Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:49:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je moguce ubrzati dial up??  (Pročitano 11887 puta)
16. Feb 2008, 17:44:27
Svakodnevni prolaznik

bla bla truc

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 348
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 5200
Da li postoji nacin da se ubrza dial up internet??????


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora latifovich (Vreme: 17. Feb 2008, 03:26:48)
IP sačuvana
social share
Sta ce mi potpis?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson k800i
Postoje "pedale , baneri tipa ubrzajte internet ,vasa konekcija je suvise spora kliknite na slicicu"  Smile
ajde dosta sam se salio
ADSL i kablovski internet
sorry i ja sam do pre 2 meseca bio na dialup-u dok se nisu smilovali da mi puste kablovski a za adsl nisu imali dovoljno portova za nas obicne smrtnike u centru grada.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 6120
Pazi, postoje neke fore za "ubrzavanje" dial up-a dok surfujes. Rade po principu smanjivanje kvaliteta slika koje se ucitavaju i tome slicno da se smanji kolicina podataka, ali neces ubrzati download, vec samo malo surfovanje...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

bla bla truc

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 348
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 5200
Pazi, postoje neke fore za "ubrzavanje" dial up-a dok surfujes. Rade po principu smanjivanje kvaliteta slika koje se ucitavaju i tome slicno da se smanji kolicina podataka, ali neces ubrzati download, vec samo malo surfovanje...  Smile
pa bas to meni i treba, ja i onako ne skidam nista,samo poneku muziku ili neki programcic.Mogu da kazem da nikad nisam skinuo nesto vece od 9 MB
« Poslednja izmena: 17. Feb 2008, 12:19:48 od ilikeinvivo »
IP sačuvana
social share
Sta ce mi potpis?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson k800i
Tools
internet options
advanced
pa pod multimedijom vidi sta ces
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b2
mob
HTC Diamond
Ubrzanje surfovanja....
1.   HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\TcpMaxCon (nectResponseRetransmissions).Vrednost na 1.
2.   HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\LanmanServer\Parameters(SizReqBuf).Vrednost na 14596.
3.   HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Explorer/RemoteComputer/NameSpace.Izbrisati {D6277990-4C6A-11CF-8D87-00AA0060F5BF}.
4.   Start-->Run... "gpedit.msc"...Local Computer Policy-->Computer Configuration-->Administrative Templates-->Network-->QOS Packet Scheduler-->Limit Reservable Bandwidth..Naci(Limit Reservable).Podesiti na Enable i postaviti na 0.


I jos nesto...Ako imas Mozillu idi na tools->options->content pa nadji Load images automatically...I decekiraj tu opciju...Neces imati slika dok surfujes ali surf se ubrzava 2 do 3 puta brze.....
A ako ti trebaju slicica,samo opet cekiraj tu opciju....
« Poslednja izmena: 17. Feb 2008, 13:39:01 od goran988 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 6120
Kod kog si provajdera? Neobee ima neki svoj Speedy valjda, ali moras biti kod njih.
Pogledaj ovde koji ti accelerator najvise odgovara pa skini... Obrati paznju koji su besplatni a koji se placaju. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

bla bla truc

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 348
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 5200
Ubrzanje surfovanja....
1.   HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\TcpMaxCon (nectResponseRetransmissions).Vrednost na 1.
2.   HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\LanmanServer\Parameters(SizReqBuf).Vrednost na 14596.
3.   HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Explorer/RemoteComputer/NameSpace.Izbrisati {D6277990-4C6A-11CF-8D87-00AA0060F5BF}.
4.   Start-->Run... "gpedit.msc"...Local Computer Policy-->Computer Configuration-->Administrative Templates-->Network-->QOS Packet Scheduler-->Limit Reservable Bandwidth..Naci(Limit Reservable).Podesiti na Enable i postaviti na 0.


I jos nesto...Ako imas Mozillu idi na tools->options->content pa nadji Load images automatically...I decekiraj tu opciju...Neces imati slika dok surfujes ali surf se ubrzava 2 do 3 puta brze.....
A ako ti trebaju slicica,samo opet cekiraj tu opciju....

hvala ti,ubrzao se. Decekirao sam slike i sve sam to sa registrom uradio,jedino nece da nadje gredit.exe.
IP sačuvana
social share
Sta ce mi potpis?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

bla bla truc

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 348
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 5200
Kod kog si provajdera? Neobee ima neki svoj Speedy valjda, ali moras biti kod njih.
Pogledaj ovde koji ti accelerator najvise odgovara pa skini... Obrati paznju koji su besplatni a koji se placaju. Wink
ja nisam na neobee.netu.probao sam   speedy ali nece da radi ako niste na neobee.netu.
Moj nalog je napravio moj cale,jos davno pre nekoliko godina,neznam napamet ime provajdera,sate placam preko sms-a.
IP sačuvana
social share
Sta ce mi potpis?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b2
mob
HTC Diamond


Citat
hvala ti,ubrzao se. Decekirao sam slike i sve sam to sa registrom uradio,jedino nece da nadje gredit.exe.
Citat
Ma nema na cemu...Ovo za gpedit.msc...To kucas u run bez navodnika..Trebalo bi da radi...I nije gpedit.exe nego gpedit.msc..Tako da znas...A za ubrzanje download-a,ne mozes nista da uradis..To je sto je..Nemoj da se mucis da trazis neke programe koje ubrzavaju download jer se to na dial-up-u ne vidi...Tako da znas...A provajder ti je,pretpostavljam,Bitsyu.net..(Poruka je 120 din a dobijes 10 sati,koji u slabom saobracaju se vode kao 20...Jel da?)???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:49:49
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.