Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li smo svesni koliko trenutna situacija utiče na nas?  (Pročitano 14918 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
A dokle cemo sopstvena opravdanja traziti u svemu sto nas okruzuje? Dokle cemo svoju lenjost pravdati godinama u kojima "nam je zivote neko drugi upropastio"? Uvek je jednostavnije traziti i naci kakvo takvo opravdanje za sopstveno cupkanje u mestu i nemanje, nego zasuci rukave, rmbaciti, zaboraviti na provod i muciti se.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
A dokle cemo sopstvena opravdanja traziti u svemu sto nas okruzuje? Dokle cemo svoju lenjost pravdati godinama u kojima "nam je zivote neko drugi upropastio"? Uvek je jednostavnije traziti i naci kakvo takvo opravdanje za sopstveno cupkanje u mestu i nemanje, nego zasuci rukave, rmbaciti, zaboraviti na provod i muciti se.
Sa jedne strane si u pravu, samo sto eto, znam dosta ljudi koji su radni a ne mogu ovde dobiti sansu pa idu negde gde mogu. Nema previse perspektive ovde i to je jedan od problema. Nekako jedna zemlja mora imati i jedno i drugo, i lljude sa perspektivom a i uslove za iste.

Ali si i u pravu, postoji i ogroman broj ljudi cije je srednje ime "Izgovor" pa jednostavno nece da se zamuce kako bi ima makar malo bilo bolje.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
A dokle cemo sopstvena opravdanja traziti u svemu sto nas okruzuje? Dokle cemo svoju lenjost pravdati godinama u kojima "nam je zivote neko drugi upropastio"? Uvek je jednostavnije traziti i naci kakvo takvo opravdanje za sopstveno cupkanje u mestu i nemanje, nego zasuci rukave, rmbaciti, zaboraviti na provod i muciti se.
Sa jedne strane si u pravu, samo sto eto, znam dosta ljudi koji su radni a ne mogu ovde dobiti sansu pa idu negde gde mogu. Nema previse perspektive ovde i to je jedan od problema. Nekako jedna zemlja mora imati i jedno i drugo, i lljude sa perspektivom a i uslove za iste.

Ali si i u pravu, postoji i ogroman broj ljudi cije je srednje ime "Izgovor" pa jednostavno nece da se zamuce kako bi ima makar malo bilo bolje.

E vidis... govorim o Beogradu, o ostalim gradovima necu. Pre neki dan, jedan stranac je komentarisao po fazonu da mu nije jasno kako to da kukamo toliko, lose ovo, lose ono, nema posla, nema para, skupoca, sve unisteno, prethodna vlast/trenutna vlast/buduca vlast itd itd itd a restorani i kafici puni i prepuni cim sunce iskoci... a cak mu se cini da neki i spavaju po bastama. U njegovoj drzavi se jednostavno radi od ujutru do uvece i pojma nemaju sta je provod. I jeste istina. U ovom gradu ne postoji basta gde ranom zorom makar jedna osoba ne sedi i ne srce kafu, a nakon deset sati skoro pa je sve krcato. S druge strane, moj komsija, prevalio prilicno godinica i ako je u svom zivotu radio nesto, sve ukupno moze da bude godinu, dve dana. Jednostavno nece da radi za 30.000,00 dinara mesecno (njegove reci). Ni ne trudi se da nadje neki posao, jer mu mati dva puta mesecno prima crkavicu od penzije i zena ne zna sta ce pre, da li da placa racune, ili njemu da daje dzeparac. E da... i on ume da stane i sav vazan komentarise kako ga je Sloba upropastio i kako zbog njega nije ovo, ili nije ono. Zar nije malo smesno?
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Bez mnogo filozofiranja - jedno je biti gradjanin Srbije, drugo gradjanin Toronta, treće je biti gradjanin Ciriha itd itd. Bez obzira na karakter čoveka otežavajuće okolnosti koje proizvodi okruženje u kome živi itekako utiče na kvalitet života i učinak u istom.

"Kada hodaš istim korakom, po mraku ćeš manje preći".

 Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
A dokle cemo sopstvena opravdanja traziti u svemu sto nas okruzuje? Dokle cemo svoju lenjost pravdati godinama u kojima "nam je zivote neko drugi upropastio"? Uvek je jednostavnije traziti i naci kakvo takvo opravdanje za sopstveno cupkanje u mestu i nemanje, nego zasuci rukave, rmbaciti, zaboraviti na provod i muciti se.

Zato sto ljude niko ne uci lekciji koja se zove - licna odgovornost. Smiley

« Poslednja izmena: 28. Jun 2012, 14:09:49 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Zar nije malo smesno?
Pa jeste. Imam i ja tako drugaricu, fakultetski obrazovanu. Zavrsila fax i sada sedi kuci i ceka posao. Kad joj kazemo da npr. uzme platna, izadje u centar da slika portrete i uzme makar neku paru ona kaze da je to "ispod njenog nivoa". Tu mozes malo da krivis i zemlju jer smatram da se ljudima sa faklultetom treba obezbediti makar neki posao a ne da moraju da rade kod Kineza ali situacija je takva da se kasnije moras snalaziti za sebe kako znas i umes na bilo koji nacin pa sta ispadne...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Anea je rekla sve.
Da li ces cekati da ti neko podgreje rucak ukoliko si gladan?
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Ništa država nije dužna da obezbedi, to je očigledno, pa opet ljudi nekako nalaze načine. Šta razlikuje one koji uspeju od onih koji ne uspeju (a da ne računamo veze, mito i slične uobičajene načine zapošljavanja)? Ima nešto i u toj razlici.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 42
Zastava Sremska Mitrovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Samsung 
Mi nemamo drugo vreme da u njemu zivimo,prema tome silom prilika smo naterani da se snalazimo u ovim okolnostima najbolje sto znamo i umemo,sto pre covek tako sagleda situaciju lakse ce je prihvatiti.Pitanje je samo koliko su pojedinci svesni trenutne situacije,i toga da zivot nema reprizu,prema tome nema cekanja boljih uslova,jer pitanje da li ce oni ikad doci,nego bori se najbolje sto znas,i plivaj najbolje sto umes,da posle ne bi zalio.
« Poslednja izmena: 28. Jun 2012, 22:52:35 od haubica2 »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung 111111
Ovaj narod je rekorder izdrzljivosti...samo udri !

Situacija oko nas naravno da utice..
Mozda ne svakog dana i na istu osobu..ali utice
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.