Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li biste glasali za Komunističku partiju Josipa Broza?
Da
25%  (9)
Ne
72.2%  (26)
Nemam stav
2.8%  (1)
Ukupno glasova: 36
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li biste glasali za Komunističku partiju Josipa Broza?  (Pročitano 9854 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
Nasa istorija nas je naucila da danas zivimo mnogo bolje.

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Alcatel 
Jedino ako Broz vaskrsne. Glasam 100 %
ZAa vampira čuvam kolac. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Wildfire S
Najveći problem u komunizmu su... komunisti. Ovako je sjajan sistem.

социјално и економско повезивање са земљама бивше Југославије

Dokle bre više?  Smile

Ajde ekonomsko i treba, ali ne kao ovo danas gde Hrvat i Slovenac jašu sa svojim Merkatorima i Ideama a Srbin ne može da otvori trafiku u Hrvatskoj.

Al dokle bre više te genijalne ideje da mi moramo da se družimo, volimo, "socijalizujemo" i slične pizdarije...
« Poslednja izmena: 20. Jan 2011, 14:25:22 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b9
Нека тај Брозов наследник оснује странку у његовој матичној држави... али не, само су Срби довољно глупи да приме све што им се сервира...

Ааааа, не могу да верујем, и даље нас пљачкају комунисти, сада ће да узме паре из буџета за странку. Smiley 1
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
ако ми плати одређену суму новца гласам без проблема Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 219
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
Ajde?

Jel to ona prica ja sam cetnik i lud sam do jaja?

Ja sam za to da svako moze da iznese svoj program i plan, takodje i da se pridrzava toga.

Recimo, dosta stvari iz klasicnog "komunizma" postoji u zakonima Svedske, pa nesto ne vidim da je to lose. Krajnosti su lose. Bukvalni komunizam i kapitalizam su isti djavo, samo razlicito upakovan. Treba integrisati oba, odnosno najbolje stvari iz oba "pravca".

Nazalost, dan danas, svi do jednog politicara u Srbiji mastaju o tome da bar 20% dostignu titinu velicinu.

E ne bukvalizuj stvari! Kao prvo cetnici nisu bili ludi do jaja vec gospoda ljudi! A taj tvoj tito je bio toliko veliki da sad ne mozemod a otkupamo ljude koje je pobio i nemozemo da se sastavimo koliko su nas unazadila  ta komunisticka sranja! A to sto oni mastaju da budu to im je mnogo lepo u p.m! ako im je on idol onda ne znam sta da kazem, mada to su sve deca komunjara koja rovare po ovoj jadnoj drzavi!

I da se razumeo da svao ima pravo da se kandiduje, iznese program onda svako ima pravo da kaze sta misli! U vreme tita nije bas bilo tako!
IP sačuvana
social share
  Za promene! Protiv politcara i svih na politickoj sceni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
Ma 'ajde ljudi, ne primajte se.....skupice par glasova opicenih penzionera koji jos nisu obavesteni da je Tito umro, i par mladih anarho-sindikalno-komunistickih bolida (nesto kao @kokota  Smile ) i to je tih 0.004% osvojenih glasova.

Sve u svemu...Move along, there's nothing to see here  Smile
« Poslednja izmena: 20. Jan 2011, 18:37:42 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
E ne bukvalizuj stvari! Kao prvo cetnici nisu bili ludi do jaja vec gospoda ljudi! A taj tvoj tito je bio toliko veliki da sad ne mozemod a otkupamo ljude koje je pobio i nemozemo da se sastavimo koliko su nas unazadila  ta komunisticka sranja! A to sto oni mastaju da budu to im je mnogo lepo u p.m! ako im je on idol onda ne znam sta da kazem, mada to su sve deca komunjara koja rovare po ovoj jadnoj drzavi!

I da se razumeo da svao ima pravo da se kandiduje, iznese program onda svako ima pravo da kaze sta misli! U vreme tita nije bas bilo tako!

Vidis, taj moj tito je umro pre nego sto sam se ja rodio. Ti si sa druge strane rodjen kada je bila pretposlednja pionirska zakletva.

Ali vec znas koliko je ljudi tito pobio i znas da bi sebi odsekao penis ali ne bi glasao? Smiley Zanimljiva prica, zaista.

Ideologija je zajebana stvar, pogotovo u danasnje vreme kada se sve gleda kroz novac. Da Taci sutra dodje u Beograd i da osnuje stranku, pa da uplati svakome u Srbiji po par 'iljada evra na racun, pobedio bi na izborima. Dinkic je i sam priznao da je obecanje o akcijama bilo nerealno i da je morao to da uradi zbog izbora.

Taj moj tito je pola Srbije izgradio, sve u gradjevine i infrastrukturu u Beogradu je izgradio tito, post komunisti su samo farbali ograde, demokrate samo renoviraju, dok cetnici samo vicu "za kralja i otadzbinu". Verovatno je prvi asfalt i prvu fabriku izgradio bas moj tita u tvojoj varosici.

Nista mi se od ovoga ne svidja, zato sam odabrao u anketi da ne bih glasao. Zato sto inace ne glasam na bilo kakvim izborima.

A zbog tog "tvoj" Tito i "moj" Draza, srpski narod je najvise patnji proziveo unazad kroz istoriju. Nisu bili retki slucajevi da srbin zakolje prvog komsiju jer je ovaj odabrao drugu ideologiju, a obojica su bili polupismeni. Dva brata iz sela Partizani, danas Darosava su se devedesetih posvadjali zato sto je jedan bio za Slobu, drugi za Vuka. Dan danas ne pricaju dok im se deca normalno druze. Jedan i drugi imaju par razreda skole, dakle najobicniji gedzovani koji veze sa vezom nemaju i nisu mrdnuli dupetom van svog sela ceo zivot.

Kada malo zamudas, pa kad shvatis da ti ideologija nece obezbediti kucne potrebstine i pare za zivot, glasaces za onog koji ce da ti obezbedi koji dinar vise. Da sam se ja oslanjao na Tita, pa na Slobu, pa sada na Tadica, davno bi bio socijalni slucaj i hranio bih se u narodnoj kuhinji.

Imas temu "za koga bi glasali" pa je nadji i iskomentarisi, do sada si ostavljao neutralne postove ali krajnje je vreme da pocnes da propagiras svoju politicku partiju ili sta vec. Wink

E da, zaboravih, umesto svake tacke sam trebao da stavim ova tri znaka = !!!  Deluje strasnije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Jedino ako Broz vaskrsne. Glasam 100 %

Posto je Joza ateista, to pada u vodu  Smile

Nazalost, dan danas, svi do jednog politicara u Srbiji mastaju o tome da bar 20% dostignu titinu velicinu.

Sto se tice spoljasnje politike, ne sumnjam  Smile

ако ми плати одређену суму новца гласам без проблема Smile Smile

Beneficirani radni staz, polutke od sindikata, vikendaja na moru i trosoban stan, to se jos da srediti  Smile

Nisu bili retki slucajevi da srbin zakolje prvog komsiju jer je ovaj odabrao drugu ideologiju, a obojica su bili polupismeni.


Ko u spanskom gradjanskom ratu

Inace, "socijalizam" mogu da obezbede bogati. Svabe, Englezi, Svedjani i Svajcarci imaju programe zdrastvene i socijalne zastite cak i za onog sto nije celog zivota mrdnuo dupetom. Spanija i Grcka i da hoce to ne mogu jer nemaju shushke. Tito je pravio budzet uz pomoc stranih kredita pa su se pravili podzemni aerodromi, avioni, helikopteri, lokomotive, stanovi, automobili i jos kojesta. Da nije bilo kredita bilo bi na nivou Madjarske. Ujedno su se nezaposleni mogli izvoziti u zapadne zemlje pa se i na tome ubiralo.
Inace, Tito je nesto slicno sto i Gadafi danas. Gasha ima para i gradi dobre odnose sa EU jer EU je potrebna nafta i gas kao i zastita granica od gomile africkih izbeglica koje Gasha smesta u logore i vraca nazad.
Danas je "Tito" neizvodiv pa da se povampiri, uskrsne, ozivi i sve to zajedno. Niko mu danas ne bi dao ni banke kredita, promenila se vremena, niko nista ne da dzabe, i ako se neko smiluje, tada diktira uslove za pare...
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 219
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
E ne bukvalizuj stvari! Kao prvo cetnici nisu bili ludi do jaja vec gospoda ljudi! A taj tvoj tito je bio toliko veliki da sad ne mozemod a otkupamo ljude koje je pobio i nemozemo da se sastavimo koliko su nas unazadila  ta komunisticka sranja! A to sto oni mastaju da budu to im je mnogo lepo u p.m! ako im je on idol onda ne znam sta da kazem, mada to su sve deca komunjara koja rovare po ovoj jadnoj drzavi!

I da se razumeo da svao ima pravo da se kandiduje, iznese program onda svako ima pravo da kaze sta misli! U vreme tita nije bas bilo tako!



Vidis, taj moj tito je umro pre nego sto sam se ja rodio. Ti si sa druge strane rodjen kada je bila pretposlednja pionirska zakletva.

Ali vec znas koliko je ljudi tito pobio i znas da bi sebi odsekao penis ali ne bi glasao? Smiley Zanimljiva prica, zaista.

Ideologija je zajebana stvar, pogotovo u danasnje vreme kada se sve gleda kroz novac. Da Taci sutra dodje u Beograd i da osnuje stranku, pa da uplati svakome u Srbiji po par 'iljada evra na racun, pobedio bi na izborima. Dinkic je i sam priznao da je obecanje o akcijama bilo nerealno i da je morao to da uradi zbog izbora.

Taj moj tito je pola Srbije izgradio, sve u gradjevine i infrastrukturu u Beogradu je izgradio tito, post komunisti su samo farbali ograde, demokrate samo renoviraju, dok cetnici samo vicu "za kralja i otadzbinu". Verovatno je prvi asfalt i prvu fabriku izgradio bas moj tita u tvojoj varosici.

Nista mi se od ovoga ne svidja, zato sam odabrao u anketi da ne bih glasao. Zato sto inace ne glasam na bilo kakvim izborima.

A zbog tog "tvoj" Tito i "moj" Draza, srpski narod je najvise patnji proziveo unazad kroz istoriju. Nisu bili retki slucajevi da srbin zakolje prvog komsiju jer je ovaj odabrao drugu ideologiju, a obojica su bili polupismeni. Dva brata iz sela Partizani, danas Darosava su se devedesetih posvadjali zato sto je jedan bio za Slobu, drugi za Vuka. Dan danas ne pricaju dok im se deca normalno druze. Jedan i drugi imaju par razreda skole, dakle najobicniji gedzovani koji veze sa vezom nemaju i nisu mrdnuli dupetom van svog sela ceo zivot.

Kada malo zamudas, pa kad shvatis da ti ideologija nece obezbediti kucne potrebstine i pare za zivot, glasaces za onog koji ce da ti obezbedi koji dinar vise. Da sam se ja oslanjao na Tita, pa na Slobu, pa sada na Tadica, davno bi bio socijalni slucaj i hranio bih se u narodnoj kuhinji.

Imas temu "za koga bi glasali" pa je nadji i iskomentarisi, do sada si ostavljao neutralne postove ali krajnje je vreme da pocnes da propagiras svoju politicku partiju ili sta vec. Wink

E da, zaboravih, umesto svake tacke sam trebao da stavim ova tri znaka = !!!  Deluje strasnije...


a odsekao bih ga! Smiley posto toliko spominjes taj beograd, verovatno si odatle, izadji malo iz kuce ili suzmi neku knigu i procitaj pa ces da vidis sta je ko izgradio. Druga stvar to koliko je tito ljudi pobio a ti za to ne znas samo dokazuje koliko si neobrazovan ili su ti u porodici svi bili komunisti pa si citao takvo stivo ali ne krivim te uvek mora da ima vise strana. Verovatno je i dedinje tito izgradio?

Nemoj ti da mi pricas na koga ja treba da se oslanjam, posto vidim gde tvoja prica vodi i sta propagiras! Ja se za razliku od tebe ne prodajem za novac niti bih glasao za neku gnjidu koja ce da mi da neki novac! vec za politiku koja ce da gradi sistem u kome mozes sam da zaradis. a vi komunjare ste navikli da vam ceo zivot neko da nesto!

i nisam clan niti prostalica nijedne politicke stranke! niti cu kad da budem !!!
zato decko ne lupaj jer nisi niti moralno niti intelektualno dorasao da pricas o ovome, ne pada mi na pamet da se raspravljam sa tobom. samo se seti naseg karatkog razgovora za jedno par godina i sve ce ti se kazati samo!
IP sačuvana
social share
  Za promene! Protiv politcara i svih na politickoj sceni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.