Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:40:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 67 68 70 71 72
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crysis 2  (Pročitano 88536 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Crysis 2 u odnosu na Crysis 1:

grafika: slicna

gameplay: bolji

prica: bolja

atmosfera: varira, od bolje do losije. preovladava napetija

muzika/zvuk: slicni

sandbox: losiji

Generalno bolja igra, ako ne racunamo 3+ godina rezlike, posto je Crysis 1 u svoje vrijeme ipak predstavljao veci hit.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


i shall say this only once...

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 728
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Nokia n95
meni su  crysis 1 i warhead mnogo bolji od dvojke.dvojka jedino sto ima bolje je grafika,gameplay mi se cini losijim...presao sam par misija i uopste mi se neigra vise..e sad to sto se meni nesvidja neznaci da je igra losa,to je stvar ukusa  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Uklonjen link.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Crysis 1 gameplay jeste raznovrstan. Ali veoma vazna cinjenica je ta da se igra mogla prakticno pretrcati u maximum armor modu. Nije bilo nikakvih posebnih izazova koje sam zapamtio. 95 % neprijatelja sam ubio vatrenim oruzjem. Crysis 2 gameplay se znacajno komplikuje. Ovde je sve kompleksnije. Dok je u Crysis 1 nanosuit za dobar dio igraca predstavljao samo oklop sa tu i tamo po kojom strenght/speed izvedbom, ovde je on glavni alat za generisanje gameplaye-a. Nevidljivost i armor su uradjeni tako da ne samo da su korisni. Vec i u dobrom dijelu dionica neophodni. Crysis 2 je znacajno teza igra od originala. Ovde nije dovoljno samo puskaranje koje je izgledalo odlicno i u kecu. Ovde operacija mora pazljivo da se isplanira , da se strpljivo realizuje, i na kraju krunise rezultatom. Kolicina satisfakcije obezbijedjene na takav nacin neuporedivo prevazilazi sve sto je nudila dobra stara kriza. Smiley

Tacno je da Crysis 1 pravi pravcati sandbox, i da obilato korsiti sve pogodnosti istoga. Pa prema tome i stice neke prednosti u odnosu na novajliju. Ali se za gameplay najnovijeg Crytek-ovog cuda slobodno moze reci - masterpiece!Traziti bolji gameplay isto je sto i traziti bolju grafiku. Crysis sada nema konkurenciju na polju singleplayer FPS-ova. Tako ce i ostati u dogledno vrijeme. Pazljivo cemo ispratiti "Duke Nukem 3D" i "Rage", da vidimo kakav nam kvalitet i inovacije te igre donose.   
« Poslednja izmena: 25. Apr 2011, 22:28:17 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
U kecu sam nano-suit koristio defanzivno u 99 % slučajeva (shield pri okršajima sa ljudima,cloak pri nailasku na vanzemaljce).Ono malo ofanzivnog korišćenja se svelo na max.strenght udarac u facu vanzemaljaca (što neoklopljenih,što oklopljenih),ili ljudskih protivnika.Brzo trošenje cloaking sposobnosti je umanjilo izrazitije taktiziranje (tu se slažem sa MagicM-om).Drugi je deo,donekle,podbacio načinivši vanzemaljce antropomorfnijim nego što bi trebalo da budu (zato se gubi osećaj da se boriš sa totalno novim i od ljudskih različitim protivnicima),ali su ofanzivne osobine odela potencirane u inteligentnom stepenu i smeru - neko je dobro proračunao  i ustanovio odličnu osnovu za neke buduće nastavke.
Povrh svega,otključa li Krajtek za godinu-dve i ovaj endžin,"plastelin" sa kojim bi se moglo raditi (mislim,prvenstveno,na razrušeni Njujork) je takav da mi već sada ide voda na usta...
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Jedva cekam Crysis 3.  Smile Ovi ostali shooter-i nista nevaljaju.  Smile
« Poslednja izmena: 16. Maj 2011, 17:42:42 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 171
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
CryEngine 3 je nešto najbolje u svetu gaminga što sam video u poslednje vreme
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Najbolja je pucacina, nema sta. Kada pogledate sta je sve do sada izaslo ove godine, vidi se da nista nije ni blizu Crysis-u...
« Poslednja izmena: 19. Maj 2011, 13:41:59 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
Jel´neko video ovo ?

Crysis 2 Battle: New York mod (by justinas91)

http://www.moddb.com/mods/crysis-2-the-real-war

"The real war mod changed name to Battle: New York Still need a lot of adjustments. Works on crysis 2 1.1 and 1.2 versions What the mod changes Ammunition - (changes bullet physics to as realistic as possible (mass, speed, penetration, damage). Weapons - (Changes weapons to be more realistic magsize, firerate, accuracy). Weapons of ai do the same damage as players.(it will be more difficult) Bodydamage - (simulated bulletproofvests and helmets) Shooting a soldier in less armored parts will get him down faster while it will take a lot more shots to kill when shooting at the bulletproofvest. Improved the ai made it fight more realisticaly crouch, increased vission and attack ranges, less shhoting like crazy now they shoot more in controled bursts or single shots. Changed some marine models added more parts made some heavy versions of them. Also this mod includes realistic environment destruction."

   
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Touch HD2 i S2 !
ja nisam...sta je ovo? kako sad ovo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
Fan-mod...Štura objašnjenja kada je gejmplej u pitanju...Skrinšotovi na linku su mi pomalo neobični (tačnije,grebovani iz uglova koji me baš po pitanju gejmpleja dovode u nedoumicu : ne vidim cefove,osim onog njihovog "hodača").Takođe - previše marinaca na gomili.Valjalo bi obratiti pažnju na to u šta se mod razvija,obzirom da mu je i ime indikativno.
« Poslednja izmena: 28. Maj 2011, 18:03:37 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 67 68 70 71 72
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:40:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.157 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.