Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cuvaj boze republiku srpsku!  (Pročitano 5406 puta)
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
Nisam znao da je gay Ok u Srba (nemam ništa protiv tih ljudi) samo mala napomena volim isljučivo žene!!  Smile



P.S. pod mali mislio sam na tvoj mozak a sad sam napokon dobio i odgovor gdje se nalazi! Smile

Kod Srba uopste nije OK biti gay, vec mi pojedine HrvateXXX smatramo za pickice...
A kada si saznao gde se nalazi, pohrlio si prema njemu sa zeljom da se makar i za trenutak ta enciklopedija nadje i u tvojoj glavi, cisto da nadomestis promaju u njoj i da saznas kakav je osecaj biti pametan i kako je to kada ti naglo skoci IQ...
« Poslednja izmena: 09. Mar 2006, 10:08:25 od nssale »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6610
Ova rasprava je otisla u nekom totalno glupom smjeru. Ajd nek neko nesto ucini po tom pitanju.
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Pazi, lafe, covjek rece "granice su smisljene '43." a ti odmah "evo gdje su bile '43. gledaj i placi".
Ako to nije ono u fazonu "e tad je postojala lijepa nasa NDH, a vi Srbi se bili pusiona jer ste bili u antifasistickom bloku",

Evo mali odgovor na ovaj dio kad smo kod antifasista ipak su Hrvat prvi osnovali antifasisticki pokret na Ju. podrucju. mozda si cuo za njih "Partizani", međutim ako misliš da su Četnici bili antifasisti aj malo pogledaj u povjesnu literaturu, oni su ti bili više ono KVP ili ti ga Kako Vjetar Puše!

Za ostalo mi se neda raspravljat jedino što sam htio reći je da bi bilo glupo da kažem da je Hrvatska  do Zemuna isto tako smatram da je glupo reći da je Srbija do ....
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6610
Glupa rasprava, ali evo, samo ovo - Hrvati nisu imali drzavu 900 godina do NDH, ap ni ona nije valjala pa su je ukinuli.
to sto su prvi (moram provjeriti) ne znaci da su se primili na to u vecini. Pogledaj malo odnos zrtava po nacionalnom kljucu u II sv. ratu pa cemo onda pricati.
A ustase i nisu bile Kako Vjetar Puse, vec su bili sa fasistima, i onda se organizuju u antifasisticku Jugoslaviju i budu jedni od rijetkih koji su kao porazeni pristupili pobjednickom bloku i izbjegli npr. sud i placanje ratne odstete
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
ustaše su bili poraženi ali Hrvatski narod je pojednik u II svjskom ratu pa  maršal  je bio Hrvat! Veliki dio Partizana su bili Hrvati a koliko ja znam partizani su pobjedili!


A di Vam je bila Srbija od 1300 do 1878??
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Tebi je istorija jaca strana ....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6610
Da, ali mi svoju drzavu smo trazili i dobili na Berlinskom kongresku, a ne u gacama zidara iz Bavarske.
To ustase itd... ti si prvi poceo sa ovim cetnicima, pogledaj moje postove, ja ih nigjde nisam pominjao (uzgred, cetnici su bar do 42-43 bili u antifasistickoj koaliciji).
Hrvatski narod pobijedio? To sto su u partizanima bili Tito (pitanje da li je bio Hrvat) i Nazor i jos po koji Hrvat, to ne govori da je hrvatski narod bio na pravoj strani. Pa vecina Hrvata je bila za NDH i zivjela i radila u njoj (i likovala zbog njenog postojanja, i dan danas imas tompsona i one kretene koji velicaju Luburica i Budaka). Vise je Hrvata stradalo u Blajburgu nego u NOB-u.
Btw, to ako je prvi antifasisticki incident bio u Hrvatskoj, to ne znaci ja je Hrvatska kolijevka antifazizma.
Podsjeticu te - prva proleterska brigada - u Rudom - zapadna Bosna (gdje su Srbi).
Prva slobodna teritorija - Uzicka republika.
Zasijedanja Avnoja - Krajina (gdje su u vecini Srbi).
Sve njemacke ofanzive - Srbija i Bosna.
Sta je prvo oslobodjeno, kako se kretalo oslobodjenje? Od Srbije (sa crvenim brigadama) i Beograda prema Sloveniji.
Posljednje fasisticke trupe protjerane iz Jugoslavije - 15. maja '45. domobrani(Hrvati).
Najveci logori - Jasenovac (u Hrvatskoj, zrtve Srbi, Jevreji, Romi).

I sad ti meni kazes da su Hrvati bili pobjednicka strana u WWII. Formalno da, zato sto ih je Tito primio u Jugoslaviju. To je neki dan priznao jedan proustaski publicista u emisiji Latinica da je to bilo super rjesenje za Hrvate, inace bi NDH bila pusiona zajedno sa Njemackom (placala bi reparacije i bila izopstena iz svih tokova decenijama).

Dosta off-topica, SF, ako cujes, molim te lockuj temu.
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Mogao bi da padne lock..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.