Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:38:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je moralno nemati decu?  (Pročitano 22499 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Samo jedno pitanje: možeš li se sa voljenom osobom seksati ( u ovom tvom smislu). Oko tog sam se pitanja neku večer jako zakačio.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2268
mob
LG 
SF ovo je mnogo izazovna tema koja meje mucila pre nego sto sam imao decu ali dali je moralno ili ne to treba svako od vas da zna sta oseca i kako se oseca gde zivi i kako zivi i skim zivis ako imas  pravu osobu pored sebe onda nema problema neki ljudi nemogu da imaju decu iz zdravstvenih razloga neki zbog karijere a neki zbog neimastine ili slicno ljudi koji prave karijeru imace decu ili ih vec imaju gde ce im deca rasti po prvatnim domovima skolama i slicno moje misljenje tu nema morala to je egoizam ali vecina od tih poslovnih ljudi recimo 35%su drugacije sexualno opredeljeni odnosno grubo receno pederi ili lezbejke ja se izvinjavam ako nekoga vredjam nije namerno ali to je moje misljenje a imati decu  to je LJUBAV SRECA RADOST ZIVOT zasto zato sto ti poklanjas zivot a ne uzimas ga ako ima nesto lepse na svetu od toga reci te mi toliko od mene.
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Samo jedno pitanje: možeš li se sa voljenom osobom seksati ( u ovom tvom smislu). Oko tog sam se pitanja neku večer jako zakačio.


Mozes ako si tehnicar Smiley
Salim se... pa razmisli sam.. imas li zelju da to radis sa voljenom osobom? da li je u tom slucaju i ona jedna obicna nebitna persona?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Mozda da i ja kazem nesto na ovo Smiley Dete koje imam je predivno kao sto medena kaze kada me pogleda sve baca u zaborav i jos ti budi misao koliko je mali, nevin i koliko ne zna Smiley A da li se deca nazivaju tj smatraju krunom ljubavi iskreno receno da smatram ih krunom ljubavi ne samo da smatram to i sada osecam ali sto se tice Dushanovog oca ne mogu ne znam zasto to isto da potvrdim jer bilo ko da me ikada pitao ili pita zasto si to uradila ionako ti je bilo odvratno u tom braku jedini odgovor koji bih imala dati je NEMAM POJMA!!! I stvarno nemam, ali obozavam Duleta i ne razmisljam o tome ko mu je bioloski otac jer kod nas se lepo moze videti da otac moze da bude i SAMO bioloski. Kada covek sebi dozvoli da dete ni jednom ne nazove telefonom u toku 4 godine onda ne vidim zasto bismo ga uopste i spominjali.

Da li se sa voljenom osobom moze seksati? Nikako jer se ta osoba onda ne moze nazvati "voljenom".

E sad malo je problematicnije pricati o parovima koji mogu da imaju decu ali ih nemaju kako rekoste zbog skrtosti mislim da i to nije tako plitko vec mnogo dublje treba razmartati problem "A zasto postoji ta skrtost" evo na primer moj teca nema dece jer je on sam dete i moja tetka (njegova zena) mu je u nekim stvarima vise kao majka nego zena jer majku koju je imao kao da nije stalno je bila pijana kurvala se i slicno pa je on odrastao i kada je poceo sam sebi da zaradjuje poceo je da nadoknadjuje sve sto je kod majke propustio, a uz put i ne moze da ima dece. A takve majke kao njegova ne treba da imaju decu i sasvim je moralno NEMATI ih nego im takav zivot podariti.
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Imas danas i previse devojaka koje od decka traze tatu i obrnuto muskaraca koji traze mamu... Jebiga problematika razaranja institucija porodice u proteklih 50 godina...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Odgovor Ktantonet:
SF je na početku stavio tezu da par sam odluči da neće imati djecu. Mislim da u tom slučaju otpada sve ovo što ti navodiš ( premda uvažavam) i razumijem navode. Kad sam naveo mišljenja nekih moralista glede te problematike, tj. škrtosti, ono od čega oni polaze, a s čime se mogu i sam složiti, pa što je drugo nego sebičnost ganjanje karijere! Čovjek misli samo na sebe i svoj uspjeh. U takvom životu nema mjesta ili ga ima vrlo malo čak i za prijatelje i rodbinu, a za obitelj ponajmanje.
Mislim da nitko ne može odlučivati u ime druge osobe. Tu se vraćamo na ono pitanje hoću li ja drugome dati da živi ili ne....... Tko to može odlučiti?!
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Tko to može odlučiti?!

Svako ko ima u ruci ciglu, noz, pistolj, sipku, dasku ili pak ima malo jacu ruku...
Ako postoji Bog, napravio nas je i dao nam mogucnosti da sami sebi krojimo put.. i ne samo sebi i drugima..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Citat: SerbianFighter
Citat
Tko to može odlučiti?!

Svako ko ima u ruci ciglu, noz, pistolj, sipku, dasku ili pak ima malo jacu ruku...
Ako postoji Bog, napravio nas je i dao nam mogucnosti da sami sebi krojimo put.. i ne samo sebi i drugima..

Svakom našom odlukom mi sami sebi krojimo put i utječemo na život svih oko sebe, ali bi za to trebali i preuzeti neku odgovornost. Mislim da se ta odgovornost sastoji u poštivanju slobode drugoga kao jednakopravnog ljudskog bića koji ima pravo na bezbrižan i siguran život. Iz tvojeg navoda nikako ne možemo reći da je taj svijet siguran kad se za sve moraš boriti. No moraš znati da će uvijek doći netko jači, a ako ne jači, onda luđi. Mislim da to nije dobar put.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nisam ja rekao da sam srecan sto je tako... samo sam rekao da je nazalost tako i da u principu malo toga mi tu mozemo uraditi..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Slažem se da je danas situacija takva kakvom si je opisao. " Tko jači taj kvači." No glede ovog pitanja ja mogu ići protiv svih i to tako da prihvatim to dijete.
Nekad su djeca bila smatrana budučnošću, onima koji će se brinuti o tebi kad ostariš i budeš nemoćan, a danas je trend imati malo djece koja će te, kako stvari stoje, najvjerojatnije smjestiti u dom. Na taj način ona nam " vraćaju" što smo ih kao male stavljali u vrtiće umjesto da smo bili s njima. Kad to stavimo na širu sliku: mi činimo abortuse - ubijamo svoju djecu, i zato će nas naša djeca, ona koja se uspiju roditi, ubiti kad im nećemo biti korisni - eutanazija.
Kad malo sagledamo stvari u globalu shvatit ćemo da se ništa ne događa bez razloga. Nitko ne može reći da je sadašnja situacija nastala sada a ne da je plod dugotrajnog razvitka i procesa.
Kad gledamo iz te perspektive mislim da moramo biti oprezni što ćemo proglasiti moralnim, dopuštenim, jer tko zna što će se na nama, možda upravo to?, prelomiti.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:38:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.