Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: „Da je moj otac sproveo privatizaciju, kao ovi od 2000-te, obesili bi ga na Tera  (Pročitano 13847 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Pa znam da im mi ne možemo ništa, samo kažem da se nadam da će sve to jednog dana da im se vrati, a obično tako i biva. Nadam se da će svako govno dobiti što je i zaslužilo.


P.S. izneto je brdo para i pre 2000.
« Poslednja izmena: 01. Okt 2014, 00:54:01 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.9.4
Browser
Safari 537.78.2
mob
I-mate 30 Pro
Slobo je najpoznatiji srpski politicar u rusiji...brat njegov isto...

I najcitiraniji nas politicar....tako da... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
I luda Mira je prodala nekoliko desetina hiljada onih svojih nazovi knjiga o neo-socijalizmu kurac palcu... u Kini, pa to ne znači da je zbog toga uspešan pisac ili politikolog.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Za jedno je u pravu, obesili bi Milosevica.

Za sve ostalo...nestalo mu droge, znaci mora kod Chede na fix.

Ceda je dobar kes uzeo za isporuku njegovog oca tako da ti je konstatacija veoma glupa.

A sto se tice vracanja, naravno da treba da se vrati. Kada su mogli Karadjordjevici, zasto ne bi i Milosevici? Pa ovo je njihova otadzbina.

Zivo me zanima za sta bi bili optuzeni? I ko je taj ko bi ih optuzio  Smile

@hkj - sto prskas? Tema o prajdu te je istrosila, vidim...


Prvo pitanje Koliko je Čeda para dobio i od koga.Ne branim govnara,ali te neproverene čaršijske priče uzeti zdravo za gotovo je totalno debilno,Čeda je hteo da se dodvori zapadu,ništa više nego što sada radi SNS,tako da je glupo sada Čedu ocrnjivati kad njegovi pljuvači rade iste stvari što je i on radio,čak su i ljigaviji,da još tu dodam i Kosovo koje su pordali na mala vrata,ni ne spominju ga više nigde.

A drugo,zašto treba da se vrate,jel se sećaš tih godina ili je amnezija nastupila.


Ja kad vidim sliku ovoh seronje i njegove keve stomak mi se okrene,ovaj govnarčić je izigravao boga i batinu,jebavao majku kome je stigao i izigravao faraonovog sina,on je zadnji kome treba dati da se vrati,ja bih još neke ispratio,a ne još šljam da vraćamo,to mu je kazna što se prema narodu i prema zemlji poneo kao govno jedno bahato.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Pa znam da im mi ne možemo ništa, samo kažem da se nadam da će sve to jednog dana da im se vrati, a obično tako i biva. Nadam se da će svako govno dobiti što je i zaslužilo.


A tada cemo fino uz meze i kolace na parastosu kod Milke pricati o sahrani jadnog Stojana pre neki dan, jer eto, mogao je da zivi i neku vise od 75, bio je vitalan. Kao i Mare koja nije uspela da se operise jer joj je operacija zakazana tek 2052, zbog nestasice vestackih kukova i liste cekanja na VMA.  I prisecati se lepih vremena kada su postojale penzije i zubi preko socijalnog, koje mi eto ne mozemo sebi da priustimo. A verovatno cemo zaboraviti kako izgledaju lica koja su nam ukrala mladosti kao i ceo zivot,jer necemo imati luksuz da imamo tv prijemnik a zaboravljena stampa sa trafika ne postoji (jer ne postoje ni trafike). Potomncima smo predali svu svoju tehniku, da makar oni malo jadni posecuju internet i prate desavanja, pa ako nam nesto prenesu, prenesu ako ne....vise nije ni vazno....
I....mogu da ga ubedacim do kraja ovako.... Smile





IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 37.0.2062.124
Citat
ovaj govnarčić je izigravao boga i batinu,jebavao majku kome je stigao i izigravao faraonovog sina
sada imaš takvih koliko hoćeš.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Citat
ovaj govnarčić je izigravao boga i batinu,jebavao majku kome je stigao i izigravao faraonovog sina
sada imaš takvih koliko hoćeš.
Nije to taj nivo,ono je bilo specifično vreme,a on bahat,razmažen i ne svojom kriicom mnogo moćan.

On je imao vlast i pokazao svoje pravo lice,zato treba da snosi odgovornost,mogli smo za njega da ne čujemo,da je bio normalan.

Za ćerku smatram sasvim suprotno,ona tu nije ništa kriva i ona nikakve sankcije se bi trebala da snosi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Za jedno je u pravu, obesili bi Milosevica.

Za sve ostalo...nestalo mu droge, znaci mora kod Chede na fix.

Ceda je dobar kes uzeo za isporuku njegovog oca tako da ti je konstatacija veoma glupa.

A sto se tice vracanja, naravno da treba da se vrati. Kada su mogli Karadjordjevici, zasto ne bi i Milosevici? Pa ovo je njihova otadzbina.

Zivo me zanima za sta bi bili optuzeni? I ko je taj ko bi ih optuzio  Smile

@hkj - sto prskas? Tema o prajdu te je istrosila, vidim...


Prvo pitanje Koliko je Čeda para dobio i od koga.Ne branim govnara,ali te neproverene čaršijske priče uzeti zdravo za gotovo je totalno debilno,Čeda je hteo da se dodvori zapadu,ništa više nego što sada radi SNS,tako da je glupo sada Čedu ocrnjivati kad njegovi pljuvači rade iste stvari što je i on radio,čak su i ljigaviji,da još tu dodam i Kosovo koje su pordali na mala vrata,ni ne spominju ga više nigde.

A drugo,zašto treba da se vrate,jel se sećaš tih godina ili je amnezija nastupila.


Ja kad vidim sliku ovoh seronje i njegove keve stomak mi se okrene,ovaj govnarčić je izigravao boga i batinu,jebavao majku kome je stigao i izigravao faraonovog sina,on je zadnji kome treba dati da se vrati,ja bih još neke ispratio,a ne još šljam da vraćamo,to mu je kazna što se prema narodu i prema zemlji poneo kao govno jedno bahato.



Imam inzvaredno pamcenje, gotovo kao slon.
Svoju amneziju pretresi sam sa sobom.
Carsijske price ne uzimam zdravo za gotovo nikada, dok se ne dokazu.

Sto se bahativ sinova, sinovaca, suraka, sestrica, zena, zetova, snahi, svalerki i ostalih tice, ovaj pomenuti bar nikoga nije silovao, nikoga nije zgazio dzipom  Smile i tako dalje.... Da ne pravimo bas potpunu paralelu.

Tacno je da svako treba da odgovara za sebe ali biti ovoliko ostrascen (jbmti izraz demokrata, nikada ga nisam volela), i ne dozvoliti ovom coveku da se vrati u svoju zemlju i da poseti ocev grob je neljudski. A nije ni hriscanski.....

I da te pitam nesto: odakle Cedi onoliki novac?

« Poslednja izmena: 01. Okt 2014, 01:16:18 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Koji ti je dokaz da je Čeda uzeo pare,pošto imaš dokaze i ne barataš čaršijskim pričama.

Koliko Čeda ima para,to me isto interesuje.

I kaži ti meni,koliko je goidna on bio u vlasti,jel misliš da tu nije mogoa da se nakrade,nego je baš od Miloševićevog izručenja zaradio.

I što je Marko pobegao,šta bi se to njemu desilo da nije pobegao.

I odakle njemu pare da živi u najelitnijem Moskovskom naselju.Koliko to para treba da imaš.Milion,dva,pet,ili bar nekoliko stotina miliona.

Zašto predsednikov sin živi mnogo lepo dok nas bombarduju,dok se zemlja rapsada,on vozi trke,otvara bambilende,televizije,lep osećaj,narod bedan a on bez limita,pa zamisli koliko jedno egoistično govno uživa u toj društvenoj i ekonomskoj razlici,narod sipa onaj smrljivi švercovani benzin iz plastičnih flaša a on voizi trke,grejanje u bazenu,izdrkavanje malog nepismenog seronje.

I sad on daje neke intervjue,on nama da objasni kako je njegov tata bio dobar,bio dobar za njega,tata mu privatizovao zemlju,pa je imao svoj rezervat u evropi gde se bilo iznad zakona i iznad svih.


Vučićevog brata ne znjau policajci,pa ga prebili,misliš da je u onoj zemlji postojao policajac koji nije znao Marka i da li bi se neko slučajno zajebao da njega ovako prebije.

A što je sebi dozvolio da se kao predsednikov sin udruži sa šljamom,pa se upustu u kombinacije koje su nedostojne predsednikovog sina,umesto da završava fakultet u Londonu,ako već ima mogućnost da toroši pare,ali ne,on je izabrao da demonstrira moć u jendoj zemlji koja je posrtala,lep prizor u sećanju.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.9.4
Browser
Safari 537.78.2
mob
I-mate 30 Pro
Oni imaju status izbeglice...slicno imaju i genereali neki iz bivse JNA....recimo Kadijevic...

Ne kazem ja da nisu krali... Smile

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.