Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li smatrate Kosovo bitnim za egzistenciju Srbije?
NE
42.3%  (11)
DA
57.7%  (15)
Ukupno glasova: 26
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je Kosovo bitno kao egzistencijalni faktor Srpskog naroda?  (Pročitano 6809 puta)
06. Jan 2007, 16:27:19
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Da li ste se rodili sa saznanjem da je Kosovo suštinski deo Srbije kao što to tvrdi Koštunica? Zar nije teritorija izgubljena ako se na njoj nalazi više od dva miliona šiptara koji ne priznaju upravu Beograda?
Zar nije teritorija izgubljena ako međunarodna zajednica prizna nezavisnost. O kakvoj se to borbi dalje radi, ja ne vidim ni jednu drugu osim one u kojoj ćemo mi ićić u rat, a zbog koga? Zbog radikala koji samo prde i kradu, ili zbog psihički nestabilnog 3G Koštunice?
Vlast je napravila niz grešaka u zadnjih sto godina i ja ne želim da plaćam njihove greške. Neću se ništa loše osećati ako se nezavisnost proglasi. Ako bude progona Srba odande biće mi žao, ali mi je bilo žalije Srba iz Krajine 1995. koje su izdali baš oni koji su danas najglasniji o tome kako Kosovo treba štititi. Oni će dakle da prde i da truju o nekoj ogromnoj zaveri i opasnosti koja se nadvila nad ceo Srpski narod, nama će da uvale puške, oni će da ostanu ovde da kradu, a njihova deca će u inostranstvo na studiranje na fancy univerzitete.
Ne hvala! Ajde lepo Tomo, Aco i Koštunice vi se uhvatite pod ruku pa na Kosovo. Svako po AK 47 u ruke, a povedite i Cecu da vam peva neke patriotske....I ostanite tamo da mi ovde počnemo normalno da živimo.
« Poslednja izmena: 06. Jan 2007, 16:39:21 od vlado85 »
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung S7220
Ne, najnerazvijeniji dio Srbije nije bitan za egzistenciju Srba koji ne zive na Kosovu...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Migracijama su Srbi izgubili Kosovo kao svoj realan životni prostor, kao što su migracijama zadobili Vojvodinu kao svoj životni prostor. Mislim da insistiranje na Kosovu Srbima samo donosi gomilu nevolja, čak i pod uslovom da se Srbiji vrati puna vlast nad Kosovom (pogotovu tada) Glupa priča da je Slobif "držao" Kosovo, jer su upravo pod njegovom vlašću Albanci formirali svoju državu.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
BlackBerry bold
svima je jasno gde kosovo odlazi!
ja spadam u grupu ljudi koji kosovo ne bi dao! prevashodno zbog ekonomskih razloga!
a na kraju, kad nam ga budu oteli i zvanicno, ne bih nikada potpisao pristanak na to!
posto kazu da je politika kurva, ja sam za varijantu kurvanja!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Migracijama su Srbi izgubili Kosovo kao svoj realan životni prostor, kao što su migracijama zadobili Vojvodinu kao svoj životni prostor. Mislim da insistiranje na Kosovu Srbima samo donosi gomilu nevolja, čak i pod uslovom da se Srbiji vrati puna vlast nad Kosovom (pogotovu tada) Glupa priča da je Slobif "držao" Kosovo, jer su upravo pod njegovom vlašću Albanci formirali svoju državu.

 Smile sjajno recheno Imaginelo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Da li ste se rodili sa saznanjem da je Kosovo suštinski deo Srbije kao što to tvrdi Koštunica?
Jesam, ali samo sa saznanjem da je Kosmet deo Srbije. To kako ga vidi Kostunica me savrseno ne zanima.
Zar nije teritorija izgubljena ako se na njoj nalazi više od dva miliona šiptara koji ne priznaju upravu Beograda?
Po ovome, NE! I u Republici Srpskoj od 1.2 miliona ljudi 90% su Srbi koji priznaju Sarajevo isto onoliko koliko i Siptari Beograd pa se ne moze reci da je za BIH ta teritorija izgubljena.
Zar nije teritorija izgubljena ako međunarodna zajednica prizna nezavisnost.
Kao prvo sacekajmo konacni stav medjunarodne zajednice. Da je bas sve tako glatko kao sto si se ti istripovao nezavisnost bi bila proglasena jos u decembru prosle godine. Cak i da Kosovo dobije priznanje, mi to nikada ne bi trebali da uradimo. Nikoga danas u Srbiji niko nije ovlastio da predaje ili trguje teritorijom.
O kakvoj se to borbi dalje radi, ja ne vidim ni jednu drugu osim one u kojoj ćemo mi ićić u rat, a zbog koga?
Zbog radikala koji samo prde i kradu, ili zbog psihički nestabilnog 3G Koštunice?
Citat
To sto ti ne vidis nikakav drugi nacin u borbi za Kosmet je vec tvoj problem. To naravno ne znaci da sem rata ne postoje druge opcije. Ako ih ne vidis to samo govori o tvom mentalnom sklopu i nacinu rezonovanja.
Vlast je napravila niz grešaka u zadnjih sto godina i ja ne želim da plaćam njihove greške.
Jeste slazem se, ali vlast smrdljivog Tita i jos smrdljivijeg Slobe. Ne zelim ni ja da ih placam, ali treba se boriti a ne predavati.
Neću se ništa loše osećati ako se nezavisnost proglasi.
Ja hocu, a verujem i vecina Srba.
Ako bude progona Srba odande biće mi žao, ali mi je bilo žalije Srba iz Krajine 1995. koje su izdali baš oni koji su danas najglasniji o tome kako Kosovo treba štititi. Oni će dakle da prde i da truju o nekoj ogromnoj zaveri i opasnosti koja se nadvila nad ceo Srpski narod, nama će da uvale puške, oni će da ostanu ovde da kradu, a njihova deca će u inostranstvo na studiranje na fancy univerzitete..
Slazem se, ali samo ukoliko to pricas za radikale i socijaliste.
Ne hvala! Ajde lepo Tomo, Aco i Koštunice vi se uhvatite pod ruku pa na Kosovo. Svako po AK 47 u ruke, a povedite i Cecu da vam peva neke patriotske....I ostanite tamo da mi ovde počnemo normalno da živimo.
Ovo poslednje moze da kaze jedino frustrirani clan ili simpatizer Cedomorcheve strankice. Ako si deo njih, mislim da je bolje da se pokrijes usima, jer mutniji od Cede na nasoj politickoj sceni ne postoji. Vi imate najmanje prava da bilo sta pricate o kriminalu ili izdajstvu. Ko o cemu, kurva o postenju. Ako samo pak u zabludi, izvinjavam se.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1074
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@bendinggirder
Posto izgleda jedino znas da vazes stvari kroz pare i materijalno, pitaj svoje roditelje da li se secaju koliko su im od plate uzimali kao pomoc u SFRJ za razvoj Kosova i Metohije, sta je sa vlasnistvom Srbije na Kosovu, rudnicima, firmama, drzavnim i drustvenim, crkvenim, zemljistem, sumama, privatnim vlasnistvom. Sto se Velika Britanija ne odrekne Severne Irske, Spanija Katalonije i Baskije, Francuska Korzike, Italija Juzne Koruske, Kina Tajvana itd. Mislim to sto si napisao su najobicnije gluposti. Koliko sam shvatio, zelis da Srbija bude ozbiljna, uredjena, demokratska, ekomoski jaka, postovana zemlja pa je'l ona moze to da uradi ako se odrekne sama sebe. Da li se ijedna zemlja, a da ne kazem ozbiljna, u istoriji dobrovoljno odrekla dela svoje teritorije. A to sto pricas kalasnjikovi i sl, tek su to gluposti. Mi ako cemo da ratujemo za kosovo ratovacemo ekonomskim putem i prirodnim prirarastajem jer jedino tako mozemo da kosovo dobijemo natrag. Tako sto ces kada dodjes na posao da odmah krenes da radis, da placas poreze, da imas minimum troje dece, da pokrenes neki svoj biznis, da se povezes sa svojim prijateljima i da napravite nesto zajedno. A ako budu kalasnjikovi to ce biti samo zbog nekog globalnog sranja, a ne zbog toga sto ce Srbija da se digne i da krene u rat. Pusit me tih populistickih prica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 892
Zastava Царевина Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung U900
Косово је јако битно за србију а нико неможе да предпостави шта нас чека ако се косово и метохија одвоји.
и само нешто да додам:Косово и Метохија је пун назив покрајине и Метохија је веома битан део назива из верских разлога.
IP sačuvana
social share
Од Солуна града до Уралских гора,
Од Уралских гора до Тихога мора,
Тканина је једна светиње и славља,
Непрекидни појас светог Православља
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Motorola V3i
Citat
нико неможе да предпостави шта нас чека ако се косово и метохија одвоји

ja ne mogu (dve reci) da predpostavim sta nas ceka ako Kosovo ostane u sastavu Srbije? Sta raditi sa tom teritorijom?

Naravno da Kosovo nije egzistencijalni faktor Srpskog naroda. Egzistencijalni faktori bilo kog naroda nisu teritorije.
« Poslednja izmena: 07. Jan 2007, 18:33:10 od vanja_gator »
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 279
Zastava Buchs, Svajcarska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson W810i
Mislim da je najbolje ovako oduglovlaciti i bacati prasinu siptarima u oci i cekati povoljan momenat za nas da se mozemo vratiti na kosovo (sa manjim brojem siptara a vecim srba). Nijedna druga zemlja nije pristala da se samo tako odcijepi njen dio teritorije pa zasto i mi da pristanemo na to?

Smatram da je niksa517 sve to sasvim dovljno objasnio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.