Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 13. Maj 2024, 16:07:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je crkao CD/DVD-ROM Drive  (Pročitano 3612 puta)
20. Apr 2012, 20:51:59
Svakodnevni prolaznik


This Is Sparta!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 356
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Nokia C2-01
E ovako narode pre nekoliko sati sam stavio OCZ napajanje od 500w umesto nekog jeftinog od 450w i sve sam dobro prikljucio i upalio komp sve je radilo ali kada sam ubacio cd nemoze da ga ucita znaci u my comp. ja vidim onu ikonicu DVD-Ram Drive ali cd nikako da ucita samo se cuje zvuk kao da ga preskace i jest da se oseca cudan miris iz drajva e sad ja velim aj da vratim staro napajanje mozda sam nesto zajebo ali ono isto e sad da li je moguce da je crkao.......
IP sačuvana
social share

                                                                                                   
             Only the best !                                      WINDOWS
                                                                                                   
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
moguce  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


This Is Sparta!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 356
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Nokia C2-01
pu majku mu a taman stavio novu grafu i napajanje a jedino mi je taj djavo stari od 3 godine nego ima li koji nacin da ja to proverim za sigurno da ne kupim novi a ovaj nije crkao mada po mirisu reko bih da je pecen ali mi je cudno yasto ga ocitava u my comp i zasto mogu da ga otvaram i zatvaram..

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

untitled.JPG
(99.45 KB, 1024x768)
« Poslednja izmena: 20. Apr 2012, 21:04:50 od Mr:Cool »
IP sačuvana
social share

                                                                                                   
             Only the best !                                      WINDOWS
                                                                                                   
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
vidi njega komp al sta vredi kad nece da procita cd i dvd
isprobaj da narezes nesto,probaj vise diskova da ocitas,proveri dal je povezan na napajanje i na plocu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21972
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Apple iPhone 12, S21
To sto je tvoj komp vidi, nije znak da je ispravna optika.

Ako vec nesto unutra odgoreva mozes je otvoriti i videti o cemu je rec, ali sa obzirom da je tri godine stara optika...odradila je svoje i nemoj se cuditi ako je otisla u vecna lovista...
Optika je sad potrosni materijal...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 500
Zastava Kula
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
LG T385
Probaj ubaciti neki bootabilni disk, i pokreni ga tako sto ces u biosu poedsiti da je first boot device cd rom, pa vidi da li ocitava..ako ocitava,znaci da radi Smiley a ako ne, probaj u device manager pogledati da li ima neki zuti znak pitanja kod drajvera za cd rom, al svejedno probaj da ga izbrises pa restartuj racunar, sam ce staviti drajver Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
mob
HTC Sensation
Opticki uredjaji su nezavisni od ostatka racunara u pogledu ucitavanja diskova. Znaci kada se ubaci disk, uredjaj zapocinje ocitavanje i kada je zavrsio prestaje da vrti. Da li ce tada komp zatraziti od njega podatke sa medija ili ne, nema veze. Ako on ne moze da ucita disk i prestane da vrti, to ne moze biti ni do cega drugog osim do drajva. Nikakvo butovanje ili drajveri mu nece pomoci. Mozes da pokusas drugi tip medija, mozda CD umesto DVD-a, da vidis hoce li to da procita. Ali ako on smrdi na zagorelo, ili da ga nosis kod nekoga da ga otvori i popravi ili da uzmes drugi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


This Is Sparta!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 356
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Nokia C2-01
Probao ja i da butujem i cd i dvd ali nista on jednostavno kada ga ubacim pocne kao da preskace i posle nekog vremena prestane i nista se ne cuje a kada otvorim vrata od drajva cuje se bas onaj miris kao da je pregorelo nesto.
Nego hvala a definitivno kupujem novi posto je ovaj star ne 3 nego 5 godina a i IDE je pa cu uzeti SATA bolji je a i zvao sam da pitam koliko su tu su negdje oko 17e.
IP sačuvana
social share

                                                                                                   
             Only the best !                                      WINDOWS
                                                                                                   
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 247
OS
Windows XP x64
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Samsung D900i
Meni je opticki uredjaj trajao 7 godina i evo menjao sam ga pre par dana.Nemoj uopste da razbijas glavu oko toga koji da uzmes apsolutno su svi slicni sad i sa cenama (pricamo za ove do 2000) i sa radom.Pitao sam i u Win Winu i u Gigatronu admine kazu sve je isto.Moj savet ti je da uzmes u Gigatronu za 1700 LiteOn ili Samsung garancija 2 godine.
IP sačuvana
social share
Hardstyle is my religion and Qlimax is my church
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21972
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Probao ja i da butujem i cd i dvd ali nista on jednostavno kada ga ubacim pocne kao da preskace i posle nekog vremena prestane i nista se ne cuje a kada otvorim vrata od drajva cuje se bas onaj miris kao da je pregorelo nesto.
Nego hvala a definitivno kupujem novi posto je ovaj star ne 3 nego 5 godina a i IDE je pa cu uzeti SATA bolji je a i zvao sam da pitam koliko su tu su negdje oko 17e.

Da, odradio je svoje  Smile
Sretna kupovina i neka ti i taj novi traje 5 godina  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


This Is Sparta!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 356
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Nokia C2-01
Bio je crkao uzeo sam novi sada sve radi ok moze lock .......
IP sačuvana
social share

                                                                                                   
             Only the best !                                      WINDOWS
                                                                                                   
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21972
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Apple iPhone 12, S21
[lock]
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 13. Maj 2024, 16:07:49
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.16 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.