Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li smem da brisem fajlove iz Local settings ----- Temp  (Pročitano 3189 puta)
08. Avg 2009, 00:36:55
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Alcatel One Touch Idol X
Zanima me da li smem da brisem fajlove iz Local settings ----- Temp (ali za Windows explorer, ne temp za browsere)? Posto tu ima dosta .dll fajlova, pa bolje da pitam, nego da obrisem, pa da nesto zeznem...  Smile



[Edit by okno: Teme sa naslovima tipa: Hitno, Pomoc, Problem, Da li i slicne, treba maksimalno izbegavati! Naslov teme mora da odgovara njenom sadrzaju i da ga barem delimicno opisuje. Konsultujte se sa Pravilnikom Burek Foruma]
« Poslednja izmena: 11. Avg 2009, 15:59:35 od okno »
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4504
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
Ja sam često brisao te fajlove i nisam nikad imao problema. Ako je neki od tih fajlova potreban procesu koji trenutno radi on neće biti obrisan.

Umjesto da brišeš ručno te fajlove, možeš ih obrisati sa CCleaner-om.
« Poslednja izmena: 08. Avg 2009, 15:46:56 od chmaooq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 484
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
brisi ti to rucno, ali tako sto ces prethodno restartovati wondows. dakle,
1 restart windows
2 odes u taj folder i pobrises sve

restart je bitan da se ne desi ovo sto je gore receno - da neko ne koristi to. ako uradis odmah nakon restarta sve je ok.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4504
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
restart je bitan da se ne desi ovo sto je gore receno - da neko ne koristi to.
Ne mora restartovati. Windows neće dozvoliti brisanje fajla koji je potreban nekom procesu. Selektuješ sve fajlove, klikneš delete, on će obrisati samo one nepotrebne. Oni koje neki proces koristi će ostati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 484
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
Citat
Ne mora restartovati. Windows neće dozvoliti brisanje fajla koji je potreban nekom procesu. Selektuješ sve fajlove, klikneš delete, on će obrisati samo one nepotrebne. Oni koje neki proces koristi će ostati.
pa kažem čoveku da restartuje da mu ne bi neki ostali. i rečeno je da je to bitno a ne moraš - prosto je to dobra praksa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.37
mob
Nokia 950
Ma lepo je covek gore napisao koristi CCleaner i nebrini...rucno ces obrisati svaki dll. koji trenutno nije potreban sistemu,tacnije Win nakon restartovanja pokrece sve servise koji su mu potrebni u toku svog rada iako neke servise u startu nekoristi...
Btw. ima servisa koji se pokrecu kada sistem to zahteva tacnije kada je to potreba da bi se neka aplikacija aktivirala...naprimer spool.dll servis za upravljanje stampom i skeniranjem,on ti nije stalno potreban ali se nece pokrenuti sam ako ga ti u Local setings obrises,kasnije kada pokusas da nesto stampash sistem ce prijaviti gresku...
Na WinXP sp3 svi dll izbrisani iz Locall setings se kasnije neaktiviraju automatski nego to morash rucno da uradish...
Moj predlog ti je bilo koj program za odrzavanje i fixeri ili lepo u RUN kucaj ''msconfig'' pa u tabulatoru WIN.INI iskljici tacnije destikliraj sve opcije(to su servisi koji se pokrecu pri podizanju sistema a imaju mogucnost da se pokrenu u radu)...
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Alcatel One Touch Idol X
Evo me, bio sam nesto odsutan.... Pa ja imam vec CCleaner, ali sa njim nisam uspeo nista da obrisem iz tog foldera, kao da su sve to neophodni procesi, a siguran sam da nisu svi... Zato sam pitao da li smem rucno da brisem. U svakom slucaju, hvala na odgovorima.
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4504
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
Možda nije sve obilježeno u CCleaneru. Možeš takođe obrisati to CCleanerom iz safe moda. Tako ćeš dobiti bolje rezultate.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.37
mob
Nokia 950
Možda nije sve obilježeno u CCleaneru. Možeš takođe obrisati to CCleanerom iz safe moda. Tako ćeš dobiti bolje rezultate.
Izmedjuostalog...imas Ccc config procitaj sve ce ti biti jasno sta smes sta nesmes... Smile
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.