Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je novo zariste militarista Severna Afrika  (Pročitano 3992 puta)
27. Jan 2011, 11:36:45
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
Ovo se ne pozivam na nikakve izvore, nego cisto gledam mnostvo situacija koje se lancano pojavljuju ovih dana.
Prvo je referendum u Sudanu, onda minirevolucija u Tunisu, pa nemiri u Egiptu i Jemenu, pa sve se obilazi ko kisa oko Kragujevca gde ima mnogo nafte i gasa, a to je Libija i Alzir.
Ali indikativno je da izuzev Sudana, ove druge tri zemlje imaju iste zahteve: dugogodisnja vladavina jedne licnosti i jaka korupcija koja se ustanovila njihovim rezimima.Dok u Libiji recimo Gasha vlada vec 40 godina, a korupcija je najzesca moguca. Isto vazi i za Alzir, time sto tamo u unutrasnjosti vlada totalni islamski fundamentalizam.
Dakle sta je sledece, ako ima sledeceg?
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b10pre
mob
Nokia C5-00
Њима је и ово:



довољно... само им још фале такви обрачуни... ал шта ћеш...
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6300
У интересу Србије је да се криза на северу Африке не прошири.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
У интересу Србије је да се криза на северу Африке не прошири.
Gde vidis taj interes? Mi smo izgubili 90% trzista tamo.Ne znam kako ce to izgledati, ali promene mogu biti samo u nasu korist.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6300
У ово доба кризе једино наменска индустрија некако успева да извози и то баш у државе северне Африке, Либију, Судан, Алжир. И не ради се само о продаји оружија већ и о великим грађевинским пословима, граде се три фабрике оружија по узору на домаће, чак се и гради војна болница по узору на ВМА. Посао изградње фабрика је вредан 400 милиона долара. Тиме се запошљава један део српске привреде.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
У ово доба кризе једино наменска индустрија некако успева да извози и то баш у државе северне Африке, Либију, Судан, Алжир. И не ради се само о продаји оружија већ и о великим грађевинским пословима, граде се три фабрике оружија по узору на домаће, чак се и гради војна болница по узору на ВМА. Посао изградње фабрика је вредан 400 милиона долара. Тиме се запошљава један део српске привреде.
Malo si neinformisan. Azotaru u Alziru gradi Agip-Gas (Italijani). Mi gradimo samo jedan pogon i to uposljava nekih 100 ljudi. I to privatnik, jer su ga oterali iz privrede (Steva Kulic MGM Group Beograd).
Bolnicu jos nismo dobili, samo se pregovara. Inace svu gradjevinu u Libiji je skoro preuzeo Hyundai.
Namenska ne znam koliko izvozi, ali verovatno jeste u redu, ali suvise malo spram kapaciteta.
Hidromontaza si video i sam oko 150 radnika u Tunisu i nema vise. Nekada smo imali oko 30 hiljada radnika tamo.
Bilo nekada. Nasi rade kod Voest Alpine, Holly Burton i mnoge druge Spanske, Grcke i ostale firme koje su osetile Gashinu bolecivost prema Srbima, otvorili firme i zaposlili mahom Srbe. Ali para ide njima.
Recimo ima dva direktora Voest Alpine, koji su nasi ljudi tamo. Ilija i Zeljko (da im ne dam prezimena).
« Poslednja izmena: 27. Jan 2011, 12:59:55 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
У интересу Србије је да се криза на северу Африке не прошири.

Zasto, pa vidis sta se dogadja sa vojnom industrijom  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
У интересу Србије је да се криза на северу Африке не прошири.

Zasto, pa vidis sta se dogadja sa vojnom industrijom  Smile
Tacno tako. Irak je izgubio sve ratove, pa se opet nama obraca za vojnu dzebanu.
Nece to biti promene na bolje. Samo ce se promeniyti profiteri, a ovi novi, gladni, najebace se rulji matere.
Dok prodje jos 20 godina da se osveste, vec druge generacije ce biti aktuelne.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6300
Ценим да треба да остане релативно мирна ситуација у државама са којима смо потписали уговоре, Шуле се хвали да се граде три фабрике, болница слична ВМА треба да се уради, знам сигурно да Суданци почињу производњу редизајнираног авиона који је некада правила Утва из Панчева, те и њима треба да се уради фабрика. Ако тамо сад дође до грађанских ратова и ако дођу неки нови, или пак уведу санкције ови са запада, нема ту посла за нас бар 10 година, као што је много послова пропало деведесетих због распада СФРЈ, санкција и санкција према Ираку.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
Ценим да треба да остане релативно мирна ситуација у државама са којима смо потписали уговоре, Шуле се хвали да се граде три фабрике, болница слична ВМА треба да се уради, знам сигурно да Суданци почињу производњу редизајнираног авиона који је некада правила Утва из Панчева, те и њима треба да се уради фабрика. Ако тамо сад дође до грађанских ратова и ако дођу неки нови, или пак уведу санкције ови са запада, нема ту посла за нас бар 10 година, као што је много послова пропало деведесетих због распада СФРЈ, санкција и санкција према Ираку.
Tamo je uvek bilo puno posla i rezimi su bili voljni da nam daju posao, ali tu smo sve mi krivi za propadanje poslova.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.