Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li biste poslali dete u vojsku?  (Pročitano 23233 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Hmm tema je dilema Smile Smile
Bio sam u vojsci davne 94-te (Hvala bogu izbegao sam te ratove) ali na svu nesrecu zakacio sam 99-tu.U sustini vojska je dobra za neke , a za neke nije.Sad da ces doci nesto mnogo pametniji pa i nije ,ali se dosta toga nauci tamo.Postoje i lepe strane kako i ruzne.Ipak do danas danji imam drugove iz armije,tako ponekad se secamo nasih vojnickih dana zezanja,bezanja ehhh...U sustini onaj ko moze da ide trebalo bi ,cisto da nauci bar osnovnu obuku (jebiga 6 meseci samo),a ova civilna sluzba mi uopste nije jasna.Mislim koji je cilj toga????Ajde u vojci naucis da pucas , a ovde sta ??da sluzis??
Momci ako mozete (a imate vremena) odradite to kako treba mozda jednog dana (ne daj boze) vam i zatreba.
A te price uplakane mame,devojke,babe,prababe .....neka ostanu po strani ...ipak mislim da je ovo jedina tema gde njihovo misljenje nije vazno.....nit se pitaju niti mogu da posavetuju ...jer tako nesto nikad nisu dozivele.

Poz!!
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Za dijasporu vojni rok za 1.000 evra?

Ministarstvo odbrane Srbije i Crne Gore podržalo je predlog da vojni obveznici koji žive u inostranstvu mogu otkupiti vojni rok, potvrđeno je Tanjugu u tom ministarstvu.

Ovaj predlog podržali su i Ministarstvo dijaspore i Ministarstvo pravde, dok je protiv bio republički javni tužilac.

Aleksandar Čotrić, zamenik ministra za dijasporu, izjavio je za „Blic“ da je ovo ministarstvo iniciralo ideju otkupa.

- Regruti bi bili obavezni da prođu obuku od mesec dana ovde, a ostatak bi odslužili uplaćujući novac. Kolika bi ta suma bila, utvrdilo bi se Zakonom o vojsci, a predlog je naših udruženja u inostranstvu da to bude 1.000 evra, kaže Čotrić, dodajući da, ipak, svi ne bi mogli da koriste ovo pravo već samo oni koji su u inostranstvu duže, recimo dve godine, ali i to bi se preciziralo zakonom.

- Oni koji bi hteli da klasično odsluže vojni rok, to bi, naravno, i mogli. Mogli bi ili da vojsku odsluže odjednom ili po etapama, recimo po mesec dana svakog leta ili u civilu u diplomatsko-konzularnim predstavništvima, crkvama ili humanitarnim organizacijama - navodi Čotrić. U inostranstvu trenutno živi 50.000 naših obveznika.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
mob
Nokia 3220
Pre osam meseci (01. 12. 2004.) sam poslala brata u vojsku i plakala ko magarac za njim, strepeci da mu se nesto ne desi (zamislite tek kako je bilo mojim matorcima), nije nam bilo svejedno sva ta samoubistva, pa onaj Topcider, ali smo izdrzali, a moj brat sutra dolazi iz vojske. Ne mogu da opisem koliko sam srecna, sto je moj brat izdrzao sve ono sto se u vojsci izdrzati mora, ali sto je, pre svega, iz svega toga izasao ziv i zdrav, naucio neke nove stvari i stekao neka nova zivotna iskustva i nove prijatelje. mislim da je vojska jedno veliko zivotno iskustvo koje svaki mladic mora da prodje.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 42
Zastava Beograd
U ovakvu vojsku kakva je sada, posle svega sto se u njoj izdesavalo i jos uvek se desava, ne bih poslala ni psa! Uz duzno postovanje ljudima koji su trenutno tamo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Neo nemo da izlazis napolje

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 234
Samo 63.padobranska
IP sačuvana
social share
Autogram 100 jevreja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Mentalitet je cudo neka govna pricaju gluposti protiv vojske i svi odma prihvatimo.
Ako je moj deda sluzio vojsku 8 godina ustvari on je bio vojnik, ako je Cale sluzio vojsku 2 godine i ako je ratovo 4 godine posle toga, sta sam ja da bi ja to izbego. Pre bih umro sa puskom u rukama nego sa patkom za babe da se brukam po bolnicama. Ja sam jos uvek dete i moja majko bi me sa ponosom poslala u vojsku a njoj je brat bio ranjen, matori je bio u ratu.

Na sluzenje civilnog vojnog roka iskljucivo idu homoseksualci. salu na stranu ali kad pogledate jeste tako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
 Smile Smile Smile Smile

I was a sniper......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
jeste vojska korisna stvar : nauchish da kradesh ,
da lazesh , da zabushavas , da se krijesh ,da
spavash po kamionima ,da locesh ko smuk ...
ako imash srece mozda naucish i da radish
neshto po specijalnostima , chisto ako zatreba
ugovorcima da im neko pomogne kad idete negde
na logorovanje , ali boze moj , oprema je ionako
zastarela a i 90% ne radi pa shto da muce vojsku
josh i sa obukom kad mogu da okopavaju po
kasarni i okolini ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.