Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li bi otisli na master u Kanadu?
Da
88.9%  (16)
Ne
11.1%  (2)
Ukupno glasova: 18
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li bi otisli na master u Kanadu  (Pročitano 7974 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC One
Ako je prestizan faks iz IT oblasti i znas da ce ti doneti vise nego obrazovanje u nas a imas mogucnost, idi bez razmisljanja.

Na stranu emocije i ostala cuda, ako ta 1 ili 2 godine mogu da ti kasnije obezbede mnogo bezbrizniji zivot bilo da ostanes bilo da se vratis. Napravi prvi korak, lako ces onda da sumiras utiske i vidis sta dalje. Da ce ti biti lose, cisto sumnjam. A i godinu ljudi izdrze i u najgorim zatvorima a kamoli na faksu.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ja sam na Americkom faksu, I naravno uvek ima stvari koje nisu idealne, ali edukacija je na dobrom nivou.  Kretena ima kako profesora tako i studenata, vise ovih drugih nego prvih.  Tehnicki fakulteti su malo zajebaniji zavisno od toga sta tacno zelis da radis kada zavrsis faks.  Iskreno ovde ne zelis da se "otvaras" kako mislis i kako se osecas jer vecina nema nikakvo razumevanje ni toleranciju, odma krenu da te teraju iz zemlje.  Zasto si ovde i takva sranja. Doduse ako si neko kao ja, onda ih pokopam verbalno Smiley
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla YFF35
ako morash da platish obrazovanje - ne idi   Smile . stvar je vrlo prosta - stranac teshko dobija dobro placen posao kojim moze lako da isplati troshkove studiranja ,osim ako nije vrhunski struchnjak . to se josh pogorshalo zbog ove krize a tu je i chuveni "indijski faktor"  Smile - kad kompanije uspeju da dobiju dozvolu da uposle strance prvenstveno biraju one koje ce manje platiti . zato se i dovode npr indijci koji su studirali u svojoj zemlji i koji su spremni da rade za mnogo manje plate nego oni koji su studirali u americi ,kanadi pa i evropi .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
da,ja zaobravih to da napisem-znaci,kao i @bf,ni ja ne bih nikada isao o svom trosku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AlexaToolbar alxf
Ako je prestizan faks iz IT oblasti i znas da ce ti doneti vise nego obrazovanje u nas a imas mogucnost, idi bez razmisljanja.

Na stranu emocije i ostala cuda, ako ta 1 ili 2 godine mogu da ti kasnije obezbede mnogo bezbrizniji zivot bilo da ostanes bilo da se vratis. Napravi prvi korak, lako ces onda da sumiras utiske i vidis sta dalje. Da ce ti biti lose, cisto sumnjam. A i godinu ljudi izdrze i u najgorim zatvorima a kamoli na faksu.  Smile

Upravo tako

Kao neko ko u Kanadi zivi vec 11 godina mogu da ti kazem da ti ovde nece nista faliti ali mogu da ti isto tako kazem da ni ovde ne padaju pare sa drveta nego i ovde mora da se radi i mora da se zivi.

E sad .. sto se tice stipendije i toga sto si dobio, zanima me samo koji je fakultet posto nekad treba i da se istrazi dobro koji je to fakultet posto neki privatni fakulteti ti samo uzmu pare a ustvari ne dobijes nista.

Javi se pa mozemo da popricamo u vezi svega.
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.375.55

Kao neko ko u Kanadi zivi vec 11 godina mogu da ti kazem da ti ovde nece nista faliti ali mogu da ti isto tako kazem da ni ovde ne padaju pare sa drveta nego i ovde mora da se radi i mora da se zivi.

E sad .. sto se tice stipendije i toga sto si dobio, zanima me samo koji je fakultet posto nekad treba i da se istrazi dobro koji je to fakultet posto neki privatni fakulteti ti samo uzmu pare a ustvari ne dobijes nista.

Javi se pa mozemo da popricamo u vezi svega.

hehe, pa nije da sam jos uvek u zabludi da ce da mi pare padaju sa neba Smiley Naravno da mora da se radi, tu nema dalje.

Pa hajde, imam svasta da te pitam, kak oda te kontaktiram, mislim nije mi problem ni ovde da ti kazem koji fax i slicne detalje. Milsim da pp nemam mogucnost da saljem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AlexaToolbar alxf

Kao neko ko u Kanadi zivi vec 11 godina mogu da ti kazem da ti ovde nece nista faliti ali mogu da ti isto tako kazem da ni ovde ne padaju pare sa drveta nego i ovde mora da se radi i mora da se zivi.

E sad .. sto se tice stipendije i toga sto si dobio, zanima me samo koji je fakultet posto nekad treba i da se istrazi dobro koji je to fakultet posto neki privatni fakulteti ti samo uzmu pare a ustvari ne dobijes nista.

Javi se pa mozemo da popricamo u vezi svega.

hehe, pa nije da sam jos uvek u zabludi da ce da mi pare padaju sa neba Smiley Naravno da mora da se radi, tu nema dalje.

Pa hajde, imam svasta da te pitam, kak oda te kontaktiram, mislim nije mi problem ni ovde da ti kazem koji fax i slicne detalje. Milsim da pp nemam mogucnost da saljem.

Mozes ovde slobodno da napises sve pa cu ja da ti ovde napisem moj odgovor .. nemas problema
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.375.55
Ok, u pitanju je Waterloo univerzitet, E&CE depatrment. Stipendiju naravno dobijam od njih, plus sto cu morati da sljakam nesto tamo da bih imao za leba, ali odavde ne planiram da ponesem vise od soma eura. Sta znas o Waterloo-u?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AlexaToolbar alxf
Ok, u pitanju je Waterloo univerzitet, E&CE depatrment. Stipendiju naravno dobijam od njih, plus sto cu morati da sljakam nesto tamo da bih imao za leba, ali odavde ne planiram da ponesem vise od soma eura. Sta znas o Waterloo-u?

University of Waterloo  Smile ... lazes me malo .. a? Smiley ..

Pa brate .. ne da znam o njima .. nego .. previse znam .. ja zivim u Kicineru a to je gledano spojen grad sa Waterloo-om ... tako da .. sto se tice " 'leba i sleba " .. tu sam ako nesto zatreba a i druzicemo se onda bez frke ..

E sad .. sto se tice programa .. UofW je veoma jak tako da .. ne ispustaj to .. a valjda cu uspeti da te trpim dok si ovde i da saljemo svima u Srbiji slike Smiley
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Ok, u pitanju je Waterloo univerzitet, E&CE depatrment. Stipendiju naravno dobijam od njih, plus sto cu morati da sljakam nesto tamo da bih imao za leba, ali odavde ne planiram da ponesem vise od soma eura. Sta znas o Waterloo-u?

University of Waterloo  Smile ... lazes me malo .. a? Smiley ..
Pa brate .. ne da znam o njima .. nego .. previse znam .. ja zivim u Kicineru a to je gledano spojen grad sa Waterloo-om ... tako da .. sto se tice " 'leba i sleba " .. tu sam ako nesto zatreba a i druzicemo se onda bez frke ..

E sad .. sto se tice programa .. UofW je veoma jak tako da .. ne ispustaj to .. a valjda cu uspeti da te trpim dok si ovde i da saljemo svima u Srbiji slike Smiley

ti mora da si neki kanadski levicar
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.