Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je moguce uvesti jos neku opciju na CQ? :)  (Pročitano 16011 puta)
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
Otvorih ja zanimljivu temu :DD Okupise se pametni ljudi...ali slabo sta saznasmo,bar ne tacno vreme  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Мицы-za moju dusu :D

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1187
Zastava Jagodina Seljana :D
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Ericsson 
Tako je proske  Smile
IP sačuvana
social share
Ko drugome jamu kopa, dve sreće grabi - al' ćud nikada
Sunce Sija ko Tepsija
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Onaj Logan je mentol

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 50
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Samsung s5230
Za juniore pitam se kako bi bilo...xD ne mogu da zamislim jer bi se slabo dobijao PI,a ima dece od uzrasta od 10 do 16 godina koji imaju crveni plavi ili zeleni... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


masta me je upropastila..

Zodijak
Pol Žena
Poruke 759
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Predlazem moderatorima da ubace jos neku opciju na CQ,video sam na rumunskom CQ-u CQJunior i jos dosta drugih opcija,da li bi moglo kod nas to da se napravi ? hvala unapred pozz  Smile  Smile

Ne izvodi Jovane Smile
IP sačuvana
social share
sve je to nekako spolja, ovo fali iz sredine..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Majkl J23

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6259
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Nokia 
vezano za ove duge borbe... ne kapiram kako se nekome isplati to da igra, brzo se istrose pomoci a ima dosta pitanja.. jel moze onda nekako da se napravi da te duge partije budu tematske ili da ima vise pomoci?  Smile
« Poslednja izmena: 18. Jul 2011, 19:19:07 od Majkl J23 »
IP sačuvana
social share
Zivanov Branislav - MJ²³
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
SonyEricsson C902
Slazem se sa Alexom za licencu,mada mislim da bi bilo vise od 2 eura,a i sa Daxom za kviz samo gde bi otkupili licencu za kviz ?  Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
Predlazem moderatorima da ubace jos neku opciju na CQ,video sam na rumunskom CQ-u CQJunior i jos dosta drugih opcija,da li bi moglo kod nas to da se napravi ? hvala unapred pozz  Smile  Smile

Ne izvodi Jovane Smile
Hoces tebe da izvedem? Smile :*
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.00
mob
HTC Wildfire S
Slazem se sa Alexom za licencu,mada mislim da bi bilo vise od 2 eura,a i sa Daxom za kviz samo gde bi otkupili licencu za kviz ?  Smile
Pre bih voleo da nasi burek programeri naprave neki nas kviz, koji nema veze sa ovim. Kviz Visoki napon nema veze s nekim drugim. A sto mi moramo da imamo kviz kao Madjari... Uostalom vidim tu i pomoc iz Milionera, pola-pola, glas naroda, a ne verujem da su za to platili kvizu Milioner...  Video sam na nekom online kvizu u Hrvatskoj kako puste insert iz pesme, filma (preko youtube-a), pa ljudi pogadjaju o cemu se tu radi.
Najbitnije je da pravila mogu da se promene ako igraci tako zele, a ova koje Madjari diktiraju malo su glupa pravila i ne daju da se menja, recimo svaki put na turniru prodje pola nekih slabih igraca, a zasto? Pa jer su sigurno igrali sa slabima i pobedili nekako 5 slabih. Da je kako treba sabirao bi se i procenat teritorija i procenat odgovora, sve bi se delilo sa 3, a ne ovako kako se gleda samo broj pobeda. S kim si igrao i kako si odgovarao nebitno.
To jeste zanimljivo i za te neke slabe, ali sta bi falilo da 27 (ili 27 x 3) najboljih prodje dalje i bori se lepo, kao u svim mogucim sportovima, u zavrsnici se nadju najbolji. Tim navodno losima niko ne brani da postanu najbolji, da znaju dobro... I taj zreb je bedan, u kvalifikacijama najjaci sa najjacima igraju. I posle u finalu prakticno laksi zreb ima deveti koji igra sa 18-im i 27-im,  nego prvi koji igra sa 10-im i 19-im.
« Poslednja izmena: 19. Jul 2011, 00:59:55 od dax_pfc »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zivot je ringispil i kola na sudaranje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10745
Zastava Sheffield
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
Ericsson t10
Citat
Uostalom vidim tu i pomoc iz Milionera, pola-pola, glas naroda, a ne verujem da su za to platili kvizu Milioner...
nemaju sta da placaju jer je u milioneru glas naroda u dosta dosta vecoj meri isplativija pomoc nego na CQ-u  Smile Smile Smile

A sto se tice turnira bzvz je nacin zrebanja zato ih i treba izbegavati... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


masta me je upropastila..

Zodijak
Pol Žena
Poruke 759
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Predlazem moderatorima da ubace jos neku opciju na CQ,video sam na rumunskom CQ-u CQJunior i jos dosta drugih opcija,da li bi moglo kod nas to da se napravi ? hvala unapred pozz  Smile  Smile

Ne izvodi Jovane Smile
Hoces tebe da izvedem? Smile :*

Hahahaha, aj suti tu, vidis kako se Daskili raspisao, ovde se vode ozbiljne teme, a ti udario na zezanje  Smile  Smile Smile  Smile :*
IP sačuvana
social share
sve je to nekako spolja, ovo fali iz sredine..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.