto businessmen prospered. Possibly the one thing most Toreador love with the exception of beauty is money, and it was now accessible from places other than the landed gentry of the time. While the Clan has had peaks and troughs, this was a time that cemented them as a true power in the Camarilla.
Clan   Progenitor   Faction   Disciplines   Nicknames   Weakness
Toreador   Arikel   Camarilla   Auspex, Celerity, Presence   Artisans   The members of this clan are as much prisoners of their artistic vision and sensitivity as they are its beneficiaries. They are often overcome by the beauty they see around them, and become immobilized with fascination. Such things as paintings, neon signs, or even sunrises can captivate them. It requires a successful Willpower roll to break the fascination quickly; otherwise, the Toreador will stand, awed and helpless, for minutes or even hours. This trait explains why Toreador so often fall in love with mortals.

1 Final nights
2 Culture
3 Minor bloodlines
3.1 Toreador antitribu
3.2 Ishtarri
4 Version differences
5 Vampire: The Requiem
6 Toreador of Note
7 Vampire: The Masquerade – Bloodlines
8 References


The Toreador play their games as they always have, albeit at a slightly more frantic pace due to the upheaval of the various skirmishes the Camarilla have fought. The recent innovations of cinema, television and the internet means that new forms of art and expression are being discovered almost daily, meaning the Toreador have become even more varied.
However, the Toreador are still a noble and aristocratic clan, and many perceive the Embrace of graffiti artists, Wall Street Wizards and CGI technicians as a pollution of the vaunted ideals that the Clan used to stand for. Many nights are filled with one Toreador bickering with another over what can be considered true art, and each Toreador's opinion is as varied as the definition of art itself.


It is said that while the Ventrue are the mind of the Camarilla, the Toreador are its soul. It was one of their number, Rafael de Corazon, who was instrumental in its formation. The Toreador are the greatest supporters of many of the Camarilla's traditions, most notably that of Elysium. This is where the Toreador are in their element, showcasing their latest pieces and practicing their highly effective (and sometimes deadly) form of social manouevreing. From the outside, most other Clans think of one face of the Toreador, but see another. When speaking of them to another, most envision Toreador as the Artistes - billowy shirted, frock-coated fops who crow about the beauty of the ages and lamenting their lost humanity. In reality, outsiders are less likely to meet such characters, given as they are to sequestering themselves away to work on their latest masterpiece. Far more often encountered are those Toreador whose unlives have become dedicated to the Kindred social scene - Toreador are often a large contingent of the city's Harpies, and having spent years with their bitchy and conniving clan-mates they are more than capable of ruining someone's reputation with a pithy comeback or a damning piece of gossip whispered in just the right ear.
The Toreador portray themselves as the vampires closest to the living breathing pulse of the humans around them (though this honour might be shared with the Brujah). They claim that this is what keeps them so vital and modern. Indeed, Clan members are often the first ones to be aware of what mortals are wearing, eating, buying and sleeping with. While a Malkavian elder might be found in his 1800s finery, the Toreador is much more likely to be wearing something from this year's Paris catwalks.


Toreador antitribu Clan Symbol
The Toreador antitribu were instrumental in the formation of the Sabbat, and much of what came out of the Convention of Thorns did so under the direction of Toreador anarchs who would later guide the sect. With the organizational efforts of the Lasombra and Tzimisce, and a few Ventrue antitribu, the Toreador created much of the sect's structure, as well as codifying many of the sect's beliefs. Indeed, the early, anarchic nights of the sect may have seen its destruction, "if not for the masterful misdirection of our esteemed artistes."
In the modern nights, the Toreador antitribu have similar interests as their Camarilla siblings, only their appreciation for the aesthetic has grown to include pain, savagery, cruelty and depravity. How is a rose, sonnet or portrait any more enrapturing than a masterfully executed flaying, reason the Toreador antitribu? What is beauty, if not subjective? The Perverts' talent for torture rivals even the Tzimisce in pain and duration. Young clan members begin on human subjects, while their elders graduate to "other" subjects. Some of the more practiced members have actually gotten their art introduced into Camarilla salons and Elysia, where they have garnered much Cainite support, to the dismay of the vampires whose bastions have been violated. In the 1980s, an anonymous artist showed "Woman's Submission at the Hands of Man" through the medium of a dress made of raw meat. This exhibit toured several Camarilla-held national galleries and made headlines in every city it visited. No one ever questioned the type of meat used, nor the method of creating the sculpture.
Tattoos, scarification and body piercing among Toreador antitribu provide another opportunity as well one to which very few members inside the Sabbat (and none outside) are privy. The artists have created their own language of symbols and codes, which they use to pass information to each other for their own benefit and the benefit of the pack. A certain lattice of keloids or a particular stone in a nose-stud can provide vital information to those pack members who can read the hidden message. Tattoos and piercings heal over and force themselves out of Vampire bodies unless they existed before the Embrace: Toreador antitribu can send different messages each night, relishing the exquisite pain of the process every time they do so.
Of all the Sabbat clans, the Toreador antitribu interact most frequently with mortals. They move in the most glamorous mortal circles, plying their trade in art and society, feeding as they will from the rich and indolent. Like the Toreador of the Camarilla, the Sabbat Toreador are lethal social butterflies, moving visibly yet mysteriously through mortal circles. Little do their sycophants and admirers know that behind every invitation, innuendo and expression lies the horror of the Sabbat.
Bloodline   Progenitor   Faction   Disciplines   Nicknames   Weakness
Toreador antitribu   Unknown   Sabbat   Auspex, Celerity, Presence   Perverts, Pervs   The Toreador antitribu once possessed the same flaw as their non-Sabbat counterparts, though their indulgence in blood-games and twisted passions has warped this failing somewhat. While they once found beauty even in extreme violence or sadism, they have since become needlessly cruel, inflicting their own viciousness on those around them. If presented with an ample opportunity (feeding, a rival embarrassing herself, torturing a captive Cainite), a Toreador antitribu will inflict physical or emotional pain on her subject more often than not.

Main article: Kindred of the Ebony Kingdom#Ishtarri
Laibon Legacy of Clan Toreador.
Legacy   Parent Clan   Disciplines   Nicknames   Weakness
Ishtarri   Toreador   Celerity, Fortitude, Presence   Gluttons   The Ishtarri are easily addicted to excess (which also manifests physically) as their all-consuming needs drive them to fulfill those desires at the cost of everything else.

A change to the weakness of the Toreador antitribu. In 2nd Edition the Sabbat Toreador had a similar weakness to those in the Camarilla (although the Sabbat members could also find beauty in great ugliness). Revised edition changed this to forcing Sabbat Toreador to make a Willpower check when confronted with an opportunity to cause pain to somebody.

The Daeva can be seen as their successor in Vampire: The Requiem. However, the Daeva possess a stronger similarity to the Ishtarri, a bloodline of the Toreador, in clan weakness and name of Middle Eastern origin. A Daeva bloodline is named Toreador, whose members take on more exaggerated behaviour and vice, especially with regard to art, culture and social refinement. They gain the Discipline of Dominate.
wikipedia
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Meni kažu da imam problema sa mozgom, pa onda sam valjda Malkavian.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
I'm a vampire slayer Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Meni najvise leze ili Brujah ili Toreador  Smile

Tekst govori o energetskim Vampirima. Oni su malo drugacija sorta i hrane se nasom energijom. Za razliku od Vampira za koje se ne zna da postoje energetski Vampiti i te kako postoje i vrlo su opasni po nas
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Pa te vampire koje smo nabrojali se hrane energijom, električnom  Smile

Dobro, neću više da kvarim dazdevnjaku temu, lepo se čovek potrudio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Sendo 
Onda pitanje. Da li želite Online Vampire the masqurade frp u Svašta rubrici? Smile
Ako imate, može i skype Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Evo vam malo neki tekst o temi

"Energetski vampiri"

Umorni ste, oči vam se sklapaju, nervozni ste, čak slabije spavate. Mislite da je u pitanju nedostatak gvožđa ili nekog vitalnog minerala? Zapitajte se - možda je uzrok ovog upravo u ljudima kojima ste okruženi.

Da li ste primetili da u toku razgovora sa određenim osobama kapci polako počinju da vam se sklapaju? Osećate se nelagodno i umrtvljeno? E, od skora za te osobe postoji termin ENERGETSKI VAMPIRI.

To su, dakle, osobe koje “isisavaju” vašu životnu energiju, a da ste vi toga nesvesni ili pak prećutno negodujete. Postoje različite podvrste ovakvih ljudi. Kada se neko pod a) svesno i pod b) nesvesno “hrani” vašom enerijom.

Ovaj svesni tip je onaj “prijatelj” koji vas izaziva, provocira, a zna da, na primer, vi niste tip osobe koja na te provokacije odgovara. Dakle, vi se “jedete” u sebi, dok on odnosi pobedonosno vaše energetske rezerve. Uteha vam može biti da su te osobe koje vas namerno provociraju najčešće nesigurne i imaju neke komplekse, pa se trude da neki svoj nedostatak umanje naglašavajući vaše.

Rešenje za ovo je jednostavno. Analizirati provokatora, pa mu sasuti u lice šaljivo malo “njegovog leka” kad pokuša ponovo da vas oslabi.

Dalje, to može biti osoba koja se strasno hvali “Kako sam ja lepa, divna, kako meni sve ide od ruke u životu.” Vi vidite da sve to i nije baš tako, pa u početku potvrđujete, klimate glavom, a na kraju učtivo zevate kroz nos. Onda ta osoba odlazi refrešovana, a vi se osećate kao isceđena krpa. Sa ovakvim osobama se unekoliko i lakše izboriti, jer su direktni.

Teže je čak kada neko nesvesno cedi vaše energetske zalihe. Na primer osoba suprotne priče od prethodne. Osoba koja sebe i svoj život samo kudi i koja se vajka, kojoj je dosadno u životu, koja je baksuz i sve slično. A vi, šta možete da kažete, sem da će sve biti bolje, da nije uvek sve tako crno, a onda se vi posle nekog vremena strašno umorite, dok ta osoba i ne želi da čuje vaše savete, već samo da uživa u kukanju, pažnji i energiji koju joj vi posvećujete.

aj mučitelj može biti neki poznanik koji se kao krpelj “prikačio” za vas , ili pak vaša najbolja drugarica koja vam mesecima priča o problemima u vezi, a na kraju vas zove da satima priča telefonom o raskidu. Ovde je rešenje malo kompleksnije. Za početak ovo možete da prepoznate i izvinite se da i sami imate svojih problema.

Ako ovo ne “upali”, možete i vi uporno početi da kukate toj osobi kao kontranapad. Za sam kraj, možete ostaviti i onaj grublji način ili prekinuti kontakt sa tom osobom. Veći je problem ako vam je do te osobe stalo. Onda se malo udaljite od nje i nadajte se da će ta faza uskoro proći.

Ako ta faza pređe u stil života te osobe, razmislite da li je želite u svom društvu.

Čuvajte se i ostajte energični!

Autor: Tijana Vujadinović

Izvor
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Sendo 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia E72
Energetski vampiri uspavljuju?  Smile
Meni se desava da se u drustvu nekih osoba osecam grozno,
ne prijaju mi uopste... Ali ne budem pospana...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:31:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.