Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:12:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ćutati i preboleti ili reći ?  (Pročitano 14141 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Sad kada ceo razred zna tek nema sanse. Ovo sto je Bambina predlozila mozda i upali

Kada se kaze "pravi je ljubomornom" znaci da flertujes pa i "odradis" neku drugu. Kada to ona vidi mozda i uspes kasnije da uradis nesto. Time sigurno neces ispaliti sebe jer ce i tebi biti lepo  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
Alo, bre, ne kvarite omlad'nu!  Smile

E da je bio neko meni sve ovo da kaže... *sigh*
« Poslednja izmena: 07. Nov 2010, 01:36:40 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
U tim godinama (srednja škola) osvajanje je igra. Ko bolje igra, taj pobeđuje.
Priče o ljubavi, iskrenosti, vezivanju dolaze kasnije.
Sada je vreme za igru. Smile
Smile Smile Smile

Kada se kaze "pravi je ljubomornom" znaci da flertujes pa i "odradis" neku drugu. Kada to ona vidi mozda i uspes kasnije da uradis nesto. Time sigurno neces ispaliti sebe jer ce i tebi biti lepo  Smile
O daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa . To je proverena taktika  Smile

Nikako nemoj da budes ocajan i tako te stvari, budi sto veci baja, odvoj sta god mozes, al nista te ne dotice... Da vidis kako ceznja ima uticaja Smiley
« Poslednja izmena: 07. Nov 2010, 01:37:56 od Sle Jr »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Pa mora malo neke stvari da nauci  Smile


E da je bio neko meni sve ovo da kaže... *sigh*
To i ja kazem  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Da  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Ne zna ceo razred, znaju njih 4-oro i verujem im da nisu nikom drugom pricali.. a to da je digla nos je tacno,  videcu kakva ce da bude sa mnom i o cemu ce da prica u ponedeljak u skoli.. znaci da idem na 'proverenu taktiku'... mada mislim da cu se dok ja budem taktizirao, oladiti.. a ostace to da nisam imao muda da joj licno kazem... Rekao bih joj sigurno, da ovaj majmun nije to uradio umesto i pre mene, misleci da ce da mi pomogne  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Citat
Ne zna ceo razred
Verovatno zna ceo razred. Nazalost, dovoljno je da zna jedna osoba pa da se procuje. A nije ni toliko bitno posto je vazno da je ona saznala i da je na to odreagovala kako je odreagovala tj vec je ohladila odnose sa tobom tako da je mozda i najbolje da taktiziras

Probaj ti ovu taktiku pa javi
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
I to sto kazes. Bolje da ne zapinjem ko magarac, nego cu ja lepo da isprobam koliko vec u ponedeljak ovu taktiku Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
 Smile hahahaha veruj mi, imas svo vreme ovog sveta, a svi smo mi imali lika koji misli da cini dobro. . .↲a jbs to sto ces ispasti hrabar i reci sta i kako osecas kad ces joj samo nabiti samopouzdnje i cenu a izduvaces glat. Budi pametan, odigraj igru, znamo svi da je lako reci a tesko uraditi, al ako(kad) to uspes, pobedio si sebe i uvideces koliko je to resiv problem, i koliko mozes da imas sta pozelis. . . Samo nemoj da si mnogo providan, smekerski, hladno i videces rezultate odmah, posle opet lezerno ponasanje sa tom ribom i kad ti se ukaze prilika a ukazace se, ne ispustaj Smiley  nemoj da se zaleces. . . A da, razred ceo zna 100%
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Danas sam uprskao stvar i mislim da je gotovo, da nema povratka... Ortak i ja salili smo se sa njom da joj se on svidja.. i ona se nesto grdno naljutila, obrisala me je iz prijatelja sa fejsa isto i druga, rekla da zaboravim na njen broj... Otisli smo do nje, da joj se obojica izvinimo, najvise ortak, posto je to njegova ideja bila, ali nesto nije urodilo plodom... rekla je da nikada vise medju nama nece biti isto..sad i na drugarstvo mogu da zaboravim, a tek na nesto vise..tako da sam skroz skrhan i izbedacen...nzm kako cu je pogledati sutra u skoli
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:12:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.