Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:46:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts  (Pročitano 5447 puta)
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Na desktopu se nalazi catchme textualni fajl..aj mi jos to uploaduj...brzo cemo da zavrsimo..imas jedan rootkitovan/sakriven fajl konektovan na net(narodski receno)..
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 89
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
evo stize i to  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
catchme.rar (0.45 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
ponovo onaj isti postupak samo sada kopiras sledece :

Kod:
Files to kill:
C:\WINDOWS\system32\service.exe

Znaci run i restart obavezno

sorry sto je ovo potrajalo..fajl je bio sakriven u process listi pa ga nisam video u rsit logu...zato sam ti dao sysprot.
« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 00:43:46 od diarno »
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 89
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
lol nema potrebe da mi se izvinjavas ti si meni puno pomogao i ja sam ti zbog toga veoma zahvalan nego sad u veziovog service.exe malopre posle restarta mi izbacilo na pocetku gresku u service.exe sad kad sam startovao proces u skripti kill service.exe kad zavrsilo izbacilo da je zavrsilo proces ali sa greskama pa mi se posle restarta pojavilo sad ne znam kako se to zove ali tacno ali se ti crni prozori javljaju prilikom procesa kad nesto menjas u win sad to posle restarta ne bi trebalo da se pojavljuje  i pominje se u tom prozoru service.exe i neka greska  Smile

ustvari sad ponovio proces i izgleda da ga uopste nije ubilo posto pise da je ostecen fajl  Smile

Processing "Files to kill:"

file zipped: C:\WINDOWS\system32\service.exe -> catchme.zip -> service.exe.3 ( 194048 bytes )
C:\WINDOWS\system32\service.exe is damaged PE file
kill file error: C:\WINDOWS\system32\service.exe, Access is denied.
« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 01:11:16 od Lithium010 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.5.3
ok editovao si poruku..

probaj preko total comandera(u total commanderu ukljucis prikaz skrivenih fajlova Configuration>Options>Display i stikliraj prvu opciju) da nadjes taj file i preko njega da ga obrises


pokreni ponovo sysprot i okaci mi log


I uslikaj to sto ti se javlja
« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 01:11:13 od diarno »
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 89
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
sry zbog kasnjenja zbog ovih problema reinstalirao win i maknuo total commander pa trazio na netu sad dobru verziju  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
SysProtLog.rar (3.79 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.5.3
Ubili smo djubre  Smile

e aj sad probaj da pustis Malwarebytes

i jos par bitnih stvari :

jel ti usporen racunar?

Jel i dalje imas redirekcije u browseru?
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 89
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
sad mi radi Malwarebytes, redirekcije nisam ni imao djubre mi samo **balo otvaranje strana a racunar mi radi normalno valjda je sve OK sad  Smile mada ja na taj virus ne bi obratio paznju da mi nije obarao fps dok igram CS  Smile btw vidim razliku izmedju Malwarebytes i drugih programa jer on na C skenira vise fajlova nego ostali na programi na C i D zajedno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.5.3
Fala *&^(^&$&*(£$%^    Smile  nikad duze nisam ubijao jedan fajl  Smile  Smile

Da,MBAM je cudo..par veoma kvalitetnih ljudi na jednom projektu kao so je MBAM, i rezultat ne moze da izostane

Aj Laku Noc  Smile
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 89
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
laku noc i jos jednom puno hvala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:46:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.