Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li se unapred moze odabrati horoskop bebe  (Pročitano 3263 puta)
29. Sep 2006, 14:21:23
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Da li se može unaprijed odabrati horoskop bebe?   

Kakav bi to horoskop i život bio, bez ikakvih prepreka i trzavica, ako takav dan u godini uopšte i postoji.

No, hajmo, zarad beneficija naseg budućeg potomka vidjeti šta bi to naše teoretsko dijete iz epruvete moglo da dobije i na koji način da od astrologije profitira. Nećemo moći sve zlo zaobići, ipak. Znaci moramo prilikom izrade ovog elekcionog horoskopa praviti kompromise. Kakve?

Ja bih krenula od dana začeća. Naravno da se ono može i ne mora desiti u odredjen sat, ali važi jedna labava pretpostavka da se ne dešava sve dok je Mjesec u praznom hodu; Trudnoća treba da je lagana, pa bismo je voljeli započeti na dan kad Mjesec nema loših aspekata, jer Mjesec je trudnica, majka, Mjesec nosi plod. Sve se to mora podudariti i sa onim određenim danima kad je začeće kod žene uopšte i moguće.

Druga stvar je pol djeteta. Želis dječaka? Odaberi Mjesec u muškom znaku prilikom začeća. Djevojčicu? U ženskom. Opet ponovimo da se začeće može desiti kasnije, pa je dobro odabrati vrijeme kad Mjesec tek ulazi u znak i u njemu ostaje dva dana. Isto tako postoji labava tvrdnja da je ovaj znak mogući podznak bebe.

Sljedeća stvar je pretpostavka o terminu porođaja. Tu se već suočavamo sa problemom prijevremenih ili kasnijih porođaja, znači vrlo uzak nam je mogući "izbor" jer je element slučajnosti procentualno veći. No, kad bih lično mogla da biram i kad bih željela da biram, tražila bih godinu u kojoj Saturn nije u Raku. On svakako može pri rođenju biti drugačije povezan sa Rakom ili Mjesecom ili četvrtom kućom i to nećemo moći izbjeći.

Ima velikih astrologa koji se bave elekcionim kartama ovog tipa, ima i onih koji se ne bave. Da li je u pitanju strah ili nešto drugo...

Mirjana Cosic Bejtovic


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N95
Meni je ovo morbidno Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung D500
Ne da je morbidno već prikazuje da roditelji žele baš dizajniranu bebu koja bi bila previše prikladna za društvo i okolinu oko njih, ili samo za svoje potrebe. Voli svoje dijete onakvo kakvo jest.

Ovakvo nešto me podsjeća i na one dizajnirane bebe u laboratorijima. Pojma nemam gdje bi mi pamet bila da su me starci dizajnirali po njihovoj mjeri.  Smiley 1

Ali u takvim slučajevima, kad se igramo Boga, uvijek se dogodi nešto neočekivano što bi to moglo pokvariti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Razmisljala sam o ovome bas pre negde, i deluje mi veoma morbidno. Ipak treba to pustiti da ide svojim prirodnim tokom, jer ce se sigurno u svakom slucaju odraziti.     Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile

e da... interesantno jeste u svakom slucaju
moja beba treba da se rodi vrlo uskoro, i videcemo hoce li biti skorpija ili strelac, bukvalno je pitanje dana, a nesto sumnjam da ce sacekati do 23. nov. Smile al' nikad se ne zna
i ko god da pita kad ce beba, svi odmah preracunavaju i kazu 'ajoooooooooooooooj nece valjda skorpija da bude?!'
tako da se ne treba mnogo cuditi roditeljima sto pokusavaju da nastimaju rodjenje deteta, posle ovakvih reakcija, predubedjenja ili cega vec  Smile  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Meni je palo na pamet kad smo odlučili da želimo bebu kako bi bilo divno da bude Strijelac, jer mi je to najdraži znak.
Naravno, zaboravili smo na takve gluposti, požurili se i dobili prekrasnu Djevicu i ne bih mogla zamisliti da je drugačije, niti bih željela.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
machakz, pa ja nisam imala pojma... Smile divnoo  Smile  Nije bitno šta će biti u horoskopu, ne zamaraj se time uopšte.  Smile Držim ti fige  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N95
Smile

e da... interesantno jeste u svakom slucaju
moja beba treba da se rodi vrlo uskoro, i videcemo hoce li biti skorpija ili strelac, bukvalno je pitanje dana, a nesto sumnjam da ce sacekati do 23. nov. Smile al' nikad se ne zna
i ko god da pita kad ce beba, svi odmah preracunavaju i kazu 'ajoooooooooooooooj nece valjda skorpija da bude?!'
tako da se ne treba mnogo cuditi roditeljima sto pokusavaju da nastimaju rodjenje deteta, posle ovakvih reakcija, predubedjenja ili cega vec Smile Smile

 Smile
Skorpija ima moc regeneracije,a stalno citam da nema neuspjesne skorpije,pa zasto ne ,skorpija? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.