Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li da priznam sadasnjem decku da jos volim bivseg?  (Pročitano 20314 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Uh, bre, pa sa kakvim se vi to devojkama srećete.  Smile

Ono, ima raznih ljudi, ali valjda kroz život naučimo makar osnove selekcije vrednosti od škarta...

Citat: Dzobi
Mnogo ste bre (cure)... uhh... ne kazem sve... da li su u pitanju danasnja vremena, ali moracu da kazem da stvarno zemunac ima pravo... sto si gori prema nekom, taj neko je bolji prema tebi.... i to je nuzno... jer cim si dobar prema nekom... taj neko te povredjuje i iskoriscava... tako da je normalna reakcija coveka da se zastiti od toga...
Meni se, iskreno, digne kosa na glavi kad čujem to - što si ti gori, to je on bolji.  Smile
Verovatno negde i ima uporišta, ali odbijam da verujem da ih ima igde osim kog glupih klinki/kučaka, neurotičnih i tupavih devojaka i žena.  Smile

Jbm mu miša, pa to je ok kad imaš 16 godina... Ali ako ti se taj obrazac ponavlja iz veze u vezu, iz situacije u situaciju, možda je vreme da staviš prst na čelo i zapitaš se šta je svim tim slučajevima zajedničko.
Evo da skratim mentalni proces preispitivanja - ti.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N97
Jebi ga ... te ranjive jadnice koje vape za mazohizmom su tako "slatke". Samo se ortaci negde u procesu zajebu pa postanu nezhni zashtitnici.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Samsung Galaxy S Advance
Citat
Meni se, iskreno, digne kosa na glavi kad čujem to - što si ti gori, to je on bolji.
Verovatno negde i ima uporišta, ali odbijam da verujem da ih ima igde osim kog glupih klinki/kučaka, neurotičnih i tupavih devojaka i žena.

Naravno, moja greska jer nisam precizirao stvar, pa ispalo da generalizujem...
Dakle, slazem se da to ne vazi za sve (jer to bi bilo daleko od zdravog odnosa) i da to vazi za pojedine osobe (rekao bih manjinu, ali avaj, sve ih je vise) koje se ogledaju po "standardima" koje si i sama navela.... a pritom verovatno i na josh dosta njih...

Citat
Jbm mu miša, pa to je ok kad imaš 16 godina... Ali ako ti se taj obrazac ponavlja iz veze u vezu, iz situacije u situaciju, možda je vreme da staviš prst na čelo i zapitaš se šta je svim tim slučajevima zajedničko.
Evo da skratim mentalni proces preispitivanja - ti.

Da naravno, i ovde se slazem, sto zbog ponasanja vezanog za odgovarajuci uzrast, sto zbog "zajednickog slucaja"... ali... ne u pogledu da "zajednicki slucaj" doprinosi tome, jer, ne verujem da neko namerno zeli da bude sta takvom osobom... tako da, ne vidim sta ce se promeniti u tome ako "zajednicki slucaj" i dalje bude dobar prema osobama koje su "onakve" (izabrati osobu iz gore navedenih "standarda") ako je jednostavno naleteo na nju...
Ne mozes biti kriv (samo glup) ako budes bio dobar prema osobi koja to iskoriscava (povredjuje te), jer bi u suprotnom ispao losh zarad nekog tebi visheg cilja (povredjujes ti nju i ispostavi se da te odjednom ceni/voli/uvazava)...

Sto ce reci da si sama sebi dala odgovor sledecom izjavom:
Citat
Uh, bre, pa sa kakvim se vi to devojkama srećete

E u tome i jeste problem... sto necija iskustva pokazuju da se stalno srece to "ponasanje" u skoro svim pojavnim oblicima... (starnosnim granicama i "standardima")...

Edit: Dodao sam ovo boldovano "skoro"... zamalo da napravim opet istu gresku...  Smile
« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 16:12:31 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Citat
jer, ne verujem da neko namerno zeli da bude sta takvom osobom... tako da, ne vidim sta ce se promeniti u tome ako "zajednicki slucaj" i dalje bude dobar prema osobama koje su "onakve" (izabrati osobu iz gore navedenih "standarda") ako je jednostavno naleteo na nju...
Ne mozes biti kriv (samo glup) ako budes bio dobar prema osobi koja to iskoriscava (povredjuje te), jer bi u suprotnom ispao losh zarad nekog tebi visheg cilja (povredjujes ti nju i ispostavi se da te odjednom ceni/voli/uvazava)...
Znaš kako... 'ajmo ispočetka. Smile

Uvek kada čujem kako neko kuka: ''Joooj, ja stalno nalećem na kretene'' ili ''Jaoj, ova(j) me opet zajebao/la'', nekako mi se ne čini da osoba prosto mora biti baksuz pa stalno naletati na jedan te isti soj ljudi. Jer, uprkos svim generalizacijama, šemama, paternima i modlama, ljudi su ipak različiti. Naletati na jedan te isti tip teško da može biti slučajnost. Razmisli, koliko puta u životu si upoznao osobu koja, recimo, skuplja salvete? (malo je rogobatan primer, ali mislim da cilja na poentu)

E sad, to ponašanje - ja sam dobar, ona je skot (i obrnuto) - u najmanju ruku se može opisati kao nezrelo.
Dakle, sve što je zajedničko tim nezrelim osobama jeste taj, uptrebiću tvoju terminologiju - zajednički slučaj.
Taj nesretnik koji vazda nailazi na neke sado-mazo raspoložene ljude.

Dakle, kao logično se nameće to da sa tom osobom (''zajednički slučaj'') nije baš sve u redu.
Kao što već rekoh, ljudi vremenom postaju izpraksirani u makar elementarnoj proceni ljudi. Instinktivno, racionalno, skroz je nebitno.

Da li je ta osoba, zajednički slučaj, i sama nezrela, pa traži sebi slične, ili prosto voli da bude u ulozi paćenika, mazohiste, da li se i sam oseća inferiorno, ili ima neki malo dublji kompleks... su varijacije na temu. Moja poenta je da to nikako nije slučajnost, i da objašnjenje leži zapravo u - zajedničkom slučaju.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
threesome ... threesome ... threesome ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Samsung Galaxy S Advance
Citat
Razmisli, koliko puta u životu si upoznao osobu koja, recimo, skuplja salvete? (malo je rogobatan primer, ali mislim da cilja na poentu)

Zacudila bi se kad bih ti rekao odgovor...  Smile Bez smeha, to je bilo bas popularno kada sam bio manji...  Smile

U svakom slucaju, Bambina, ja ne sporim ono sto ti pricas (mada, moram da priznam da mi je malo teze da te pratim  Smile ) ali mislim da je do ove diskusije doslo bas zbog nesporazuma na osnovu koga mi iznosimo ta shvatanja...

Vidish... ja sam pre mislio na ovakav slucaj prilikom "sto si bolji to su gori i obratno"...

Malo detinjasto, ali (trenutno) ne mogu da objasnim bolje...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
threesome ... threesome ... threesome ....

Podrzavam

Citat
Da li je ta osoba, zajednički slučaj, i sama nezrela, pa traži sebi slične, ili prosto voli da bude u ulozi paćenika, mazohiste, da li se i sam oseća inferiorno, ili ima neki malo dublji kompleks... su varijacije na temu. Moja poenta je da to nikako nije slučajnost, i da objašnjenje leži zapravo u - zajedničkom slučaju.

Mislim da je ovo bitno, barem iz iskustva  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Citat
Razmisli, koliko puta u životu si upoznao osobu koja, recimo, skuplja salvete? (malo je rogobatan primer, ali mislim da cilja na poentu)

Zacudila bi se kad bih ti rekao odgovor...  Smile Bez smeha, to je bilo bas popularno kada sam bio manji...  Smile
U tome i jeste poenta. Smile Kapiraš me sad?
To im i jeste zajedničko, i jednima i drugima - detinjasto ponašanje.

Moram da radim domaći iz engleskog, raspisaću se kasnije.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
LG 4X HD
Citat
ali odbijam da verujem da ih ima igde osim kog glupih klinki/kučaka, neurotičnih i tupavih devojaka i žena.  Smile
u pravu si, samo je pitanje koliki procenat ukupne zenske populacije otpada na te grupacije

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Samsung Galaxy S Advance
Vala neki postovi bas otvore ochi...  Smile  Smile

Bez sarkazma, najiskrenije... Drugo je kad se neko tripuje da je dobar do te granice da ispada glup... ali to nekim smislom nema veze... jer je u pitanju samo dobrota... (naravno da ima veze, da ne ispadne da opravdavam ovakva razmisljanja)

A sasvim druga stvar kada pada na neki drugi ("nizi") nivo i svojom preteranom dobrotom (svaka preterana vrlina postaje mana, poenta "tvrdice" - knjizevnog dela) daje do znanja okolini da je (posluzicu se vasim primerima) pacenik, nezrela, detinjasta osoba koja nema svoj stav i dozvoljava da se njome lako manipulise... To vec... ne moze da bude dobro... (u svakom mogucem smislu te "dobro" reci...)

U svakom slucaju, sad sam video tek da postoji tema o tim stvarima
http://forum.burek.com/voli-i-bices-zajban-zajbi-i-bices-voljen-sta-vi-mislite-t450611.html
pa ne bi bilo u redu da se gusi Snezanina (snow white) tema...

A ovu foru sa salFetama znam tacno kome cu da gurnem pod nos...  Smile Hvala Bambina...  Smile
« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 20:45:03 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.