Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:37:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ici glavom bez obzira ili ne  (Pročitano 5727 puta)
16. Maj 2013, 12:28:47
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 45
Zastava Сандански
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Prije jedno nedelju dana su mene i dva druga zajebavali neki likovi i ako ih nismo ni dirali, samo smo sjedjeli. E sad njih je bilo 20 pa ono svako je onda mudo, i znam za ovu dvojicu sto su me gadjali i zajebavali (njih sam vidio) da bih ih sigurno izbio na fer ili bi smo bili tu nedje. E sad sta da radim ljudi? Sazna sam imena ovih i dje zive, e sad ako ih ufatim nedje i izotvram mislim da ce se mene isto onda desit. A lose se osjecam jer su mladji od mene godinu-dvije ali imaju dobra ledja. Na to mjesto znaju za vikend sa se okupe njih 50 i to iz 3-4 kvarta i svako svakog zna.. A ako ovog pitam 1 vs 1 sigurno ce ovi njegovi ulecet. Mislili smo mi da im uletimo tamo pa sta bude barem bi smo 3-4 poslali u urgentni ali posle bi nas trazili sigurno. Sta raditi momci???  Da li da ih ufatim sa ovim drugovima kad se budu odovjili i vracali kuci da ih izotvram pa da im ne pada vise nikad napamet tako nesto da rade? ili ka pickica da se umirim i iskuliram?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Apple iPhone 6s
Mislim da treba da uletite ti i tvoji drugovi kad se ovi budu vracali kuci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
Browser
Nokia 070
mob
Samsung 
Kao srednjoškolac imao sam sličnu situaciju.
Desetak mlađih momaka je izazivalo mene i drugara. Drug je bio živac odmah je uleteo u tuču a onda i ja za njim. Dobro smo podkačili neke od njih ali smo se loše proveli. Bilo bi još gore da slučajno nisu naišli neki ortaci pa su se ovi razbežali.
To se nije završilo na tome. Mesec dana kasnije opet je ispala frka sa tom istom grupom. Napali su nas iznenada u centru grada. Ovaj put se loše završilo. Drugar je imao nož, srećom malo sečivo, izvadio ga i tri puta je uboo jednog ispod desne miške. Dečko je bio kritično, ali se izvukao.
Kao maloletnici svi smo prošli bez ikakvih posledica. Niko nije odgovarao zbog učestvovanja u tuči. Jedino je drug završio prvo u pritvoru, potom na sudu ali je prošao samo sa pojačanim nadzorom roditelja.
Ovi mali uličari su se primirili i nisu nas više dirali.

Gledano sa ove distance napravili smo glupost. Da ne bi ispali p****, uleteli smo u frku u kojoj je mogao neko da nastrada a i mi smo mogli da budemo unakaženi.
Moj savet je probaš da izbegneš frku. Šta je bilo, bilo je, iskuliraj. Ali ako vas opet diraju ili imaju neki pik na vas, razmotri druge opcije.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
Apple iPhone SE 2020
Jedan generalni savet - mislim da imate previse slobodnog vremena... umesto tuce - fudbal ili basket... Dobro se umoris i ne pomisljas na razna sranja tipa tuce i sacekuse...

Sta vise... bilo bi odlicno ponovo organizovati radne akcije i letnje kampove...
« Poslednja izmena: 16. Maj 2013, 14:52:30 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 45
Zastava Сандански
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Anea mislim da tvoj post nema veze sa mojom temom, kao sto vidis trazio sam savjet. A to za basket i fudbal takodje ne mora da znaci, jer mnogo puta mi se desavalo da dodje neka ekipa da igra protiv nas pa grubo igraju , nerviraju se i na kraju neko popizdi i udari.  Smile

Markose e pa toga se plasim, da se hoce sve zavrsiti te noci to bi bilo sjajno ali sigurno ce se nastaviti kao sto je bilo i satobom. Oticu tamo i probati da smirim situaciju ili barem da se dogovorim sa ovima starijima (njihova ledja) mogu li da se pobijem bez njihovog ucesca ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 345
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Ja jos uvek idem nogama... Obavestite me ukoliko je doslo do neke promene.. da znam..  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
"Srce ima svoju logiku za koju razum ne zna." (B. Paskal)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Jedan generalni savet - mislim da imate previse slobodnog vremena...umesto tuce - fudbal ili basket... Dobro se umoris i ne pomisljas na razna sranja tipa tuce i sacekuse...

Sta vise... bilo bi odlicno ponovo organizovati radne akcije i letnje kampove...
Па онда да те сломе још лакше.  Smile
« Poslednja izmena: 22. Maj 2013, 23:29:57 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
ne treba ti to u zivotu
podvij rep i ostavi se toga
jednostavno ih izbegavaj i izlazi na neka druga mesta
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 45
Zastava Сандански
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
prezivio sam, kao sto sam i pretpostavio pi*cke najvece.... dosao ja jednu noc tamo (sa 2 druga iste jacine kao ja (ne jaki)) , i samo lagano nesto cackama oko nekog katanca kad dolaze 2 lika sto radite ovo ono i jave nam se jer ih znamo a ovom jednom nece da se jave, i tu pocinje svadja i ovaj mu sve prijeti (srecom na kraju ovaj moj drug nije uletio na njega jer bi smo ih izbili 3 na 2) sto se ispostavilo kao dobro jer je to bila zamka. na kraj ja tom liku kazem aj dovedi mi toga samo da razgovaram snjim da vidim zasto je to radio. On kaze OK i ne brini nece bit tuce nista sad cu ti ga ja dovest. U to nailazi jos jedan moj drug (znaci 4 nas je) kad samo okrecem glavu i vidim brzi hod 20 momaka put nas, zalijecu se ja ocemo li bjezat il ne i odlucimo se da ne bjezimo. Dodju oni on mi se naravno pocne unosit u facu tu dok njega gledam neko iz mase sakom u glavu mene, ja tu stavljam gard ovaj mi se zalijece tu pocinje tuce i u jednom trenutku samo cujem neko je rekao moje ime i dodao to je momak iz kvarta. Okrecem se tu staje tuca i tu jedan moj drug stariji od mene godinu dana koji je tu medju jacima i rascisti situaciju ja dodjem porazgovaram snjim ovi samo stoje i gledaju sto ce da uradi da mi ulete opet ... i ovaj srecom im zaprijeti i rascisti sve.... E zaboravio sam da kazem da me je u trenutku taj lik sto mi se unosio u facu pitao ocu li na fer snjim (tu bi mi ulecili i tako i onako) srecom sam odbio i na kraju se ispostavilo da taj lik trenira Boks.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
meni nije jasno kako nemate pametnijeg posla...kao recimo gitare..vince...cure...i to.... Smile
ljeto bolan je tu..lijepo vrijeme...sto ne uzivate...u svojim tim godinicama..
one kad prodju.... nista ih vratit ne moze...
nego se nadjebavate...i tucete....

moj savjet...ti je....pomiri se s tim...
sta te briga...bilo-proslo..ides dalje...
jer..vi cete njih par safatati i prebiti..
onda ce njih par vas par sjebati..i to ce tako otici daleko..
dok neko ne posegne noz ili bilo sta...

a onda u najboljem slucaju - robija...i baj baj zivote....
sve ono sto sanjas..i o cemu mastas..u trenu ce da nestane...i shvatices da se to nikad nece desiti ostvariti...
a covjek kome se snovi sruse..on je mrtav ...a da to i ne zna....
i nemoj da dozvolis da shvatis to tek tada...i da shvatis da  si tome samo ti kriv...
i da shvatis...da mogao si ....vecinu snova ozivjeti...

velika je to cijena...za par cuski..ili pogrdnih rijeci....na ulici....

ali ako vas  spopadnu.... branite se...

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:37:51
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: glavom ici obzira

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.