Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: da li neko ima iskustva sa ljubavnim cinima???  (Pročitano 307954 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
Ja mislim da veca glupost od ljubavnih cini ne postoji. Licimerno i  koristoljubivo, za slabasne ljude i sitne duse.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
slazem se ! ali pitanje je da li tu ima necega ili se sve svodi na "babske price"??
po meni tome pribegavaju ljudi povredjenog ega,hipersujetni i zeljni osvete zato sto njihova osecanja nisu uzvracena ,pa se na neki nacin osecaju iskorisceno!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Future is to those who believe into beauty

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 704
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Siemens mc60
Tu najviše ima sugestije, a najmanje magije, a i lakše je nego poričati sa osobom u koju smo zaljubljeni. Ne kažem da tu nema vatre, niti dima, samo što tu vatru obično prave osobe koje bacaju čini i one koje čini naručuju. Smile
Zato pravite ljubavnu "čaroliju", u dvoje, znatiželja se ponekad skupo plaća. U ovom slučaju plaća se samoćom Smile.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja se licno plasim svega toga,slusala sam razlicite price,verujem u Boga,a takve stvari osudjujem,mislim da se vrazbinama bave nesigurne osobe i i bolesne koje bi trebalo strpati na lecenje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
slazem se ! ali pitanje je da li tu ima necega ili se sve svodi na "babske price"??
po meni tome pribegavaju ljudi povredjenog ega,hipersujetni i zeljni osvete zato sto njihova osecanja nisu uzvracena ,pa se na neki nacin osecaju iskorisceno!!

Odgovor na tvoje price je "Ima neceg, nisu babske price".

ja se licno plasim svega toga,slusala sam razlicite price,verujem u Boga,a takve stvari osudjujem,mislim da se vrazbinama bave nesigurne osobe i i bolesne koje bi trebalo strpati na lecenje Smile

Ovo je mali offtopic. Ovako nisu u pravu iz vise razloga. Prvi je jer ti nisi merodovna da pricas o tome koga treba strpati na lecenje a koga ne. Svako tvoje razmisljanje o tome je povrshno. Vradzbine, vesticarenje i occltism generano su stvari koje se granice sa psihologijom i mnogi psiholozi ih proucavaju.
« Poslednja izmena: 24. Dec 2006, 19:40:19 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
i aiwass sta ti znas o tome? ne interesuje me da li nekog treba osudjivati ili ne zbog toga,ima pravo svako na sopstveno misljenje,zanima me kako deluju ako deluju i na koji nacin uticu na ljudski mozak ako uopste i uticu na mozak...? sa neke naucnog gledista sta se zna o tome??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
iznela sam moje misljenje,a komentar me ne dotice,zaista volim da cujem razlicita razmisljanja,pozdrav svima Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sustina je ocima nevidljiva.Treba traziti srcem...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 157
Zastava :):):)
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
nemate prava da osudjujete takvu vrstu vere!!! Za nekoga je to kao za vas Bog! a sta, kao boga se samo molis i nista vise! ovako barem imas neke nade da ti se nesto ostvari, a ne da se molis onome koji ne postoji!!!
IP sačuvana
social share
Dobro se kajati znaci dobro ziveti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Ericsson T-68
ja se licno plasim svega toga,slusala sam razlicite price,verujem u Boga,a takve stvari osudjujem,mislim da se vrazbinama bave nesigurne osobe i i bolesne koje bi trebalo strpati na lecenje Smile

A kako mozes da budes "vernica" i da osudjujes kad je hrist rekao " Ko sudi sudicemu se josh i gore"? To sam zaboravio da ti napisem u zadnje replayu.
Citat
i aiwass sta ti znas o tome? ne interesuje me da li nekog treba osudjivati ili ne zbog toga,ima pravo svako na sopstveno misljenje,zanima me kako deluju ako deluju i na koji nacin uticu na ljudski mozak ako uopste i uticu na mozak...? sa neke naucnog gledista sta se zna o tome??

Nauchno glediste, da su to gluposti i babske price, psiholozi cesto prouucavaju occultism i magiju ali radoznalosti radi, nema tu mnogo da se kaze "kako " i " zasto", da ima nebi se zvalo occultism. Za occultno glediste prelistaj google posto mene takva vrsta occultisma ne zanima. Imam pametnija posla.

« Poslednja izmena: 05. Feb 2007, 16:56:36 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Dubinom današnjeg pada merim visinu sutrašnje pobe

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 286
Zastava na najlepšem mestu
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8310
mislim da snaga naše volje sve rešava umesto trava i ćiribu ćiriba predlažem dijalog i otvoren razgovor o tome šta koga interesuje u seksu i malo se potruditi da se zadrži voljeno biće stpljenjem i maštovitošću.Nekad sami nismo spremni da prihvatimo istinu pa posežemo za raznim stvarima .Ja lično i verujem i ne verujem u sve to ali rekla sam stavljam se na raspolaganje onima koji bi pokušali da magijom odnosno travčicama i drugim stvarima osvoje moje srce ako ja to neću.
IP sačuvana
social share
Zajedno gradimo svet u kome se nijedna misao neće izgubiti i u kome se pamti samo najlepše. Zato gde god da si zatvori oči otvori srce i znaj da te volim
"Obrazovanje se ne sastoji od toga koliko ste zapamtili ili koliko znate. Sastoji se od toga da razlikujete koliko znate, a koliko ne
[b][/b]
Neznanje je majka drskosti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.