Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:21:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cudan problem sa dvd rezacem.  (Pročitano 6077 puta)
Hronicar svakodnevice

Memento mori

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 562
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ajme ljudi, "region" je podesavanje za citanje filmova.Nista drugo.Ja sam menjao na brdo racunara DVD i nikad mi se nije javio takav problem, pitao sam servisera u mojoj firmi i rekao mi je "Sta lupas" .....
Govorimo o specificnom podesenju (Serbian, BiH). Kako vidim, korisnik fcledinci  je iz Bijeljine, tako da je vjerovatno kod njega podeseno ovako kao sto sam rekao.
Btw, pitaj servisera, ako ima vremena da se igra neka podesi ovako i neka doda novi DVD uredjaj. Garantujem da ce imati isti problem. Naravno, ako je XP SP2.

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung S7
Cekaj, to je konkretno povezano sa Serbian(Bosnian) ili za bilo koji? Smile

Citat
You use the Enabled Languages Kit (ELK) to configure a Microsoft Windows XP-based computer to use a new language locale. After you do this, CPU use may reach 100 percent. Additionally, the computer may stop responding. This problem occurs when an external CD or DVD drive is detected.
« Poslednja izmena: 10. Dec 2008, 14:45:01 od Herros »
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Memento mori

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 562
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Cekaj, to je konkretno povezano sa Serbian(Bosnian) ili za bilo koji? Smile

Citat
You use the Enabled Languages Kit (ELK) to configure a Microsoft Windows XP-based computer to use a new language locale. After you do this, CPU use may reach 100 percent. Additionally, the computer may stop responding. This problem occurs when an external CD or DVD drive is detected.

Problemi na koje sam ja nailazio su bili kada je Srpski (latinica ili cirilica - BiH) ili bosanski jezik u pitnju. Za druge na znam. Takodje ist iproblem je prilikom instalacije .NET Framework 1.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
Nokia7610 2.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Ovako znam za taj problem samo ne znam sta tacno zeza imas li mozda brand name racunar?Znaci prikljuci sve kako treba i reinstaliraj windows-e bice sve prepoznato i instalirano...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Imao sam gomilu problema sa Regional settings kada je softver u pitanju, ali nikada sa hardverom (mada su tu u pitanju drajveri, jelte). Zato ja uvek drzim za default language English na test masinama.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung S7
Imao sam gomilu problema sa Regional settings kada je softver u pitanju, ali nikada sa hardverom (mada su tu u pitanju drajveri, jelte). Zato ja uvek drzim za default language English na test masinama.

Amin on that    Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
NEVEROVATNO ali stvarno je bilo do lang. settings bilo mi je na srpskom i cim sam vratio na engleski i pobrisao ostale samo restartovo racunar i povezao sve 2 dvd i 2 hard diska i sve radi full !
HVALA PUNO SVIMA ! Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Je$&@ Microsoft! Smile
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:21:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.