Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:58:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ste culi za ,,wazzub''?  (Pročitano 1787 puta)
17. Feb 2012, 09:42:57
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1145
Browser
Opera 11.61
Da li ste culi za ,,waz zub''? sta mislite o njemu i da li je prevara ili obmana?
IP sačuvana
social share
Always Improvise!  _     _     _     _
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Gardian of the Light

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
Nokia 6700
Pozdrav.  Smile
Ja sam cuo za taj portal, ali sam skeptican po pitanju zarade. Znam da je to placanje opravdani vid marketinga koji se siri pomocu korisnika, a ne preko medija informisanja, ali bih voleo da cujem i druge koji imaju iskustva sa tim.
Inace, poznajem jednu prijateljicu iz Novog Sada, ciji je decko vec dobio oko 120 dolara cekom na kucnu adresu.
Ona me je kontaktirala kako bih mi poslala pozivnicu i tako nastavili dalje sirenje i eventualnu zaradu....

Molim sve one koji imaju iskustvo sa ovim portalom ili znaju nekog ko je dobio novac da nam se ovde obrate. Voleo bih da je ovo zaista stvarno a ne prevara...
Smile  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 22. Feb 2012, 13:47:44 od markomacan »
IP sačuvana
social share
Ljubi Gospoda Boga svojega svim srcem svojim, svom dušom svojom, svom misli svojim i svom snagom svojom. Amin!
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Yo man!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11
Zastava Nis
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
SonyEricsson Star II
To je PTC site (pay-to-click).Gledas oglae i dobijas kintu za to.U sustini leba bez motike.Ja sam na jednom drugom sajtu,kao pocetnik ,zadovoljan sam.Sve dok vam ne traze vasu kintu da uplatite,slobodno probajte.Ima i mnogo slicnih sajtova koji su prevara
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 82
Zastava Кикинда
OS
Windows XP
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
SonyEricsson c905
Ne moze se bas reci da je ovo leba bez motike. Ovde je motika malo drugacija od one na koju smo tradicionalno navikli. Ipak, nisam zeleo da se upustam u ovu pricu jer je ovde sve virtuelno i na dodjem ti. Koliko sam skapirao isplate krecu tek kad mreza krene zvanicno sa radom pa nisam siguran kako je taj lik iz NS-a dobio pare ali ok. Nisam u toj prici pa necu da kazem da nije.

Ipak, znam za nesto sto sljaka itekako odlicno u celom svetu pa cak i u Srbiji i toj sam se prici u potpunosti posvetio. Ono sto je najvaznije jeste cinjenica da apsolutno nikom nista ne prodajete niti mu uzimate pare !!! Kako je ovde na forumu reklamiranje strogo zabranjeno evo mog e-maila pa ako je ko zainteresovan da cuje o cemu se radi i zaista zaradi pare neka mi se javi. Bice mi drago da ga uputim sta gde i kako  Smile

boksadj@gmail.com

p.s. Od sinoc sam se aktivirao na forumu pa jos uvek ne mogu da saljem privatne poruke. Gledam da napravim dovoljno postova i postanem aktivan clan pa zato za sada koristim samo e-mail za komunikaciju. By the way, na profilu imate link ka mom facebook nalogu pa ako ko zeli moze me i tu naci  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:58:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.