Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je konkurs za objavljivanje knjiga u ediciji Istok-Zapad prevara?  (Pročitano 3072 puta)
15. Avg 2010, 13:17:22
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
Pozdrav!

   Interesuje me Vase misljenje da li je konkurs koji je maticna biblioteka Svetozar Markovic i opstina Zajecar vec po ko zna koji put objavljuje pod nazivom "Edicija Istok - Zapad" -- prevara, obmana, ili pak "prava stvar".

   Ovo iz razloga sto na mnogobrojnim mestima na Internetu vidim da je konkurs objavljen, ove godine, prosle godine, pretprosle godine... i td. a nigde, ni na jednom sajtu nikad nema rezultata od tih konkursa!!!???!!!

   Na par foruma video sam pitanja slicna ovom mom ovde (!!!) ali niko nikad nije odgovorio na ista Smile

   U pitanju je lepa nagrada (cini mi se 2000 eura?) koju uvek nekako "pojede maca", ili - da refraziram zadnju recenicu - sve sto me interesuje po zavrsetku konkursa gde su oni duzni da objave pobednika!? Ocigledno nigde, ili ja gresim?

   Molim Vas za vasa misljenja?

   Npr. idite na Google i ukucajte "konkurs istok zapad zajecar".

   Dobicete "tonu" reklama za navedeni konkurs, ali nikad nigde nema objave pobednika (ili se ista objavi sa velikim zakasnjenjem, sa kasnjenjem od 6 meseci).

   Posebno me interesuje aktuelni (2010-ti) konkurs tj. njegovi rezultati Smiley

« Poslednja izmena: 15. Avg 2010, 13:18:07 od BulmaSoft »
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 75
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Ovo su ti rezultati konkursa i pobednici za 2009 http://www.meta-fora.com/2009/08/rezultati-konkursa-edicije-istok-zapad-za-2009/ a za 2010 ce rezultati biti objavljeni 27.10.2010 kada je i godisnjica biblioteke http://www.knjizevnost.org/vijesti/134-konkurs-edicije-qistok-zapadq
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Hvala.
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
Citat:

Iz Matične biblioteke "Svetozar Marković" saopšteno je da će rezultati konkursa biti objavljeni 20. jula, kao i da će dve najbolje knjige, po oceni žirija, biti nagrađene novčanim iznosom od po 2.000 evra.


Kraj citata


Pazi, rezultati trebaju biti objavljeni do 20.jula, a u oktobru treba da bude stampanje knjige!!!

Oni jos nisu objavili ni rezultate konkursa, shvatas li???
Procitaj sta ti pise na linku koji si sAm ti meni dao!!!

Citat:
Edicija "Istok - Zapad" biće objavljena do 15. oktobra 2010. godine, a promocija te edicije je planirana na dan godišnjice biblioteke u Zaječaru, 27. oktobra.

Kraj citata

Jednom recju: nije tacno ovo sto ti govoris za 25.Oktobar!!!
« Poslednja izmena: 13. Sep 2010, 15:22:54 od BulmaSoft »
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.