Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je bivši vaše drugarice zabranjena zona  (Pročitano 6743 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Linux
Browser
Opera 11.50
ej nisam ja spomenuo ono o prihvatanju nekog sa svim njegovim manama i ostalo da bi navodili sta sve prijateljstvo podrazumeva ... vec bas zbog onog dela da prijateljima ne radis ono sto im smeta ... ma koliko to tebi iracionalno bilo, pa i po cenu da sebi uskratis nesto. Ako je ona njemu nikad prezaljena, tiha patnja ilijebemliga sta, a tebi jedna od tri, pet, deset potencijalnih prilika da budes srecan ... da, bices sebican i sujetan ako izaberes bas nju.

jednom pre bemliga ... ima i jace od deset godina ... jednom liku s kojim i nisam bio nesto bogzna dobar rekao 'e brate nemoj nju, puko sam za njom totalno'  ... pa reci idupicmater, nema problema ... sad gledajuci i smesno mi je, na kraju sam ispusio, al on koji je jurio sve zensko sto na dve noge hoda nije tad a ni kasnije jurio nju, jer je meni tad stvarno znacila.

Ucinio je nesto meni iako je eto mogao biti srecan s tom plavusom ... tri do sest meseci Smile: ... ja sam to cenio, tu smo poceli da se druzimo, a danas tog lika gotovo da ne razdvajam od brata rodjenog.

a sto je najjace ... posle toga par godina lik je i bio sa nekom mojom bivsom al drugacija situacija bila, tad mi je bilo apsolutno nebitno.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia krntija
Citat
e sad, ''bezobrazan'' si ti...neće te zadovoljiti odgovor

Задовољан сам.  Smile

Citat
Ako je ona njemu nikad prezaljena, tiha patnja ilijebemliga sta, a tebi jedna od tri, pet, deset potencijalnih prilika da budes srecan ... da, bices sebican i sujetan ako izaberes bas nju.

А шта ако је то моја једина прилика да будем срећан?

Ја разумем ако би рецимо он желео поново да покуша, то бих наравно поштовао. Ал ако ту перспективе више нема... то је мени несхватљиво шта год ти мени причао.  Принцип "ако ја не могу да је имам нећеш ни ти".  Smile И то ај да је неки крвни непријатељ, него ортак... за мене је то невиђени парадокс.  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Linux
Browser
Opera 11.50
to bi valjda bila prica o izuzetku i pravilu ...  Smile

jbga ni The Bro Code Barnija Stinsona nije pokrio sve zivotne situacije Smile Smile

U principu kontam da bi se sve to svelo na ... koliko je njemu znacila i znaci, koliko tebi moze da znaci, ne u tom trenutku kad nisi sav svoj, nego brate u perspektivi ... kad budes u stanju da realno podvuces crtu ... i naravno koliko ti znaci to prijateljstvo.

uostalom kontam da nit cenis nit postujes neki veliki broj ljudi, njima bitne bivse koje bi ti se i svidele cine jos manji broj ... tako da su slabe sanse da ces lomiti mozak oko toga ...

edit ... i da, glede neshvatljivosti ovog sto pricam ... ne podrazumeva prijateljstvo da shvatis sve, nego da prihvatis a druga strana da to zna ceniti.
« Poslednja izmena: 18. Jan 2012, 22:14:58 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia krntija
Citat
edit ... i da, glede neshvatljivosti ovog sto pricam ... ne podrazumeva prijateljstvo da shvatis sve, nego da prihvatis a druga strana da to zna ceniti.

и сад ја кажем ит гоуз боут вејз  Smile

Citat
uostalom kontam da nit cenis nit postujes neki veliki broj ljudi, njima bitne bivse koje bi ti se i svidele cine jos manji broj ... tako da su slabe sanse da ces lomiti mozak oko toga ...

Па да, ал ето причамо... шббкбб  Smile

IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia E72
Citat
Postoji li nešto kao "pravilo ponašanja" među devojkama koje se druže? Sva prijateljstva su različita, ali da li pod nekim okolnostima može biti prihvatljivo da uđete u vezu sa bivšim vaše drugarice?
zavisi koga od njih dvoje vise volis...  i kome je vise stalo do tebe...  Smile
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Da...to sam ja...

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 129
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
mob
SonyEricsson w810i
Hm...pa ne znam da li je vredno izgubiti drugaricu zbog jedne " kobasice"..... Smile
Drugo...lako moze da se desi da se vasoj  drugarici ponovo dopadne taj isti decko s kojim je vec bila...
Ljubavni trougao-haos
Nije vredno definitivno.... Smile
IP sačuvana
social share
Život se ne meri brojem udisaja koje napravimo za vreme života vec brojem trenutaka koji nas ostavljaju bez daha.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Sendo 
Meh, gledao sam razne stvari u životu i moj stav je - ako se devojci neki mladić sviđa, radiće sve za njega. Znači, video sam i ekstremnije slučajeve tkz "skidanje" dečka drugarici, i to ne u jednom slučaju, već u nekoliko njih. Ako je to moguće, znam da je moguće i imati vezu sa bivšim dečkom najbolje drugarice, sviđalo se to njoj ili ne. I verujte mi - te koje su učinile taj korak su se do tog trenutka klele u sve na svetu da to neće uraditi, ali zaljubljenost je ludilo, a lud čovek je nepredvidiv... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
Moja dobra drugarica je bila sa mojim bivsim i
pravo da vam kazem boleo me ku..c sto se smuvala sa njim jer mene taj decko vise nije zanimao
,a kad ga je ona otkacila onda smo ona i ja , bas slatko izogovarale njega  Smile
tako da ne mislim da je to zabranjena zona POD USLOVOM da ta drugarica ne oseca
nista prema tok decku , ako postoje osecanja onda je to zajebano!
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
naravno da jeste. on je njen bivši,njena priča. ima toliko cura koje će posle nje možda biti sa njim,ali pošto mi je to drugarica,i da se jave neka osjećanja,znam da bih ih potisla,jer bih se u suprotnom ružno osjećala.  pa i da njoj on više apsolutno ništa ne znači...nije to to
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Sta ga znam, ja sam neko ko je presao preko toga da mu jedan od dobrih drugova bude sa devojkom sa kojom je bio dosta dugo. Nisu trajali previse(koliko me pamcenje sluzi nesto vise od pola godine) ali su pokusali da budu zajedno i imali su iskrena osecanja izmedju njih. Eto, nasa neka prica je bila odavno, on je zeleo da proba i napravili su neku vezu. Smatrao sam da zasluzuju srecu pa mi jednostavno nije smetalo to sto su zajedno. Zaista nemam taj problem da mi smeta bilo sta sto se desava u zivotu moje bivse za koju ja ne gajim nikakva ljubavna osecanja. Svako moze da radi sta hoce, i da pokusa da bude srecan sa kim zeli.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.