Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:19:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ste srecni?  (Pročitano 5905 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Kad prosirimo granice nase svesti i u tom polju medjubosnog delovanja ,budemo u potpunoj harmoniji  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
Potpuna harmonija... ja ne znam kako to vama deluje ali meni sigurno ne deluje kao mesto gde teku med i mleko.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

A ti volis med i mleko? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Све док моју породицу и мене служи здравље и све док функционишемо овако како функционишемо, ја ћу бити срећан.

Иначе, свако има среће онолико колико је заслужује.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 460
OS
Linux
Browser
Mozilla pango-text
 Smile kakvo pitanje. Kad cujem takvo pitanje, lizy, o`ma pomsilim na novopecene citace Froma. Covek je srecan, dok se ne zaglupljuje takvim pitanjima. Sto vise razmislja o tome, dakle svoje vreme trosi na postavljanje pitanja, sve ce mu vise stvari trebati za srecu i bice sve nezadovoljniji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja sam sretan, i kad me boli opet sam sretan. Osecam radost postojanja, i to me ne napusta ni u najgorim situacijama, a imam potpuni mir u dusi prema smrti, kad dodje, doci ce. Ako se usput desi nesto lepo meni ili mojim bliznjim, onda sam malo vise sretan.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson k310i
Covek zivi da bude srecan umesto da bude srecan zato sto zivi.Nije mi potrebno nista dabudem srecan ima sve sto mi je potrebno da budem srecan,sto zelim i vama.nije nam potrebno da uslojaljavomo svoju srecu sa necim kao na primer Bicu srecan kad... Nema kad zasluzejemo da bedemo srecni upravo sad i nista nam nije potrebno ni droga,ni alkohom.potreno je samo cisto,srce.Zivot nam je onakav kavi smo mi,ako zelite da promenite zivot promenite sebeKada postanemo mi bolji postace nam i zivot bolji.Sve sto nam se desava desava nam se za nase dobro.zato tako treba to privatiti Osveh na lice Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zasto mi se mnogi obracaju sa recima da im je zivot u haosu, da su osudjeni na vecnu depresiju i da nikada nece ponovo voleti?!! zato sto ne zele sa se pomire sa time da su faze u zivotu kada nas okupiraju problemi, nemonovne ali i prolazne, i jedini nacin da ih prevazidju je da ih  prihvate takve kakve jesu, da se ne poistovecuju sa njima i ako zele neka procitaju "Budjenje" od Antoni De mela... iskustvo govori da ta knjiga pomaze Smiley))
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


...caught between who I am and who I wanna be...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 447
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
SonyEricsson F500i
Da li mislite za sebe da ste srecni? Ako jeste srecni, sta vas cini srecnima? Ako niste, sta vam je potrebno za srecu? Sta je za vas sreca?

U poslednje vreme sve cesce cujem od ljudi da smatraju kako nisu srecni, a cini se da imaju sve preduslove za srecu...
Koliko vi poznajete takvih ljudi? Zasto je to tako?

...mislim da sam srećna...ali to sve zapravo ovisi kako definiramo sreću...srećna sam utoliko što imam sve što mi je potrebno za život, ne moram razmišljati hoću li sutra ostati bez nečega...zdrava sam...ljudi u mojoj okolini su zdravi...stvari tog tipa... Smile

...što me čini srećnom?!...male sitnice...dobri izlasci...anegdote s prijateljima, mladjom sestrom...slatke poruke koje me rastope...činjenica da imam hrpu uspomena (i lijepih i ružnih...nije to bitno)...spoznaja da je on tu negdje (iako kilometrima daleko...tako je to kad se zaljubis u najboljeg prijatelja kod bake Smile )...dobra knjiga...film...heh...poneki osmijeh...ma stvarno sve one beznačajne sitnice koje su zajedno gotovo savršenstvo... Smiley

...slažem se da upoznajem sve više takvih ljudi...ljudi koji sami sebe čine nesretnima...dramatiziraju nepotrebno...kompliciraju bez razloga...moja najbolja prijateljica je takva...isse...koliko sam je puta htjela ošamariti zbog tih njenih depresija...jer stvarno nisu potrebne...baš to napisano...ima sve preduslove za sreću... Smile zašto je tako?!...nzm...valjda ja takva osoba...mislim da i na neki način čak uživa u toj tuzi...stvar navike možda...dunno...a ima i onih koji se jednostavno još nisu dovoljno spustili na zemlju...ha da... Smile
IP sačuvana
social share
...always remember you're unique...just like everyone else...  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Internets. Serious fucking business.

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2844
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung krsh
Ne znam. Ne tragam za smislom u zivotu, pomirila sam se da ga nema, da su ljudi jednostavno sluchajnost. Mozda postoji Bog, mozda ne, necu znati ako ga ne vidim sopstvenim ocima. naravno, imam trenutke radosti sa drugaricama itd, ali naravno i tuge, npr kada mi je umro deda pre 4 godine. Nazlost sam i dalje u pubertetu, gde osecanja nisu vishe osecanja nego jednostavno naleti ovih ili onih hormona. Ne ochekujem nishta od zivota, sama pravim svoju sudbinu... Ko me malo bolje upozna, zna da sve shto sam postigla nema nikakve veze sa srecom ili sudbinom... Ako nas pogodi meteorit ovog chasa i svi umremo za 3 sekunde, univerzum se nece imalo promeniti... LJUDI, TREBA MI PSIHIJATAR!!! Ponovo sam u ravnodushnoj fazi... ebiga, PMS... Smile
IP sačuvana
social share
http://img53.imageshack.us/img53/4131/boinggx6qy9.gif[/img][/url] If you can read this you don't need glasses
Anonymous... Because none of us is as cruel as all of us!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:19:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.