Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li je devojkama/zenama danas mnogo lakse ili mnogo teze  nego muskarcima....
Lakse
Teze
Podjednako
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je devojkama/zenama danas mnogo lakse ili mnogo teze nego muskarcima....  (Pročitano 16309 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ah  Smile
Evo jos jedne od onih tema ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Samsung s3
Ah  Smile
Evo jos jedne od onih tema ...  Smile
Mrzi me da listam.
Reci mi tvoj stav, da vidim gde gresim. (ozbiljno)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N8-00
Pa kako da ne budem frustriran...... znas li ti koje pare sam tako u mladosti dao....pa dobar auto sam mogao da kupim da sam stedeo.....

A sve se prave fine..... znas, kuco, pa ja to da tebi budem lepa...... blah............ Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11


A sve se prave fine..... znas, kuco, pa ja to da tebi budem lepa...... blah............ Smiley 1

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Pa kako da ne budem frustriran...... znas li ti koje pare sam tako u mladosti dao....pa dobar auto sam mogao da kupim da sam stedeo.....

A sve se prave fine..... znas, kuco, pa ja to da tebi budem lepa...... blah............ Smiley 1
Pa onda si nailazio na samo jedan te isti tip devojaka... Nismo sve takve...

p. s. A sve i da sam takva, radije bih crkla u strašnim mukama nego rekla: "Znaš, kuco, pa ja to da tebi budem lepa..."  Smile
« Poslednja izmena: 15. Jan 2008, 21:01:32 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 66
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
Mozda im jeste lakse da bilo sta zapocnu, ali mnogo teze da to i odrze. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6220
Citat
Mozda im jeste lakse da bilo sta zapocnu, ali mnogo teze da to i odrze. . .
Naravno! Uvek ima onih koji idu linijom manjeg otpora. Meni kao muskarcu je najmanji problem da prebijem nekog i da mu uzmem novcanik ili sta vec Smile ali onda ne bih bio muskarac nego propalitet isto kao sto su i te devojke koje oblace minice da bi dosle do kurca samo zene u pokusaju.
Citat
U principu, imaju vise mogucnosti  za posao..... bolje ce da prodju na poslu, posto ce da budu miljenice sefova....mogu da se umiljavaju kolegama, da koketiraju, da flertuju radi mnogih pogodnosti....
Pa sta ti mislis ko je u boljem polozaju : taj sef ili sluzbenica koja flertuje sa svm i svakim?
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Evo meni je veoma frka bila da nađem posao, dok moji drugari su se svi zaposlili, osim jednog koji je malo slabunjav i sitniji!
Pa sad vidi ti to!? Smile
Drugarice, kako koja, recimo da retko ostaju da rade neki posao duže vremena, a teško nalaze novi!
Oglasi su puni poslova??? U oglasniku se i ne traži posao, nego ako imaš veze! Preko oglasa su poslovi Š-klase, svake nedelje isti! Kako to da ne mogu da nađu radnika???

Jeste li čuli one koji zahtevaju da si ne udata, da si muško, i da imaš iskustva 3-5 godina + "fakultetom" i nisi napunio 26 godina?
Obavezno traže sliku! Pa nisu svi lepi mladi i sa tolikim iskustvom.....  Smile
Stvarno ne znam čemu više ova polemika, žene imaju problem da nađu posao preko oglasa, moraš da imaš neprikosnovenu biografiju da bi radio neki buđavi posao koji je bedno plaćen sa prekovremenim satima!
A to što kao flertuje nazovimo korist, ta dobro plati taj danak zamenom sa novom koleginicom ili ne daj bože ženom koja mora da trpi druge zapolene koje dolaze posle nje!  Smile
Sve nije onako kako izgleda ima tu mnogo toga da se vidi i ispod stoljnjaka.... Smile

Diskriminacije ima na svakom koraku! Nađi način da je staviš u svoju korist! Ako si toliko ubeđen da ženama lakše, postani žensko!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N8-00
Ne preteruj sad bas toliko...

Ne pricam ja o tome kome je tu lepse sto se tice trenutnog uyivanja po pitanju seksa ali sto se tice posla i napredovanja na poslu, pre cce napredovati dobra riba

U slucaju nekog sranja na poslu, ako su musko i zensko konfrotirani i ako riuba slaze, uvek ce se pe verovati ribi kad se nasmesi sefu, nego tipu....

I jos gomila stvari, da sad ne nabrajam bas sve....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ne preteruj sad bas toliko...

Ne pricam ja o tome kome je tu lepse sto se tice trenutnog uyivanja po pitanju seksa ali sto se tice posla i napredovanja na poslu, pre cce napredovati dobra riba

U slucaju nekog sranja na poslu, ako su musko i zensko konfrotirani i ako riuba slaze, uvek ce se pe verovati ribi kad se nasmesi sefu, nego tipu....

I jos gomila stvari, da sad ne nabrajam bas sve....
Znam samo da u ozbiljnoj i dobro stojećoj firmi tako nešto nema prođu nego samo rad, funcionalnost i odgovornost!
Da li je muško ili žensko nema veze! Znam u M&B Pivari, recimo je davao vodeća mesta muškima, žene su uvek bile radnici drugog reda, ili ženama koje ne vode baš preterano pažnju na svoj izgled! Pa firma stoji kako stoji, dok u ozbiljnoj štampariji, kako kojoj ima žena kao šefova, i operativaca u pripremi, veći je procenat muških zaposlenih(veće znanje rada na računaru...)... zavisi od vrsta zanimanja i gazda, šef, kako se odnosi prema ženskom polu!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.