Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crnogorskom obalom cveta jahting prostitucija  (Pročitano 14420 puta)
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Sta je bolje Crowz imati 100 krupnih riba i pored njih jos 1000 malih ili imati samo 10 krupnih na oku Smile
Jednostavno pustis makroe da se pobiju do odredjene sume kojom drzava moze manipulirati.Na kraju ostavis par mocnih i zazmiris tek da drzavni aparat bude u toku sa desavanjima na ulici Smile

Onaj ko rece da su zene primorane na prostituciju...ehhh
Slucajno na ulici i u komsiluku vidjam dominikane,rumunke,ruskinje,kubanke...bome nista istim ne fali.Imaju svoj stan,za "masazu" vazda spremne,cijena 50-150 eura.Gotiva gardis,mobitel od 400 pa navise eura,nova makina i naravno istim nikada nije palo na pamet da rade kao kuvarice ili cistacice...zasto se znojiti kada mogu rasiriti nogice i dobiti mnogo vise od obicne plate.Dobro njoj (ponekad...i zidar ne voli svoj posao ali mora da radi)dobro njemu
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Samsung Galaxy S III
sram ih bilo
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
decko je rekao:

Citat
Lose je sto  su te zene cesto (u 90% slucajeva) prinudjene da rade to sto rade.

al nema veze.   

I dalje stoji... Čim se legalizuje, ta prinuda nestaje preko noći.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Da je isplativa legalizacija, i da je tako lakše i bezbednije,  Crnogorci bi prvi legalizovali prostituciju.

Zato ne trabunjajte.

Druga stvar je da legalizacija svake pošasti nosi sa sobom niz drugih, moralnih problema.
Ali to je jako teško objasniti degenerisanim pojedincima. Zato dzaba truda.
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Ispade da osnovna ugostiteljsko-usluzna djelatnost C.Gore je prostitucija...cestitam Smile
Moralno nije da muz vara zenu i obrnuto,pa ipak varaju,moralno nije da pederi marsiraju,pa ipak marsiraju.Od ovih nema nikakve koristi za drzavu,ali od prostitucije ima.Kada dijete moze gledati oca ili majku kako jedno drugo varaju,kada moze gledati pedere kako se ljubakaju,zasto nebi moglo gledati u izlogu zenu koja plese Smile
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Nokia 
Nema dana kad na vijestima ne objave da je neko naš uhvaćen zbog X kg droge.. kad god se uhvati grupa kriminalaca,znam da je medju njima i naš.. prostitucija,i to ova 'luksuzna' je javna tajna i jbg,takva smo zemlja,k'o Sicilija po mnogim pitanjima. A zna se da ovakve stvari 'cvjetaju' u nesredjenim državama


Lapsuse,nije nam to baš glavna ugostiteljska djelatnost,znaš kako nam se fino razvija seoski turizam i tako te neke stvarčice.. nismo baš Amsterdam  Smile
« Poslednja izmena: 24. Jun 2012, 02:20:23 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
LG Nexus 5
Ispade da osnovna ugostiteljsko-usluzna djelatnost C.Gore je prostitucija...cestitam Smile
Moralno nije da muz vara zenu i obrnuto,pa ipak varaju,moralno nije da pederi marsiraju,pa ipak marsiraju.Od ovih nema nikakve koristi za drzavu,ali od prostitucije ima.Kada dijete moze gledati oca ili majku kako jedno drugo varaju,kada moze gledati pedere kako se ljubakaju,zasto nebi moglo gledati u izlogu zenu koja plese Smile

Zasto ovde pristupas sa tolikom dozom filozofije? Bolje jebati nego ratovati, bolje biti ziv nego mrtav. Smiley

Nece tu postojati 10 krupnih riba nego hiljade. Opet ce zene biti primorane da se kurvaju. Nigde nema posla, lose stanje u drzavi, pa sto se ne bi naguzila za dobre pare? Kako god da okrernes njoj ce ulaziti.

Trgovina belim robljem se ne sprecava legalizovanjem prostitucije, cene za uslugu se ne smanjuju, opet ce postojati uporedna nelegalna grana prostitucije, moraju kamiondzije i taksisti negde da se prazne, kao i bogatije guzonje, koji bi naskakali na skuplje kolace.

A te sto furaju besna kola, nose dobre mobitele, mozda rade na preporuku, opet vid nelegalne prostitucije, itd.

@Sofija

I u Amsterdamu imas nelegalne prostitucije, bolji i luksuzniji primerci zena u svim mogucim bojama dolaze na adresu, samo treba biti debljeg dzepa. Crnci valjaju drogu na ulici, iako je imas u svakoj kafani.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Nokia 
Ne znam Crowz ,nisam bila tamo,a i ne razumijem se najbolje u konkretnu materiju,iz pravnog ugla   Smile
kažem samo u smislu da kod nas nije samo narko-raj sa tetama koje te vole kad im platiš,bilo to legalno ili ne,pošto je Lapsus izveo konstataciju da nam je to primarna djelatnost xD

Generalno je problem,ako krenemo od jahti i tih 'prefinjenijih vidova',što kod nas ima X cura koje uživaju u tom životu na visokoj nozi i lako se navlače,jer neće da rade nego koriste taj izgled ,dok liče na nešto. Ponudiš joj ovo ili ono,zasipaš je poklonima,ponudiš joj 'bolji posao' uz manje žrtve...i posle sve ide lagano. Svi se manje-više znaju i širi se glas,a to je najbolja reklama.
ne pričam o prostituciji u izvornom značenju,nego o ovom modernom vidu,gdje sve tako nevino djeluje
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Kako god, jahting prostitucija ima svoju svrhu, svoje nepisane zakone ponude i potražnje i tu nema nedoumica.
I nikada neće biti legalizovana.
Život ljudi koji imaju jahte i uopšte, koriste jahte je specifičan. Tu ne dolaze nepoznate tete i broji im se keš posle sexa. Gluposti. Tu se završavaju projekti, kombinacije, animiraju političari i druge uticajne ličnosti itd itd.

Sofija mislim da znaš o čemu pričam.
A to blage veze nema sa legalizovanjem prostitucije.
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Nokia 
Dvosmisleno,dvosmisleno  Smile Smile

kapiram ja taj dio-sve su to 'biznismeni' i ostala elita i prave se poslovne kombinacije koje svima odgovaraju...a i tu su cure za koje se vjerovatno zna na ovaj način,sve kao opuštena okupljanja blabla..a ovako svaki jad
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.