Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li bi bili u vezi sa osobom koja ima invaliditet?
Da.
16.9%  (14)
Ne.
37.3%  (31)
Ne znam.
45.8%  (38)
Ukupno glasova: 83
Idi dole
Stranice:
1 ... 73 74 76 77
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li bi bili u vezi sa osobom koja ima invaliditet?  (Pročitano 84650 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
па увек је проблем у главама ... разликује се само колико ти проблеми имају утемељење у стварности. Јбга желели то признати или не, чињеница је да инвалидитети морају оставити трага на психу. Па сваки проблем чак и онај успешно решени и превазиђени остави трага на нама. Питање је само како се ко носи са тим. Али нема Супермена на кога ништа не утиче
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Wildfire S
Јбга желели то признати или не, чињеница је да инвалидитети морају оставити трага на психу.

Da, to je sigurno i neizbežno.

Al' nije obavezno i nužno da će otići u negativnom pravcu.
Dokaz za to su pojedini ljudi sa invaliditetom koje poznajem i koji nisu dozvolili da postanu paraziti kojima je večito potrebno tuđe sažaljenje i koji na sve moguće načine pokušavaju da zloupotrebe i iskoriste svoju hendikepiranost na žrtvu drugih ljudi.

Neke stvari su jednostavno do samih ljudi, bez obzira dal' imali ili nemali gomilu ekstremiteta. Smile
« Poslednja izmena: 06. Jan 2011, 01:36:09 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Pazi ona ima svoje mane a on ima vrline kojih se u skraćenoj priči nisam ni dotakla. Ali gledala sam da objektivno predstavim šta se desilo, bar iz njene perspektive jer mi njegova nije poznata.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Al' nije obavezno i nužno da će otići u negativnom pravcu.

Нисам ни рекао да обавезно иде. Може да се деси и по оној ''патња је добра за душу'' (која ми иде на живце иначе ал ми сад паде на памет) па да инвалид постане боља предусретљивија и блабла особа ... Али онако по сељачки речено и то се може објаснити са ... неко може задивљујуће брзо да трчи са теговима на ногама, али би без њих вероватно трчао још брже.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lord of the undead

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1120
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola Luxan RAZR2
Autor teme je dobro poceo, ali je vrlo brzo smorio ko zmaj  Smile

Ja sam muvao jednu devojku koja je imala probleme sa sluhom i govorom i (dosta kasnije) jednu koja nije bila bas medicinski midget, ali nije bila ni daleko - 150 cm. (sad ce Alex da se odusevi  Smile )
Znam da nisu u pitanju bog zna kakvi invaliditeti, ali eto, meni te stvari nisu smetale.
Ipak ni do cega nije doslo jer su me obe otkacile uz poznato "dobar sam ja decko ali..."  Smile

Mozda bi mogla da se otvori tema "Da li biste bili u vezi sa osobom koja nema nikakav invaliditet"  Smile
IP sačuvana
social share
Svakom svoje - meni moje !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
Autor teme je dobro poceo, ali je vrlo brzo smorio ko zmaj  Smile

Ja sam muvao jednu devojku koja je imala probleme sa sluhom i govorom i (dosta kasnije) jednu koja nije bila bas medicinski midget, ali nije bila ni daleko - 150 cm. (sad ce Alex da se odusevi  Smile )
Znam da nisu u pitanju bog zna kakvi invaliditeti, ali eto, meni te stvari nisu smetale.
Ipak ni do cega nije doslo jer su me obe otkacile uz poznato "dobar sam ja decko ali..."  Smile

Mozda bi mogla da se otvori tema "Da li biste bili u vezi sa osobom koja nema nikakav invaliditet"  Smile

batice izgleda da ti jedino preostaju one slabovidne
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lord of the undead

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1120
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola Luxan RAZR2
Ma kak'i... preorijentisacu se na vrhunske ribe posto njih niko ne sme da startuje pa su jadne usamljene  Smile
IP sačuvana
social share
Svakom svoje - meni moje !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...batice to nije istina!to ti je fora sa kojom se sluze sponzorusice,kad pecaju debela,celave lovatore.
....¨ja sam nesrecna,momci me se plase,prilaze mi napaljene seljacine,a ja samo zelim pravog muskarca pored sebe,mmmm¨... a celavo-debeli lik sa ful lovom,vec sebe vidi,kao gradskog neodoljivog Klunija,a lepotica sebe u mini-ju one,sve sa belom pudlicom bilo koje rase.
...ko je usamljen!?to se gazi,kao pod u autobusu!a od kad je udarila ova kriza,pa i lovatori utanjili,lizinzi iu jure za kola,kamatasi za rate,saradnici zbog dugova,gaze se kao najizgazenije grozdje! believ me I know  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lord of the undead

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1120
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola Luxan RAZR2
Ma znam, bio sam sarkastican  Smile

Ali sa druge strane kad pogledas...
Recimo startujes mis sveta i ona ti kaze: "ajde bezi tamo vidi kakav si sav nikakav, ja hocu vrhunskog frajera"
I startujes devojku koja nije bas nesto (hendikep, neka ocita fizicka mana ili brate jednostavno ruzna Smile ) ali si ti video nesto ipak u njoj i ona ti kaze: "ajde bezi tamo vidi kakav si sav nikakav, ja hocu vrhunskog frajera"

Mislim da bih ipak takve reci lakse podneo od misice  Smile
IP sačuvana
social share
Svakom svoje - meni moje !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Ma znam, bio sam sarkastican  Smile

Ali sa druge strane kad pogledas...
Recimo startujes mis sveta i ona ti kaze: "ajde bezi tamo vidi kakav si sav nikakav, ja hocu vrhunskog frajera"
I startujes devojku koja nije bas nesto (hendikep, neka ocita fizicka mana ili brate jednostavno ruzna Smile ) ali si ti video nesto ipak u njoj i ona ti kaze: "ajde bezi tamo vidi kakav si sav nikakav, ja hocu vrhunskog frajera"

Mislim da bih ipak takve reci lakse podneo od misice  Smile
...ako ti se to desi.ako ti i jedna i druga tako kazu,onda moras,ali pazi MORASpod hitno trceci da otrcis do nekog ogledala,da vidis o cemu se radi.ili ti takva gozila slina viri iz nosa,ili od tebe kuci kriju ogledala i pricaju,da lepseg od tebe nema na  1m2 tvog stana,ako je parametar lepote pauk sa plafona.
...bez obzira sta drugi mislili,ja nikad ne bih moga biti u emotivnoj vezi sa zenom,koja je invalid.
jedino,ako je ta zenska osoba gluva ili nema,to sad i ne smatram nekim zrtvovanjem ili  problemom.cak naprotiv,morao bih da naucim jezik gluvonemih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 73 74 76 77
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.