Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da Li Bi Marihuana trebala da bude legalna ?
Da
60.7%  (139)
Ne
39.3%  (90)
Ukupno glasova: 229
Idi dole
Stranice:
1 ... 66 67 69 70 71
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da Li Bi Marihuana trebala da bude legalna ?  (Pročitano 43169 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
protivnik legalizacije.

zestoki.

nekadasnji konzument iste,ali ni tada nisam na nju gledala kao na otkrovenje,vec kao na drogu!

ne padam u nesvjest na to da se povremeno zapali,ali da se legalizuje Smile...
alal vera sto bi BG sindikat rekao Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
tarantulica,

ne vidim zasto ne bi cjenila.

tebi licno nije upuceno.

a cinjenica,mada i sama kazes da se jesmo razumjele i vjerujem u to,jeste da ljudi cesto pricaju o marihuani sa takvim ushicenjem....da je to,kada se bolje razmisli,tuzno i otuzno.

kazem vecina!

napominjem,konzumirala sam i znam puno ljudi koji je vole...dakle,znam sta pricam! Smile

ali,svi smo razliciti.

ja samo ne podcjenjujem tu biljku i njen uticaj.

mada,ja inace rijetko sta uzimam olako...



« Poslednja izmena: 21. Jun 2008, 11:32:10 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Косово је срце Србије

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1257
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
ОК је да се запали али ако се легализује виђаћемо децу како варе
IP sačuvana
social share
" Ми из Србије бежати немамо куда,ми друге земље до ове немамо, а ову коју имамо ваља нам бранити! "
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
najjaci su oni sto pocnu da pricaju da su se valjali od smeha dva sata da im je bilo ne zaboravno  Smile
to moze da ima veliki uticaj na ljude npr ja sam jednom duvao sa drugaricom i ona kako povuce dim ona pocne da se smeje a svi tu znaju da je nista ne radi nego ona pod pritiskom drustva "mora" da se smeje Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
ОК је да се запали али ако се легализује виђаћемо децу како варе
A,deca inace uopste ne znaju i ne vare...kakva zabluda,pa danas klinci u osnovnoj skoli pre probaju gandzu nego obicne pljuge,jebi ga ,idemo u Evropu Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Косово је срце Србије

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1257
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
najjaci su oni sto pocnu da pricaju da su se valjali od smeha dva sata da im je bilo ne zaboravno  Smile
to moze da ima veliki uticaj na ljude npr ja sam jednom duvao sa drugaricom i ona kako povuce dim ona pocne da se smeje a svi tu znaju da je nista ne radi nego ona pod pritiskom drustva "mora" da se smeje Smile

Да си јој тад дао дуван исто би било!!

Citat
A,deca inace uopste ne znaju i ne vare...kakva zabluda,pa danas klinci u osnovnoj skoli pre probaju gandzu nego obicne pljuge,jebi ga ,idemo u Evropu Smile

да али би се то повећало. Знам и ја да ти клинци варе али шта би се десило да се легализује
« Poslednja izmena: 21. Jun 2008, 11:36:47 od moskri_K2 »
IP sačuvana
social share
" Ми из Србије бежати немамо куда,ми друге земље до ове немамо, а ову коју имамо ваља нам бранити! "
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
znam  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Z 240
@ sesiric
Pa naravno. Vidi, ja zaista neznam, ali moja iskustva sa travom su totalno drugačija od priča ljudi koje sam čula ranije dok je nisam konzumirala.
Ja se zaista samo malo opustim, u smislu da me neke loše stvari ne dodiruju u toj meri (npr. ako mi je dan bio loš). Nije to bežanje od stvarnosti, jer bih onda duvala svaki dan, nego više momenat kada pustim "mozak na ispašu", iako mi tada na pamet uvek padaju neke pozitivne, kreativne ideje.
Imam loše iskustvo sa alkoholom recimo, jer sam više puta bila u društvu gde se strahovito mnogo pilo, i znam kakvi su se sve neprijatni događaji dešavali tada. Eto, alkohol lično prezirem, i prvo bih njega stavila na listu zabranjenih supstanci.
U jednom dokumentarcu, kada je grupa istraživača proučavala pleme na Papui i trudili se da saznaju kako su  uspeli da sačuvaju svoju tradiciju, jezik, svoje zakone, gotovo atletske načine lova...u suštini, kako su preživeli tako izolovani, bez i jednog dodira sa "civilizacijom", zaključili su da je to zbog toga što do njih nije došao kapitalizam, privatno vlasništvo i alkohol. Takođe su otkrili da redovno, iz religioznih razloga konzumiraju biljku, podvrstu indijske konoplje, i muškarci i žene...i? Žive, hrane se, rađaju zdravu decu...
No naravno, oni neznaju za speed, ex, lsd, heroin, ali to već nije tema, jer niko, potpisujem, ko ima karaktera, neće glupavo zaključiti da trava "ne stvara tripove" i preći na neke od tih stvari.
Nažalost, mnogo mladih počinje sa marihuanom rano, napujdana pričama kako će "dodirnuti nebeske visine", i kada ukapiraju da to nije tako, prelaze na razne sintetičke stimulanse, koji posle, obično, vode u nepovrat.
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
ja mogu da ti garantujem cime oces da ni jedna ali da podvucem ni jedna droga ne stvara osecaj kao sto ti kazu oni koji je konzumiraju !!!!  znaci sve su to sarene laze i opravdanja nema tu ni 1% istine Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Citat
Da li si ti lud? Izvini što te ovo pitam, ali moram...
Postavljanjem takvih pitanja, sama se zapitaj o nekim stvarima.
Citat
Pogotovo uvodni deo tvog posta je ciničan, a zna se da je igranje na kartu cinizma osnovni pokazatelj nemoći.
Pa naravno da je cinican. Sto te pogadjaju navodi koje sam napisao ?? Da li ces uraditi tako ?? Ako neces, zasto neces ?? A cinicni ljudi su ponajmanje nemocni.
A da malo vise obracas paznju, videla bi da sam napisao "vec velicine koje duvaju, bodu se u vene", sto znaci nabrajanje, i ne padam na te vase sitne fore, cigaretom se ne bode, kao u informativne svrhe. Ako time mislis da pokazes svoju informisanost smo izvoli.
Samo ti koristi copy/paste, jer te mrzi da kucas, drugom to nije dozvoljeno.
I budi uverena da sam ponajmanje lud. A za neke stvari covek i ne mora biti naucnik da bi ih video. Samo nastavi da iznalazis raznorazna opravdanja i izgovore za svoja dela. Narod to naziva samozavaravanjem.

Mogla si bar da navedes link sa koga si preuzela Link a ima ih dosta sa nazivom Vutra, pa neka ljudi vide koji su ti tako relevantni i pouzdani izvori. Ili samo sluze u propagandi koju i ti zatsupas.
A o pouzdanosti informacije iz teksta
Citat
Istraživanja pokazuju da je Marihuana 100 puta sigurnija od alkohola, duhana ili kofeina.
pa ako je tako sto nemamo salatu od nje ??

Da ne bih dalje gubio vreme, pozdrav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 66 67 69 70 71
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.