Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:15:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ćutati i preboleti ili reći ?  (Pročitano 14142 puta)
06. Nov 2010, 02:50:09
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Imam jedan problem, za koji nisam nasao neko povoljno resenje kod prijatelja. . .  Prvo da kazem da sam treca god.  srednje skole. . . sada cu da opisem situaciju.  Prirasla mi je za srce i svidja mi se drugarica iz razreda.  Nesto najgore sto je moglo da mi se desi.  Idemo zajedno od prve godine u isto odeljenje, druzili smo se u prvoj god.  dosta, u drugoj ne toliko, ali evo otkad je krenula treca, po ceo dan mislim na nju.  Ekskurzija je mozda bila presudni faktor, mozda sam ja to lose protumacio sto je vise verovatno, a mozda i ne, davala je signale da joj se i ja dopadam.  Posle te ekskurzije ona je meni usla u mozak :) dopisujemo se skoro svaki dan, van skole, ali ono neobavezno caskanje o svemu i svacemu. . .  Medjutim, video sam da je primetila da se ja lozim na nju, a ortak me je bas dobro za*ebo.  Pitala ga je da li se ja stv lozim na nju i on je odgovorio potvrdno, od tada se ona ponasa drugacije prema meni, manje pricamo van skole i ne prica mi nikakve detalje iz svog zivota.  Taman sam planirao da joj lepo kazem sve sta osecam prema i njoj i sta mi je na srcu, ali eto sudbina je surova. . .  Znam da je ljubav izmedju dvoje koji idu u isti razred veoma zeznuta stvar, nisam ni ja neki optimista, ali eto nesto me prosto tera da joj kazem sve. . .  Problem je jos sto i ona voli malo specificne momke, starije od nje po par godina. . .  Pa gubim polako i nadu. . .  Sta da radim, da li da je odvojim od drustva jedan dan, ne bitno dok smo u skoli, ili ako idemo u grad i da popricam sa njom i vidim oseca li ona nesto prema meni i njeno misljenje ili da je nekako prebolim, sto ce biti izuzetno tesko. . .  Unapred hvala svim forumasima :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Imamo cak i previse tema o tome

http://forum.burek.com/drugarstvo-i-veza-t516423.html

Citat
Medjutim, video sam da je primetila da se ja lozim na nju, a ortak me je bas dobro za*ebo.  Pitala ga je da li se ja stv lozim na nju i on je odgovorio potvrdno, od tada se ona ponasa drugacije prema meni, manje pricamo van skole i ne prica mi nikakve detalje iz svog zivota
Nemas sanse kod nje. Ako hoces bas da probas probaj ali po ovome recenom ne nadaj se previse

IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia E
Ma probaj bre sta te briga u svakom slucaju jos neko vreme cete se gledati a ta cetvrta godina prodje najbrze, mada kao sto ti je rekao marko ne nadaj se previse ali probaj sta te briga, da se ne kajes posle 20-30 godina sto nisi probao, a njoj ako bude glupo posle toga neka menja skolu Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Nije greh da probaš, nije tragedijani da te odbije, ali je oklevanje najgora politika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
Ne priznaj joj ništa, igraj vruće-hladno igru, napravi je po koji put ljubomornom, a nakon svega toga je neobavezno, kao da te je baš briga, zovi na piće... e onda se vrati na ovaj forum da popričamo o metodama kontracepcije.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
ja bih je gurnuo niz stepenice. ako pita zasto, rekao bih joj da mi se svidja, pa zato.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
Igraj vruće-hladno kao što Bambi reče.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Bambina, interesantan predlog  :mrgreen: Samo se bojim da ona na to nece ni gledati mnogo, mislim na to da je pravim ljubomorno, pa da ne ispalim samog sebe :) Probao bih ja, nema veze ako odbije, bitno mi je da se posle necu kajati ko sto kazete :) samo da li da radim po vruce-hladno fazonu ? ili. . .   :mrgreen:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
 Smile u slicnoj situaciji sam bio...

Ovo odradi, kolko god je to moguce budi hladan i ne pokazuj nista, al zjbano je kad te razred izvali i kad ona to zna, a nisi joj ti rekao, sad je digla nos i mnogo je bitna. . .

Ne priznaj joj ništa, igraj vruće-hladno igru, napravi je po koji put ljubomornom, a nakon svega toga je neobavezno, kao da te je baš briga, zovi na piće... e onda se vrati na ovaj forum da popričamo o metodama kontracepcije.  Smile
Smile
« Poslednja izmena: 07. Nov 2010, 01:32:06 od Sle Jr »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
U tim godinama (srednja škola) osvajanje je igra. Ko bolje igra, taj pobeđuje.
Priče o ljubavi, iskrenosti, vezivanju dolaze kasnije.
Sada je vreme za igru. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:15:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.