Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li se moze narezivati na vec narezani CD ili DVD?  (Pročitano 14735 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia E71
Posto vidim da svi koristite Nera,mozda ne bi bilo zgoreg da kazete coveku koji je i zapoceo ovu temu da koristi samo Nero express,barem dok malo ne udje u stos.Sto rece neko gore,najbolje bi bilo 7,ali moze i sest da prodje.Kod sedmice,u express modu nema nista tipa continue multisession,start multisession i sl.,samo ubacis dvd vec rezani ili prazan,a on ce sam da prepozna sta ima na njemu i sta dalje da radi...
A,sto se tice toga da nece da prepozna da vec ima nesto na njemu,ono sto sam ja primetio je da ako nesto narezes nerom,onda moras i da nastavis sa nerom,i to sa istom verzijom,znaci ne bi trebalo kombinovati vise programa za rezanje nego drzati se jednog ali proverenog.Jos jednom,za pocetnike sigurno najlaksi za koriscenje nero 7.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 247
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson GA628
Samo da se ubacim sto se tice te 7

citam vec bar 6 meseci za tu 7 da je zivo njesra i da sjebe sistem

i to pisu stotine ozbiljnih ljudi pa reko da proverim , vidim da se ovde koristi

kakav je feedback ???
IP sačuvana
social share
<Sabdo> on one of those speech-to-text programs my friend ripped ass onto the mic.
<Sabdo> and it typed out "France"
<Sabdo> we were like, wtf?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


do what you wilt should be the whole of the leo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 485
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.5
mob
Nokia E70
ortaku sam narezao na princo dva puta fajlove jedne prekog drugih jer cd rezac slabije cita. sve u svemu kad se reze na manjoj brzini (trenutno 8x je minimum za cd-e) to ispadne kvalitetno narezano, ali da przim neki dobar tdk ili sony na toj brzini ne bi mi neki cd uredjaj dobro citao. ako nekoga mrzi da cuva iso fajlove, ajde ali ne vidim sta fali nero-u 6.
IP sačuvana
social share
25 whores in the room next door, 25 flores and i need more... another black hole in the killing zone, a little more med in the methadrom
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Ma ne fali nista.
Nego svi vole da se hvale kako oni imaju najbolje resenje tipa:
"Ma ja koristim plugin za total commander"
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2260
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Ljudi pa sta meni ne radi!? Kupio sam jedan Verbatimov DVD+RW disk da mogu da eksperimetisem da ne bi uzalud bacao diskove jer mi ne sljaka multi sesija. Znaci radio sam proceduru kako se radi multisesija. Start, narezao, nastaviti i opet mi prijavljuje da na ovaj disk ne moze vise da se pise. Probao da ga obrisem, valjda se ovde ide, RECORDER>ERASE i pazi sada ovo, ne da mi da ga obrisem jer kaze da nije RW diiiiskkkkk!!!!!  Smile Sta mi je to pobrljavilo?! Jeste vi po defaultu sve ostavili ili se podesavali nesto po Nero-u?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


do what you wilt should be the whole of the leo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 485
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.5
mob
Nokia E70
po defaultu, ubo si losu seriju diskova...
IP sačuvana
social share
25 whores in the room next door, 25 flores and i need more... another black hole in the killing zone, a little more med in the methadrom
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2260
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Imam i jedan cd rw. Jel ima neka posebna precedura kada se on priprema za prvo snimanje, neki format ili nesto slicno? Video sam da je nero na brzinu formatirao dvd rw. Sada cu probati i sa ovim i mogu da se kladim da cu imati isti problem. Siguran sam 99%...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Pre ce biti da imas losu verziju nero-a.
Ja sam instalirao nero6 i pravio mi je probleme.
Onda sam instalirao 6.6.0.18 update i bilo je jos gore. Pucao mi je svaki drugi DVD.
Na kraju sam instalirao nero6 +6.6.0.5 update i radi savrseno.
Narezao sam bar 500 dvd-eva od tad i ni jedan nije sjeban...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2260
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Moja verzija je ultra edition 7.5.7.0 tj zadnja. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Pa to sto je poslednja ne mora da znaci da je i najbolja...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.