Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:19:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 34 35 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je LDP simptom umiranja Srbije ...?  (Pročitano 15726 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Medjunarodni sud nam je odredio duznosti koje treba da obavimo posle te presude.

Netacno.
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


M70 Ab2 7.62mm+Tromblon

Zodijak
Pol
Poruke 399
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
Citat
Srbija nije Genocidan narod

Srbija nije narod.

Citat
Moze Ceda da se bavi hiljadama drugih ''Patriotskih Akata'' osim Srebrenice,jer je tu na njegovu zalost
           Medjunarodni Arbitrazni Sud Stavio Tacku!S'tim je gotovo!The End!Finito!Fin!Kraj!

Netacno. Medjunarodni sud nam je odredio duznosti koje treba da obavimo posle te presude.
Citat
Srbija nije Genocidan narod

Srbija nije narod.

Citat
Moze Ceda da se bavi hiljadama drugih ''Patriotskih Akata'' osim Srebrenice,jer je tu na njegovu zalost
          Medjunarodni Arbitrazni Sud Stavio Tacku!S'tim je gotovo!The End!Finito!Fin!Kraj!

Netacno. Medjunarodni sud nam je odredio duznosti koje treba da obavimo posle te presude.
               A sta je Srbija ako nije narod?
                               Smile
A sta nam je to sud kao''duznost''odredio posle presude?
                               Smile
  Izgleda da ja nisam dobro razumeo celu situaciju,
pa bih te molio da mi preneses sta je Cedomir Jovanovic
izjavio da ja treba da mislim.....kazi mi sta to treba da uradim
   i kome da se izvinim sto nisam Genocidan covek?
                                Smiley 1                   
                                           
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola V3i
Medjunarodni sud nam je odredio duznosti koje treba da obavimo posle te presude.

Netacno.

Citat
Medjunarodni sud pravde u Hagu presudio je danas da je Srbija i Crna Gora odgovorna što u julu 1995. nije učinila ništa da spreči genocid nad Muslimanima u Srebrenici, niti da kazni počinioce.

Citat
Sud je, istovremeno, utvrdio da vlasti u Beogradu nisu saučestvovale u genocidu u Srebrenici, zato što nije dokazano da su znale za nameru političkog i vojnog vrha Republike Srpske da u Srebrenici počine genocid, iako su u znatnoj meri pomagale bosanske Srbe.

Citat
Sud je zaključio i da su vlasti Srbije propustile da saradjuju potpuno sa Haškim tribunalom i da tako nisu ispunile svoj medjunarodnu obavezu

Citat
Da je Srbija prekršila obavezu da spreči genocid u Srebrenici, glasalo je 12 sudija, a protiv četvoro. četrnaest sudija zaključilo je da je Srbija prekršila konvenciju o genocidu zato što nije izručila Haškom tribunalu Ratka Mladića, a jedan sudija je bio protiv. Istim odnosom glasova, donesena je i odluka da Srbija smesta izruči Haškom tribunalu Mladića, optuženog za genocid.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Tema je recimo LDP odumiranje Srbije. Dakle da nije LDP-a, da su socijalisti i radikali, Srbija bi cvetala?
Ne potpuno, samo malo, jer bi jos tu bile demokrate, ali bi i te izdajnike slistili.
Onda bi se mogli voziti tenkovi i avioni na Siptare.
Nacionalizacijom svime sto su stranci ulozili do sada bi svakom Srbinu bilo isplaceno po 20 hiljada evra u kesu da mu se nadje.
Milina. Ne znam zasto stvarno ne zabrane LDP? A jos ovi mladi ljudi sto za njih glasaju, dobro bi bilo pustiti legije iz zatvora i strpati njih.
Da nam Srbija slucajno ne odumre.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola V3i
Citat
A jos ovi mladi ljudi sto za njih glasaju, dobro bi bilo pustiti legije iz zatvora i strpati njih.

pa dobro, nije ni Legija toliko star.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Citat
A jos ovi mladi ljudi sto za njih glasaju, dobro bi bilo pustiti legije iz zatvora i strpati njih.

pa dobro, nije ni Legija toliko star.
Nisam ja rekao da je star. Naprotiv. Moze da bude podpredsednik, ministar vojske, policije moze da naredi svojim Zvezdanima da srbima pravi rupe u glavama, kao jedna od zanimacija.
Ako nece imati benzina da vozi do Fruske Gore, moze i na sred Beograda.
Vazno je da su to LDP-ovci, da nam Srbija slucajno ne odumre.
Ne znas gde bi bilo lepse. Dole sa legijom i Seseljem ili gore sa pukovnicima SPC-a gde bi nas kadili u Nebeskoj Srbiji.
Problem bi bio samo kada bi mame i tate ovih kvazipatriota i rodoljuba, ne bi imali da im daju sta da jedu.
Taj tranzicioni period bi bio malo zajeban.
Mozda bi Tomislav to resio sa leba za 3 dinara. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 272
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
Koji Tomislav? Tomislav buzdovan?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 561
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
HTC One X
saglasan sam sa tim da su radikali i sps losi za ovaj narod. ali i vi momci iz ldp-a treba da shvatite da ste: pod 1 - manje-vishe nebitni u politickom smislu sa mizernih 5.02% sa teznjom opadanja; pod 2 - podjenako ste extremna politicka opcija koliko i radikali, samo dijametralno suprotni... a setite se kako vas je mama ucila - krajnost ne walja   Smile
IP sačuvana
social share
武士道!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola V3i
Citat
1 - manje-vishe nebitni u politickom smislu sa mizernih 5.02% sa teznjom opadanja;

pre 2 meseca imali smo 0 poslanika, a sada 15.

Citat
2 - podjenako ste extremna politicka opcija koliko i radikali

znaci, koliko su oni za rat, toliko smo mi za mir, koliko su oni za netoleranciju, mi smo za toleranciju, koliko su oni za komunisticki ekonomski sistem, toliko smo mi za kapitalizam... mozda ima i istine u tome, procitaj moj potpis Wink
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Citat
LDP ima tu prednost da i samo jedan njihov poslanik sutra, a podrazumeva se da je to Čedomir Jovanović, ima simboličnu težinu kao nečiji manji poslanički klub. - Danas 13.11.2006
Због оваквих срања и не читам "Данас".

Citat
koliko su oni za netoleranciju, mi smo za toleranciju
Баш се примећује колико сте толерантни према неистомишљеницима. Да сте ви на власти стрљали би све што је Српско. Сва срећа па то никада нећемо дочекати.
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 34 35 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:19:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.