Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je sve ok sa mojom grafickom gtx 295?  (Pročitano 4571 puta)
18. Nov 2009, 18:46:33
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Kupio sam novi PC pre dva meseca.  
Imam cpu intel i5-750, 4gb ram na 1600mhz, gpu gtx 295.
Imam poslednje instalirane drajvere za graficku, a od skoro OS mi je windows 7 ultimate 64bit.
Igrice igram na resoluciji 1680X1050.  Napajanje mi je OCZ 850W, gamer Xtreme, sto mislim da je sasvim dovoljno za ovu graficku.
E sad problem je u tome  mi u fallout3, far cry 2 i jos nekim igirca imam fps oko 60 na maximum detaljima, sto je solidno, ali sam video na mnogim testovima da bi sa takvom konfiguracijom trebao da imam barem za 15-20 fps vise.  Juce sam ubacio call of duty modern warfare 2 i imam prosecno oko 80 fps u igri, ali na nekim testovima na tim detaljima i takvoj konfiguraciji se dobija u proseku oko 120fps.  Ova graficka je SlI, sto znaci da ima 2 grafaicka jezgra, u Nvidia control panel-u u opcijama su oba jezgra ukljucena tako da nije do toga.  
Nije da nisam zadovoljan sa svojim preformansom u igrama, ali me jednostavno nervira kad pogledam na testovima koliko neko izvuce fps-a sa gtx 295.  Kao da moja graficka ne moze da izvuce maksimum  Smile Smile Smile


Ako neko ima slicnu konfiguraciju ili istu graficku sa novijim i5 ili i7 procesorom neka mi kaze koliko fps-a dobija u igrama, a ako je neko skoro igrao Call of Duty MW2 voleo bih da znam kako mu radi.  


Svaka pomoc je dobrodosla!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
ali sam video na mnogim testovima da bi sa takvom konfiguracijom trebao da imam barem za 15-20 fps vise.
nemo se ljutis na mene ali...
...ti nemas realan problem osim sto zelis da imas najmocniji racunar na svetu ... tu ne moze ni Gandalf da ti pomogne, a ni moj carobni pasulj  Smile

batali se tudjih testova i igraj igricu i uzivaj u noj, a i lepo vreme napolju, neki basket, fudbal, setnja .. i tako to  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


edit by cg_ac: bez linkova

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3768
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia c6
proveri drajvere
IP sačuvana
social share


 Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
nemo se ljutis na mene ali...
...ti nemas realan problem osim sto zelis da imas najmocniji racunar na svetu ... tu ne moze ni Gandalf da ti pomogne, a ni moj carobni pasulj 



e stvarno gledash u suljpa posto moja keva gleda u kuglu i solju od kafe(kugla skupa,a kafu ne pijem) tako da suljpa i kosti dolaze u obzir(o cenama mozemo preko pp) Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat: MunkaZe link=topic=473040. msg7795412#msg7795412 date=1258587570
Citat: stefcha89 link=topic=473040. msg7793619#msg7793619 date=1258566393
ali sam video na mnogim testovima da bi sa takvom konfiguracijom trebao da imam barem za 15-20 fps vise.
nemo se ljutis na mene ali. . .  
. . . ti nemas realan problem osim sto zelis da imas najmocniji racunar na svetu . . .  tu ne moze ni Gandalf da ti pomogne, a ni moj carobni pasulj  :mrgreen:

batali se tudjih testova i igraj igricu i uzivaj u noj, a i lepo vreme napolju, neki basket, fudbal, setnja . .  i tako to  :flower:


Problem je u tome sto na testovima sa istim konfiguracijama neko ima veci fps!
Kao sto sam rekao meni sve extra radi, ali ne kako bi trebalo.
Uostalom ja nisam kupio karticu od 450 eur, a da od nje ne zelim da izvucem maximum
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
e ti je ukljucen u nvidia options (Physic)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Problem je u tome sto na testovima sa istim konfiguracijama neko ima veci fps!
Kao sto sam rekao meni sve extra radi, ali ne kako bi trebalo.
Uostalom ja nisam kupio karticu od 450 eur, a da od nje ne zelim da izvucem maximum

pa sto ne pitas te likove sto imaju veci od tebe kako im to uspeva? ...

po mom misljenju, to nije nikakav problem .. a i konfiguracije tesko da su identicne u svakom slucaju ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
ma to su bre overclockeri teski sa extremno dobrim hladjenjima (tecno hladjenje) i poliranim sinkovima i procesorima(kao i hladjenje za graficku),,,,to je mrtva trka(veliki napor ulozen da bi se sve dovelo u red)


kad jednom udjesh u taj zacaran krug nema nazad(kod mene lade 11 kulera od 12cm i jedan od 24cm i dalje nisam zadovoljan temperaturom) kao i poliranim hladnjakom za cpu(mrtva trka je to)

cak stavise to polako prelazi u opsesiju i ako se kasnije jos vise manifestuje onda nastupa (Bolest) i naravno azotno hladjenje.
« Poslednja izmena: 19. Nov 2009, 02:19:50 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Aha, imamo i za takve deo foruma.

http://forum.burek.com/index.php/board,47.0.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
ma to su bre overclockeri teski sa extremno dobrim hladjenjima (tecno hladjenje) i poliranim sinkovima i procesorima(kao i hladjenje za graficku),,,,to je mrtva trka(veliki napor ulozen da bi se sve dovelo u red)


kad jednom udjesh u taj zacaran krug nema nazad(kod mene lade 11 kulera od 12cm i jedan od 24cm i dalje nisam zadovoljan temperaturom) kao i poliranim hladnjakom za cpu(mrtva trka je to)

cak stavise to polako prelazi u opsesiju i ako se kasnije jos vise manifestuje onda nastupa (Bolest) i naravno azotno hladjenje.


Ne stavljaju nikakvo hladjenje, da jesu napisali bi!
Ne overklokuju graficke i procesore, jer oce da ih testiraju u default modu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.