Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cuvaj boze republiku srpsku!  (Pročitano 5398 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 0.9.3
Brcko,Samac,Odzak,Derventa i Doboj
Bla Bla Bla......
Bla Bla Bla......
Bla Bla Bla......
Bla Bla Bla......
Bla Bla Bla......



Neznam odakle si ali pitanje za tebe. Ima li tame gdje ti živiš kupit atlas ili kartu sa granicama država?

Ako ima kupi jednu pa malo prouči !! Smiley


Вероватно човек не признаје границе које су комунистички зликовци нацртали 1943. у Јајцу и који су поделили српске земље.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
E jesi našao godnu pa di baš 1943 pa čovječe znaš li ti gdje su bile granice 1943 hoćeš da ti pokažem evo gledaj i plači!



« Poslednja izmena: 07. Mar 2006, 21:25:33 od makixxx »
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 461
Zastava Bihac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Motorola V3
@marixx
netreba njemu atlas on zivi u svojoj utopiji ali uzas kad se probudi i vidi umjesto velike male srbije Veliku Crnu Goru Veliku Hrvatsku Veliku Bosnu Veliko Kosovo:-) jesam li koga zabobavila marixx ?ah mozda i Veliki Sandzak

e shefice,zaboravi Vojvodinu...  Smile
IP sačuvana
social share
Aman,Bosno moja,zemljo ponosna,zemljo mojih djedova...
Aman,Hercegovino rijeko Neretvo,kraj tebe sam rastao...
Aman,moj SANDZAKU,zeljo velika,u tebi je ljubav moja....
Aman,Sarajevo,Dzenet seheru,budis snove,budis utjehu..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6610
Kako ovaj covjek jos uvijek nije popio ban na ovom forumu? "Ovo gledaj i placi" i apologetsko pokazivanje mape NDH i likovanje su cisto propagiranje ideje drzave koja je ukinuta zbog toja sto je bila fasisticka tvorevina. Ovu mapu su mu nacrtali Hitler i poglavnik, a '43. je bio AVNOJ u Jajcu koji je nacrtao drugu mapu. Takodje nepravednu. (to je druga tema)
Sta ovaj covjek radi na srpskom nacionalistickom forumu?
Postoji li ijedno mjesto gdje neko nece doci sa strane da nam k.nja, je li mogu Srbi negdje da budu nacionalisti (ne sovinisti) a da im neko ne popuje (fratruje)?
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Kako ovaj covjek jos uvijek nije popio ban na ovom forumu? "Ovo gledaj i placi" i apologetsko pokazivanje mape NDH i likovanje su cisto propagiranje ideje drzave koja je ukinuta zbog toja sto je bila fasisticka tvorevina. Ovu mapu su mu nacrtali Hitler i poglavnik, a '43. je bio AVNOJ u Jajcu koji je nacrtao drugu mapu. Takodje nepravednu. (to je druga tema)
Sta ovaj covjek radi na srpskom nacionalistickom forumu?
Postoji li ijedno mjesto gdje neko nece doci sa strane da nam k.nja, je li mogu Srbi negdje da budu nacionalisti (ne sovinisti) a da im neko ne popuje (fratruje)?

Prije donošenja zaključaka ja bih ti preporučio da pročitaš cijeli topic.
Niti veličam NDH niti smatram da su ovo stvarne granice već vjerovala ili ne kod mene ima kupit atlas sa stvarnim granicama, što nebi mogao reći za osobu na koju se odnosio moj odgovor.
Također mapu sam iznio kao odgovor o granicama iz 1943 na kojim se vidi stvarno stanje na terenu.
Da kažem da su ovo granice Hrvatske ili da bi trebale biti onda bi pobio sam svoje mišljenje i bio bi isti kao i autor ovog topica a to mi nepada na pamet.
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 461
Zastava Bihac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Motorola V3
E jesi našao godnu pa di baš 1943 pa čovječe znaš li ti gdje su bile granice 1943 hoćeš da ti pokažem evo gledaj i plači!





hrvatska do zemuna,cool  Smile
IP sačuvana
social share
Aman,Bosno moja,zemljo ponosna,zemljo mojih djedova...
Aman,Hercegovino rijeko Neretvo,kraj tebe sam rastao...
Aman,moj SANDZAKU,zeljo velika,u tebi je ljubav moja....
Aman,Sarajevo,Dzenet seheru,budis snove,budis utjehu..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@rainMaker
oh izvini zaboravila da i vi hocete znaci i Velika Vojvodina Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
Što se tiče da sve što je malo naraste ne bi se složio jer tvoj maili će uvjek ostat mail. Smile

Što se tiče ko se zadnji smije naj slađe se smije tu se slažem, jučer ste se Vi smijali a dans Mi pa po toj logici mi smo zadnji!  Smile Smile
A ja zaboravio da si ti mog malog licno izmerio svojim mednim usnama pa si zato tako dobro upucen u dimenzije istog, a i osmeh ti se od tada nesto prosirio...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Nisam znao da je gay Ok u Srba (nemam ništa protiv tih ljudi) samo mala napomena volim isljučivo žene!!  Smile



P.S. pod mali mislio sam na tvoj mozak a sad sam napokon dobio i odgovor gdje se nalazi!  Smile
« Poslednja izmena: 08. Mar 2006, 20:52:06 od makixxx »
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6610
Pazi, lafe, covjek rece "granice su smisljene '43." a ti odmah "evo gdje su bile '43. gledaj i placi".
Ako to nije ono u fazonu "e tad je postojala lijepa nasa NDH, a vi Srbi se bili pusiona jer ste bili u antifasistickom bloku", ja ne znam sta si onda htio reci.
Covjek je samo pomenuo '43. a ti se odmah sjetio NDH. (digresija mala, ali kako moze da bude Visegrad u Hrvatskoj, tu nijedan Hrvat nije nogom krocio od XIII vijeka).
U svakom slucaju, mislim da si na pogresnom mjestu, od svih mjesta na Bureku ti bas nasao da vrsljas po srpskom nacionalistickom forumu. Ja mozda i procitam neki hrvatski forum (bas me interesovalo misljenje Hrvata po pitanju ovih paljenja zastava i frke oko Muhameda) ali mi ne pada na pamet da ja upadam na hrvatske forume i kenjam Hrvatima sto gotive Gotovinu.
to frcenje po netu i nije neka fora, nekad si morao da udjes sa sajkacom u hrvatsku kafanu (ili obrnuto) da bi ispo fora na nacionalistickoj osnovi.
Poz
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.