Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:30:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ću ići u zatvor?  (Pročitano 6849 puta)
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39829
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
o da... u zatvor ces... i to onaj za muskarce  Smile
« Poslednja izmena: 25. Avg 2011, 13:16:49 od klody »
IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Qtek 小米
Врховни суд  Smile  то те неко опасно ложи, јер Врховни касациони суд се налази само у Београду и нема надлежност да тебе јури због неке неплаћене рате, јер он у суштини надгледа ове ниже судове, нешто као ''капо ди тути капи''  Smile решава њихове сукобе надлежности итд.

И ниси добила позив од општинског суда, већ од основног суда из твог града.  Smile

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
Nokia 1100
o da... u zatvor ces... i to onaj za muskarce  Smile

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Клоди краљ.
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows 98
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Dobro možda nisam imala 18 nego 21 nebitno,daj neki savet


Па не можеш ти тек тако да узмеш кредит. Кад би то могло, свака шуша би узимала чим јој се дигне... Мораш да имаш гаранције...

Pa moze, sta mislis kako je nastala ova celokupna svetska duznicka kriza na zapadu a i kod nas? Smile


Ma hajde molim te, koga si ti nasla da zajebavas.

Sandra je opet suptilna, kao i obicno Smile Smile
_______________
I na kraju moje cenjeno misljenje: Smile

Ma kakav zatvor, to je lafina.
Ovoj drzavi trebaju PARE! Smile
Znaci zatvor je poslednja opcija, prvo gledaju da te ocerupaju novcanim kaznama!
A ako je kredit u pitanju - onda nije ni to, nego koliko ja znam ziranti "ispastaju" za kredit...

Mada - postoji mogucnost da se ti plasis od jedne stvar, a ono je po sredi nesto skroz deseto...
Dobar savet ti je dala Anea! Smiley

P.S. Koliko godina stvarno imas?
Ako si mlada i lepa, mogao bi u svojoj spavacoj sobi (pored mojih macaka ljubimica) pronaci jos malo slobodnog prostora da te sakrijem na nekih pet do deset godina ako te kakvi plavci budu trazili? Smile
« Poslednja izmena: 25. Avg 2011, 16:23:37 od BulmaSoft »
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 11
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
HTC Wildfire
Evo jedinog korisnog odgovora koji sam dobila,i to sa drugog foruma. Baš ste šabannnnnčine svi.

Banka će, kad ona to proceni, kredit proglasiti dospelim u celosti, pa pokrenuti sudski postupak koji će sasvim sigurno dobiti. U tom Sudskom rešenju će doslovce pisati, da banka ima da se naplati za ostatak duga ( glavnica sa sve kamatama za ceo ugovoreni period plus troškovi postupka ) i još sa sve zateznim kamatama do dana naplate.
U tome i jeste nevolja; Banka, ukoliko ne može da se naplati odmah, jer predpostavimo da klijentica nema svoju nekretninu niti primanja, čekaće dok ista ne počne da radi, dok po nekom osnovu ne stekne pravo na nekakvu nekretninu ili slično, što može da traje i godinama, a svo vreme iznos utvrđen Sudskim rešenjem će se uredno uvećavati za iznos zatezne kamate, što nimalo nije naivno. Zatezna kamata je nekoliko % na mesečnom nivou, pa se glavnici dodaje kamata koja postaje glavnica i tako da tome nema kraja. Sve u svemu, iznos se sasvim sigurno može uvećavati za svaku godinu i do 40% pa i više.

Jedini izlaz je da do kraja života ne zasnuje radni odnos i da ne nasledi nikakvu nekretninu, ako je takav život uopšte moguć.

Postoji još jedna opcija koju banka može da primeni, a to je da Vaš kredit proda nekoj zainteresovaoj agenciji, a koja onda preuzima naplatu u skladu sa gore navedenim.
Dakle,Vaša banka može, ukoliko želi, da Vaš kredit proda za 20-30% vrednosti i tako "brigu" prebaci nekom drugom.

Nije baš tako naivno, evo i novi zakon o izvršenju potraživanja....  U gadnom smo sosu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows 98
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Kao prvo - sta ako te traze zbog necega sasvim drugog?
Na primer, recimo da si potrebna u svojstvu svedoka za nesto?

A kao drugo - kad si potpisivala taj kredit sa 18, mislim ovaj sa 21 godinu, jesi li imala kakve zirante?
(mada jeste istina da banke same biraju da li ce potrazivanja izvrsiti od ziranta ili od nosioca kredita).

Niko nije rekao da su krediti lagana stvar. Ja njihovo uzimanje u bankama zaista nikome ne preporucujem posto zivimo u zemlji u kojoj nista ne moze biti pouzdano na visegodisnjem nivou! Smile

Zivis lepo, imas dobar posao, sigurna primanja i td, i sasvim logicno zelis da dignes kredit recimo za nov auto. I tako to i uradis, i sve je OK par godina, placas rate, sve u redu. Onda tamo neki iz naroda izglasani politicar napravi sr**nje i firma se naglo ugasi ili ode pod stecaj ili sta vec, ti izgubis primanja, nemas vise novca a kredit ti ostaje, a njeno visocanstvo Banka ne moze biti "izradjena" (kao ti sto mozes!) u nasoj "lepoj" drzavi... Smile

Edit:
A jedno glupo pitanje - ako te traze zbog kredita za taj auto, mozes li ga prodati i vratiti bar 70 - 80% vrednosti kredita?
Jer ovaj scenario mnogi praktikuju ako dodju u situaciju u kojoj si ti?
« Poslednja izmena: 25. Avg 2011, 16:35:43 od BulmaSoft »
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0
jeziva sam: tražim pomoć od bureka



This video has been removed by the user  Smile
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
ne kapiram zasto bi neko uzimao kredit i kupovao auto...iliti auto na kredit...
i mnogo vise ga  placao od njegove stvarne  vrednosti..pa ga onda prodao po nizoj cijeni ,nego sto on vredi..
( jer sumnjam da ga moze prodati i po njegovoj stvarnoj cijeni a kamoli po toj sa kamatama)
da bi ulozio novac u nekakvu  proizvodnju... Smile

nemozes zbog toga da ides u zatvor...ali mogu da ti zaplene imovinu...
blokiraju sve i jedan racun...pa i da posegnu za nekim rupama u zakonima...
i da, ako zivis sa roditeljima, i ako si na kucnoj listi ...da to sve prebace na njih...tj na njihovu imovinu..
uglavnom , bankama jos niko nije ostao duzan...pa neces ni ti...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows 98
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ma mozda ona nije ovde SVE rekla... Smile (ali nema veze)
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.0
Ма Трол бре..ено у блаблаоници пита који је лек за мамурлук
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:30:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.