Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:15:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 33 34 36 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je LDP simptom umiranja Srbije ...?  (Pročitano 15846 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Uh bre koje gluposti. Anarhistička? Socijalistička?
U Srbiji su DSS i SRS socijalističke stranke, s tim što SRS ima mentalitet komunističke.

E onda kada se krene od takve gluposti naravno da se dođe prvo do istorije i 19. veka pa do zabrana pa na kraju do vređanja.
....

Kolko se ja razumem u politiku, a priznajem da se ne razumem mnogo, postoji jedna partija iz prošlosti koja ima nekoliko zajedničkih imenitelja sa LDP-om.Imenitelji su borba protiv srpskog nacionalizma, borba protiv opijuma za narod-religije i zalaganje za političko jednoumlje. Naravno, u pitanju je SKJ. Dal se LDP-ovci doje sa samog izvora, ili su do "proevropskih" vrednosti došli svojim umnim naporom, to već ne znam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Dal se LDP-ovci doje sa samog izvora, ili su do "proevropskih" vrednosti došli svojim umnim naporom, to već ne znam.

Nemoj da preteruješ...  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


M70 Ab2 7.62mm+Tromblon

Zodijak
Pol
Poruke 399
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
Da je Zoran Djindjic ziv,prvi bi se odrekao Cedomira Jovanovica!
                                  Smile
Budu li se ponovili izbori,nece Ceda ni proci pored Parlamenta,
zbog gluposti koje je napravio posle izbora kao sto su
Kosovo,presuda o genocidu itd
To sto on radi je u zapadnim zemljama na koje se poziva,
najstroze zabranjeno i karakterise se kao izdaja zemlje i narusavanje ustavnog poretka!
                                  Smile
*Gazi preko Ustava Srbije za koji je glasalo vise od 50% gradjana ove zemlje sa birackim pravom!
*Odrice se Kosova kao da ga je njemu deda ostavio u amanet!
*Hoce meni da stavi na cast da sam kao gradjanin ove zemlje odgovoran za genocid,
 za koji je Haski sud dokazano da nisam!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
 Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Citat
Kolko se ja razumem u politiku, a priznajem da se ne razumem mnogo, postoji jedna partija iz prošlosti koja ima nekoliko zajedničkih imenitelja sa LDP-om.Imenitelji su borba protiv srpskog nacionalizma, borba protiv opijuma za narod-religije i zalaganje za političko jednoumlje. Naravno, u pitanju je SKJ. Dal se LDP-ovci doje sa samog izvora, ili su do "proevropskih" vrednosti došli svojim umnim naporom, to već ne znam.

Vidim da se ne razumeš mnogo. Borba protiv nacionalizma je obaveza svakog normalnog čoveka u 21. veku. Religija je stvar pojedinca a uticaj crkve na državu je ono što je štetno. Jednoumlje jwe zalaganje SRSa i DSSa. SRS ne može ni sa kim u koaliciju, a DSS zavodi diktaturu i ucenjuje Srbiju svojom vlašću čak i kada izgubi izbore. LDP podržava najboljeg kandidata za premijera i rastura DSS i SRS po svim pitanjima.

Ako pogledamo kako zvuče i izgledaju evropski političari danas, tome je najbliži LDP i po idejama o modernizaciji i napretku i po zalaganju za evropske vrednosti. To je ono najvažnije. A i kada pogledaš da je najveći šljam u Srbiji protiv LDPa bude ti sve jasno. Smile

Citat
Da je Zoran Djindjic ziv,prvi bi se odrekao Cedomira Jovanovica!

Ja mislim da je Zoran Đinđić živ bio bi član LDPa. Ali ja nisam vidovit kao ni ti.
Međutim imamo to da je Čeda bio Zoranova desna ruka, da je Zoran izjavljivap da ga vidi kao svog naslednika i da je nekada Zoran važio za ono za šta Čeda danas važi, "izdajnika". Takođe je vrlo važno da isti šljam koji je pljuvao Đinđića i koji ga je ubio(DSS) danas pljuje Čedu.

Citat
Budu li se ponovili izbori,nece Ceda ni proci pored Parlamenta,
zbog gluposti koje je napravio posle izbora kao sto su
Kosovo,presuda o genocidu itd
To sto on radi je u zapadnim zemljama na koje se poziva,
najstroze zabranjeno i karakterise se kao izdaja zemlje i narusavanje ustavnog poretka!

To je odbrana interesa SRbije.
Citat
*Gazi preko Ustava Srbije za koji je glasalo vise od 50% gradjana ove zemlje sa birackim pravom!

Ustav je krađom donešen i ne važi. Biće poništen čim demokratske snage budu imale većinu.

Citat
*Odrice se Kosova kao da ga je njemu deda ostavio u amanet!

Kosova su se odrekli Milošević i Šešelj, ono je već 8 godina nezavisno.
Citat
*Hoce meni da stavi na cast da sam kao gradjanin ove zemlje odgovoran za genocid,
 za koji je Haski sud dokazano da nisam!

Sud je presudio da je Srbija odgovorna za nesprečavanje i nesakcionisanje i deklaracija LDPa čisti Srbiju od te odgovornosti. To je još jedan patriotski akt ali onima koji su upili dnevnik RTSa kao sunđeri ne treba objašnjavati već treba uvesti zakon o kažnjivosti negiranja Srebrenice. Smile

Najbolje je ovo kada neko nešto lupi i onda dođu teletabisi da mu aplaudiraju. Smile
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Vidim da se ne razumeš mnogo. Borba protiv nacionalizma je obaveza svakog normalnog čoveka u 21. veku.

Znači tvoja nije... a posle kažeš kako ne bežiš od odgovornosti...

Ako pogledamo kako zvuče i izgledaju evropski političari danas, tome je najbliži LDP i po idejama o modernizaciji i napretku i po zalaganju za evropske vrednosti.

Ma loša ti slika na TV-u... nisu to bili evropski političari... bila emisija o borbi protiv droge...  Smile

Ja mislim da je Zoran Đinđić živ bio bi član LDPa.

 Smile

Takođe je vrlo važno da isti šljam koji je pljuvao Đinđića i koji ga je ubio(DSS) danas pljuje Čedu.

Na drugoj temi smo već konstatovali da si žestoko "napaljen" na Koštunicu...  Smile
Ta tvoja potisnuta osećanja dovela su do iracionalne mržnje koju vidimo na delu...  Smiley 1


To je odbrana interesa SRbije.

Ako doživimo uređenu zemlju, pričaćeš o ovome zatvorkim čuvarima... Ali ne kao Čeda, nego "sa druge strane žice"...

Ustav je krađom donešen i ne važi. Biće poništen čim demokratske snage budu imale većinu.

I u Americi su postojale sumnje u regularnost izbora, ali čik da vidim da neko tamo kaže "neću da poštujem zakon"... To možeš da radiš samo u zemlji kao što je naša...

A gle čuda, na nepoštovanje najvišeg državnog akta zalaže se jedini uz koga imamo evropsku budućnost...  Smile

Kad bi sam bio svestan koliko sebi protivrečiš, samoubistvo ti ne bi bilo dovoljno...

Sud je presudio da je Srbija odgovorna za nesprečavanje i nesakcionisanje i deklaracija LDPa čisti Srbiju od te odgovornosti.

Ti nećeš da je čistiš sigurno... vidim šta si imao da kažeš za žrtve bombardovanja... ali da... to je bila "prijateljska vatra"...
 Smiley 1
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


M70 Ab2 7.62mm+Tromblon

Zodijak
Pol
Poruke 399
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11

Dali se secas sa kojim je stavovima izasao Zoran Djindjic par meseca pre atentata,a tice se Kosova I Metohije?
      Sa ovakvom politikom koju sada vodi Ceda,da je Zoran ziv,Ceda bi ga mrzeo vise nego Kostunicu!
                                                                 Smile
                                              .....''Odbrana interesa Srbije''.....
                   (takvu glupost je sramota za bilo kog coveka sa imalo inteligencije da komentarise)
                                                                 Smile
Ustav nije kradjom donesen,a demokratske snage vec imaju vecinu i niko ne pomislja o ponistenju tog Ustava.
Samo mi reci kako si se osecao kada su u parlamentu Ceda i onaj Albanac iz Presevske doline kritikovali Ustav.
                                                                  Smile
                           Jer vas najveci problem sa nasim Ustavom je Preambuka?
                                                                   Smile
Moze Ceda da se bavi hiljadama drugih ''Patriotskih Akata'' osim Srebrenice,jer je tu na njegovu zalost
          Medjunarodni Arbitrazni Sud Stavio Tacku!S'tim je gotovo!The End!Finito!Fin!Kraj!
Srbija nije Genocidan narod,nije nikad bila i nece nikad biti!Ne trebaju mi Radikali da mi kazu to,ni Ceda
 da me ubedjuje u suprotno.Ja sam Srbin,volim svoju zemlju jer drugu nemam,i sa malo inteligencije
                    svakom ce biti jasno sve u ovoj zemlji,samo ako to hoce iskreno da zna!
                                                                   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola V3i
Citat
Srbija nije Genocidan narod

Srbija nije narod.

Citat
Moze Ceda da se bavi hiljadama drugih ''Patriotskih Akata'' osim Srebrenice,jer je tu na njegovu zalost
          Medjunarodni Arbitrazni Sud Stavio Tacku!S'tim je gotovo!The End!Finito!Fin!Kraj!

Netacno. Medjunarodni sud nam je odredio duznosti koje treba da obavimo posle te presude.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 33 34 36 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:15:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.