Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li bi otisli na master u Kanadu?
Da
88.9%  (16)
Ne
11.1%  (2)
Ukupno glasova: 18
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li bi otisli na master u Kanadu  (Pročitano 7973 puta)
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AlexaToolbar alxf
Ok, u pitanju je Waterloo univerzitet, E&CE depatrment. Stipendiju naravno dobijam od njih, plus sto cu morati da sljakam nesto tamo da bih imao za leba, ali odavde ne planiram da ponesem vise od soma eura. Sta znas o Waterloo-u?

University of Waterloo  Smile ... lazes me malo .. a? Smiley ..
Pa brate .. ne da znam o njima .. nego .. previse znam .. ja zivim u Kicineru a to je gledano spojen grad sa Waterloo-om ... tako da .. sto se tice " 'leba i sleba " .. tu sam ako nesto zatreba a i druzicemo se onda bez frke ..

E sad .. sto se tice programa .. UofW je veoma jak tako da .. ne ispustaj to .. a valjda cu uspeti da te trpim dok si ovde i da saljemo svima u Srbiji slike Smiley

ti mora da si neki kanadski levicar

Ne vidim kako sam iz gore napisanog pokazao da sam levicar  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
@klico,pusti coveka da prica...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.375.55
Ok, u pitanju je Waterloo univerzitet, E&CE depatrment. Stipendiju naravno dobijam od njih, plus sto cu morati da sljakam nesto tamo da bih imao za leba, ali odavde ne planiram da ponesem vise od soma eura. Sta znas o Waterloo-u?

University of Waterloo  Smile ... lazes me malo .. a? Smiley ..

Pa brate .. ne da znam o njima .. nego .. previse znam .. ja zivim u Kicineru a to je gledano spojen grad sa Waterloo-om ... tako da .. sto se tice " 'leba i sleba " .. tu sam ako nesto zatreba a i druzicemo se onda bez frke ..

E sad .. sto se tice programa .. UofW je veoma jak tako da .. ne ispustaj to .. a valjda cu uspeti da te trpim dok si ovde i da saljemo svima u Srbiji slike Smiley

Hehehe pa extra. Iako mi je jos uvek nesigurno da cu da odem tamo. Tako da eto, ako odem, a nadam se da ocu, videcemo se Smiley

Reci mi kakvo je stanje tamo sto se tice riba, kakve su im ribe, koliko ima srba, kakav stav imaju ovi domoroci prema nama itd itd?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AlexaToolbar alxf
Ok, u pitanju je Waterloo univerzitet, E&CE depatrment. Stipendiju naravno dobijam od njih, plus sto cu morati da sljakam nesto tamo da bih imao za leba, ali odavde ne planiram da ponesem vise od soma eura. Sta znas o Waterloo-u?

University of Waterloo  Smile ... lazes me malo .. a? Smiley ..

Pa brate .. ne da znam o njima .. nego .. previse znam .. ja zivim u Kicineru a to je gledano spojen grad sa Waterloo-om ... tako da .. sto se tice " 'leba i sleba " .. tu sam ako nesto zatreba a i druzicemo se onda bez frke ..

E sad .. sto se tice programa .. UofW je veoma jak tako da .. ne ispustaj to .. a valjda cu uspeti da te trpim dok si ovde i da saljemo svima u Srbiji slike Smiley

Hehehe pa extra. Iako mi je jos uvek nesigurno da cu da odem tamo. Tako da eto, ako odem, a nadam se da ocu, videcemo se Smiley

Reci mi kakvo je stanje tamo sto se tice riba, kakve su im ribe, koliko ima srba, kakav stav imaju ovi domoroci prema nama itd itd?

Samo se ti javi .. tu sam ja .. kao sto vidis .. redovan sam na forumu pa cemo se cuti ...

Sto se tice nasih riba .. to ti brate slabo trazim posto imam svoje devojce koje cuvam pa ne bih bas da lutam okolo i da trazim .. a da ima riba, ima Wink .. a to znam po tome sto ima dosta nasih mesta i dosta nasih ljudi u okolini. Imas dve crkve ( crkva Svete Trojica i crkva Svetog velikomucenika Georgija ) gde se redovno okupljaju ljudi posto ima sala pored crkve u kojoj se odrzavaju priredbe.

Isto tako postoji par nasih klubova gde moze da se izadje .. uglavnom .. nece ti nista nedostajati Wink Takodje, Toronto je blizu pa ako nesto " vece " se odrzava ( koncerti, zurke, ... ) mozemo da odemo ( vozim vec 8 godina Wink ) ..

Jedino sta me zanima je koje je tacno ime programa da ti malo pretrazim ovde sto se tice poslova i tako ako si zainteresovan da radis posle ovde u Kanadi
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.375.55
E pa fino fino. Ortak mi je tamo pa se nesto smorio kaze nema riba Smiley

To je na Electrical & Computing Department-u, jedna od laboratorija za softversko inzenjerstvo (GSD se zove). Ma pazi, nije da mi sada ta informacija oko zaposlavanja nesto znaci, cekaj prvo da odem Smile. Plus kada budem bio tamo neko vreme videcu kako stvari stoje, a i valjda cemo se videti tamo pa se nadam da ces i moci tada da mi das neki koristan info.

Ali drago mi je sto si rekao da je UW jak (sto sam cuo na par mesta). Barem to je lepota da se cuje. Hehehe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AlexaToolbar alxf
Citat
Ali drago mi je sto si rekao da je UW jak (sto sam cuo na par mesta). Barem to je lepota da se cuje. Hehehe

Jeste .. veoma je solidan fakultet
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC One
Ako ti je obezbedjena stipendija, pici. Mnogi bacaju pare ne bi li samo otisli turisticki, ti ces videti Kanadu i zavrsiti Master pritom. Posle ces vec videti sta dalje.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Znam da je proslo vise od sest meseci i izvinjavam se administraciji i timu bureka ali bih samo hteo da vam kazem da sam upravo zahvaljujuci ovoj temi uspeo da se upoznam sa Markom koji je otvorio ovu temu i mogu vam reci da mi je veoma drago sto sam uspeo da mu u neku ruku pomognem i da mi je veoma drago da je decko uspeo da dodje ovde da studira.
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Izvinite moderacija jos jednom ali slucajno nabasah na temu i citam i ne verujem sta ljud pisu  Smile
Ne bi isli u Ameriku na  stipendirani master, OMG... Nego bi ostali u trubi od ove nase drzave Smile... Svasta nesto moze da se procita po forumima... Pa ja sam upoznao masu ljudi koji placaju skolarinu samo da bi otisli i dobili vize, i ja razmisljam vec dugo o tome, konkretno za Kanadu skolarina je oko 8-9k eura Smile za ono sto ja zelim , a neko se premislja da li da ide sa stipendijom i to je jos poznat faks upitanju.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Izvinite moderacija jos jednom ali slucajno nabasah na temu i citam i ne verujem sta ljud pisu  Smile
Ne bi isli u Ameriku na  stipendirani master, OMG... Nego bi ostali u trubi od ove nase drzave Smile... Svasta nesto moze da se procita po forumima... Pa ja sam upoznao masu ljudi koji placaju skolarinu samo da bi otisli i dobili vize, i ja razmisljam vec dugo o tome, konkretno za Kanadu skolarina je oko 8-9k eura Smile za ono sto ja zelim , a neko se premislja da li da ide sa stipendijom i to je jos poznat faks upitanju.  Smile

па што се чудиш...нису сви људи исти...неко воли да иде у дарфур или обалу слоноваче да помаже људима ризикујући да добије метак у чело,неко воли да лечи болесне на хаитију,неко да помаже племенима у амазонској прашуми а неко воли да живи у овој труби од државе
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.