Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: da li se isplati nalivanje Coca Colom da bi se dobio Sony Ericcson?  (Pročitano 9888 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ja bi se primila na pricu da mi daju fon ako ga sigurno dobijam na popijenu kolicinu (i onako popijem dvolitru dnevno) ali ne kapiram ima li ga i kada je izvlacenje.
I ne pada mi na pamet da se smaram da saljem neke kodove i trosim lovu na SMS-ove ako treba sutra da cekam da mi dobra vila izvuce telefon.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Cek cek,ali gde je taj kod,ja prvi put vidim takve flase sa nacrtanim SE modelom,evo sad sam bio u Maxi-ju i takvih pakovanja nema  Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Kod nas je bila slicna stvar prije 1-2 godine...
Znaci posaljes im , sms-om , kod sa boce i poslije petnaest minuta ti stigne poruka od koka kole : Zalimo ali u ovom satu telefon je dobio xxxx ....
Eto , to je moje iskustvo sa ovom nagradnom igrom. Ako se , uopste , radi o istoj stvari.

Znaci svaki sat izvlace po jedan telefon a na kraju igre je bio spektakl.... Ne sjecam se glavne nagrade.  Smile

P.S. Posto sam ja koka kola kid... nije mi tesko pao poraz. Popio sam cisternu.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
a valjda se samo ovaj W200i dobija,koliko sam ja ukapirao ?  Smile

izvinite istripocao sam  Smile
« Poslednja izmena: 16. Apr 2007, 21:06:17 od akai11 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Netscape 4.0
mob
HTC Tattoo
Da bi dobio najskuplji telefon potrebno je 21000 bodova,jedna flaša od 2 litre ili litar nosi 2 boda,znači da bi uzeo taj telefon
potrebno je da kupim 10500 flaša koka kole Smile Smile Smile,igra traje do kraja godine,znači da dnevno moram da uzmem
50-ak flaša dnevno. Smile Smile ](*,)Sitnica
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Da bi dobio najskuplji telefon potrebno je 21000 bodova,jedna flaša od 2 litre ili litar nosi 2 boda,znači da bi uzeo taj telefon
potrebno je da kupim 10500 flaša koka kole Smile Smile Smile,igra traje do kraja godine,znači da dnevno moram da uzmem
50-ak flaša dnevno. Smile Smile ](*,)Sitnica
10500 flaša je ni manje ni više nego 11829€ Smile
Pa ni to ti ne garantuje da ćeš dobiti taj najskuplji fon koliko sam ukapirao na sajtu(jes da nisam čitao pažljivo, ali ..), već se opet radi o izvlačenju, ili?!? Smile
« Poslednja izmena: 16. Apr 2007, 22:17:04 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
ne.valjda odneses tih 10000000  Smile bodova i uzmes fon.

znaci ljudi skacite u kontejnere.bas me ne bi cudilo ako za mesec,2 vidim nekog cigu djubretara sa p990 oko vrata....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
A ja mislio da su nas izlevatili sa onom glupom nagradnom igrom.... Sta tek reci za ovo?!  Smile
Nema... ja ovo ne mogu ni da gledam. Prelazim na Pepsi.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Da bi dobio najskuplji telefon potrebno je 21000 bodova,jedna flaša od 2 litre ili litar nosi 2 boda,znači da bi uzeo taj telefon
potrebno je da kupim 10500 flaša koka kole Smile Smile Smile,igra traje do kraja godine,znači da dnevno moram da uzmem
50-ak flaša dnevno. Smile Smile ](*,)Sitnica
10500 flaša je ni manje ni više nego 11829€ Smile
Pa ni to ti ne garantuje da ćeš dobiti taj najskuplji fon koliko sam ukapirao na sajtu(jes da nisam čitao pažljivo, ali ..), već se opet radi o izvlačenju, ili?!? Smile
haaha koji debili,pa za te pare mogu kupim dobra kola,e 11000evra
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Netscape 4.0
mob
HTC Tattoo
Ma banditi naplaćuju i SMS poruke kojima se šalju kodovi,tako da i to ulazi u cenu jednog telefona,
sve u svemu jedan veliki lopovluk.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.