Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:07:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li me jos uvek voli  (Pročitano 28103 puta)
20. Maj 2009, 22:27:00
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG KU970
Sa devojkom sam vec godinu i 7 i po meseci i idemo zajedno u isti razred srednje skole.Necu da kazem sad kako je moj problem jako tezak jer svi imamo probleme koji su za nas veliki ali bi zaista voleo da mi neko pomogne i psihicki me umiri.
Kao sto rekoh sa devojkom sa veoma dugo i kroz ceo taj period zabavljanja imali smo i imamo dosta svadja.Najcesce su to svadje zbog gluposti koje su za mene,a i po prici ostalih drugova koji to sa strane gledaju,zaista gluposti.Ja sam inace jako romantican decko (da napomenem da oboje imamo po 19 god) i ne znam zasto ali dopustio sam devojci da bukvalno vodi ovu vezu.Ona odlucuje kad cemo se videti i dal cemo se videti.Ona se ljuti zbog toga sto je nervozna,a ja je pitam sta joj je.Sad je ljuta na mene zbog ne znam cega.Nece da razgovara sa mnom tj. razgovara ali ne onako kako je znam...voleo bi kad bi bilo nekog da mi pomogne jer sam upao u tako ocajnu fazu da ne znam za sebe.

P.S. Zaboravio sam da kazem da sam postao jako veliki papucar (kako bi se narodski reklo)
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
1. ponasaj se kao muskarac
2. ostavi je ako je vec takva karakondzula
3. nadji drugu, malo manje neUroznu
4. ponasaj se kao muskarac

edit: ali kad mi fakat nije jasno sta je to s ovom danasnjom omladinom  Smile Smile
« Poslednja izmena: 20. Maj 2009, 22:29:57 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG KU970
1. ponasaj se kao muskarac
2. ostavi je ako je vec takva karakondzula
3. nadji drugu, malo manje neUroznu
4. ponasaj se kao muskarac

To i ja kazem ali nije lako kad nekog uzasno volis i kad si toliko dugo sa istom.
« Poslednja izmena: 20. Maj 2009, 22:30:32 od Str8G »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8
Pazi ovako...kao prvo, sam si kriv zato si dozvolio da te vrti oko malog prsta, devojka cim vidi da moze da te koristi, odmah to upotrebljava, bez obzira na posledice. Uostalom, sta ce ti veza od godinu i sedam meseci, a imas 19 godina. Prva greska zabavljanja. Smile

Do 24, 25, ne treba da se vezujes ni za koga, jer tesko koja je veza uspela da traje od srednje skole do starackih dana.

Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG KU970
Pazi ovako...kao prvo, sam si kriv zato si dozvolio da te vrti oko malog prsta, devojka cim vidi da moze da te koristi, odmah to upotrebljava, bez obzira na posledice. Uostalom, sta ce ti veza od godinu i sedam meseci, a imas 19 godina. Prva greska zabavljanja. Smile

Do 24, 25, ne treba da se vezujes ni za koga, jer tesko koja je veza uspela da traje od srednje skole do starackih dana.

 Smile

E to mi svi kazu,a narocito cale.Kaze sad ti je vreme kad treba da menjas devojke i da ti sve to bude zezanje,a ne obaveza.Ja bih voleo da sa ovom devojkom ostanem jos dugo.To je moja zelja,a da li je ostvarljiva?Voleo bih kad bi me posavetovali da li i kako da povratim sve kako je bilo,a ujedno i da promeni odnos (papucar)..
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Jesam li ja to oslepo ili je topic ''Da li me jos uvek voli?''?
Pa kako to bilo ko na forumu da zna? Drugo, jel neko mora da te voli da bi se ti osecao dobro u vezi sebe? Sto ne pitas nju sto ju nerviras a ne nas? Opet cu da dam isti savet. Instaliraj COD2 i cepaj on line par dana za redom. To ce ti smiriti emocije. Ako posle par dana i dalje budes imao taj problem sa devojkom onda ga potegni pred njom. I ne slusaj savete zena sa bureka Smile! Salim se, nemoj da slusaj nicije savete (ni moj), budi svoj! (musko, zensko kako god...) Zivi svoj zivot, ne moze neko sa bureka da to radi umesto tebe...
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG KU970
Jesam li ja to oslepo ili je topic ''Da li me jos uvek voli?''?
Pa kako to bilo ko na forumu da zna? Drugo, jel neko mora da te voli da bi se ti osecao dobro u vezi sebe? Sto ne pitas nju sto ju nerviras a ne nas? Opet cu da dam isti savet. Instaliraj COD2 i cepaj on line par dana za redom. To ce ti smiriti emocije. Ako posle par dana i dalje budes imao taj problem sa devojkom onda ga potegni pred njom. I ne slusaj savete zena sa bureka Smile! Salim se, nemoj da slusaj nicije savete (ni moj), budi svoj! (musko, zensko kako god...) Zivi svoj zivot, ne moze neko sa bureka da to radi umesto tebe...

Ne znam dal ti imas neku vezu s obzirom na to da mi nudis da igram cod,a ja sam igrice batalio jos u osnovnoj.Ovde ima ljudi koji su imali slicna iskustva kao moje i mozda mogu da mi pomognu savetom jer samo tako covek moze da funkcionise,u suprotnom ako budem radio kako ja hocu ili neko drugi nastao bi haos.Ja bi prvi uzeo pusku i ubijao sve redom.zato trazim savete od ljudi jer mi treba pomoc....
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson K610i
edit: ali kad mi fakat nije jasno sta je to s ovom danasnjom omladinom  Smile Smile

Koliko znam, omladina je uvek bila takva, samo što pre nisu imali Burek forum  i odeljenje "psihologije" Smile  Smile

@topic

Nikad ne dopuštaj da ti devojka bude ta koja vodi vezu. Ona odlučuje o svemu, kada i gde će te se sreći, šta da oblačiš, koliko smeš da budeš napolju, kada će da te ostavi...  Smile

Na kraju se i dolazi do te situacije. Ti si postao papuča (kao što si i sam rekao Wink ). Tako ona gubi poverenje u tebe, ne može da se osloni kad si joj potreban, a ti gubiš samopouzdanje, što dodato otežava situaciju.

Postoji tema na psihologiji, "Zašto žene vole loše muškarce", koja može dosta toga da ti objasni... Da ti rezimiram: One ne vole loše, već one muškarce koji su puni samopouzdanja. One ne vole kada neko se ponaša kao mekušac, već nekog čvrstog, ali razumnog i koji ne lebdi u oblacima Wink

Šta da radiš???

Bambina ti je rekla pod 1. i pod 4. , ko zna, možda i spaseš vezu. Smiley



edit:
brate... 4 novih odgovora...   Smile ala sam spor  Smile
« Poslednja izmena: 20. Maj 2009, 22:51:56 od Utopia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Nema potrebe da brines ,sve vise zena voli papucare  Smile
Ja problem ne vidim.
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG KU970
edit: ali kad mi fakat nije jasno sta je to s ovom danasnjom omladinom  Smile Smile

Koliko znam, omladina je uvek bila takva, samo što pre nisu imali Burek forum  i odeljenje "psihologije" Smile  Smile

@topic

Nikad ne dopuštaj da ti devojka bude ta koja vodi vezu. Ona odlučuje o svemu, kada i gde će te se sreći, šta da oblačiš, koliko smeš da budeš napolju, kada će da te ostavi...  Smile

Na kraju se i dolazi do te situacije. Ti si postao papuča (kao što si i sam rekao Wink ). Tako ona gubi poverenje u tebe, ne može da se osloni kad si joj potreban, a ti gubiš samopouzdanje, što dodato otežava situaciju.

Postoji tema na psihologiji, "Zašto žene vole loše muškarce", koja može dosta toga da ti objasni... Da ti rezimiram: One ne vole loše, već one muškarce koji su puni samopouzdanja. One ne vole kada neko se ponaša kao mekušac, već nekog čvrstog, ali razumnog i koji ne lebdi u oblacima Wink

Šta da radiš???

Bambina ti je rekla pod 1. i pod 4. , ko zna, možda i spaseš vezu. Smiley



edit:
brate... 4 novih odgovora...   Smile ala sam spor  Smile

Posle svega ovog tacnog sto si napisao mene interesuje da li mogu da vezu stavim na noge promenom mog ponasanja...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:07:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.