Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 19:18:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 50 51 53
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crnogorsko primorje ostaje bez najbrojnih gostiju  (Pročitano 45262 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 397
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18

sve vas ja razumijem ljudi...  Smile

ne morate da se ljutite..

sto se tice manifestacicja..osim madone i roling stonsa,bila i prestizna trka gliserima..nesto kao f1 na moru...

a najavljuje se izgrdnja staze za formulu 1..znaci mozemo ocekivati veliku nagradu montenegra...ali dobro ne brinite se..mocete jke gledati na televiziji Smile

takodje je najavljen i ATP turnir...
...

neko je pominjao srbijance kao sezonske radnike...sto je tacno..ali nemojte kasnije da se zalite na lisu uslugu kata ste tako nekulturni..nego nije greska vasa nego nasa sto im dajemo poslove..

hahaha slijepo crijevo Smiley

imamo mi mnogo toga..najjace provale su padale prije ocjepljenja da bez vas necemo moci da jedemo i da ce mo biti na ivici egzistencije... Smile Smile Smile

a prosjecna plata u CG veca...da ne pominjem ostale ekonomskle pokazatelje..

tako da ljudi..stavrno mi je zao..imate srece da mozete kod nas bez viza...i ne shvatite ovo kao provokaciju, ali stvarno iskoristite to maksimalno

veliki poz svima Smile




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung S8

sve vas ja razumijem ljudi...  Smile

ne morate da se ljutite..

sto se tice manifestacicja..osim madone i roling stonsa,bila i prestizna trka gliserima..nesto kao f1 na moru...

a najavljuje se izgrdnja staze za formulu 1..znaci mozemo ocekivati veliku nagradu montenegra...ali dobro ne brinite se..mocete jke gledati na televiziji Smile

takodje je najavljen i ATP turnir...
...

neko je pominjao srbijance kao sezonske radnike...sto je tacno..ali nemojte kasnije da se zalite na lisu uslugu kata ste tako nekulturni..nego nije greska vasa nego nasa sto im dajemo poslove..

hahaha slijepo crijevo Smiley

imamo mi mnogo toga..najjace provale su padale prije ocjepljenja da bez vas necemo moci da jedemo i da ce mo biti na ivici egzistencije... Smile Smile Smile

a prosjecna plata u CG veca...da ne pominjem ostale ekonomskle pokazatelje..

tako da ljudi..stavrno mi je zao..imate srece da mozete kod nas bez viza...i ne shvatite ovo kao provokaciju, ali stvarno iskoristite to maksimalno

veliki poz svima Smile




 

Ti brate nisi pri sebi bas.Ocito ne shvatas da je vasa sezona - samo leti.Zimi imate dva coveka po naselju,jer svi zapale za Beograd.

Pa ako je ta vasa Crna Gora centar sveta,sto svi dolaze u Beograd da studiraju? Smile

Iskreno,mozete da imate 5x mesecno ATP turnir,formule koliko hoces i slicno,ali cete oduvek biti planinari.

Nista ne shvataj licno,pricam u globalu i na osnovu letovanja prosle dve godine u Crnoj Gori.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
a najavljuje se izgrdnja staze za formulu 1
jel je gradite duz granice oko drzave  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung S8
Citat
a najavljuje se izgrdnja staze za formulu 1
jel je gradite duz granice oko drzave  Smile  Smile  Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia 
Citat
a prosjecna plata u CG veca...da ne pominjem ostale ekonomskle pokazatelje..
Prosecna plata veca u CG nego u Srbiji? Smile
Pa  vas ima 600.000. trebali bi da imate 5x vecu platu nego mi u Srbiji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 684
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
a najavljuje se izgrdnja staze za formulu 1..znaci mozemo ocekivati veliku nagradu montenegra...ali dobro ne brinite se..mocete jke gledati na televiziji Smile

takodje je najavljen i ATP turnir...

imamo mi mnogo toga..najjace provale su padale prije ocjepljenja da bez vas necemo moci da jedemo i da ce mo biti na ivici egzistencije... Smile Smile Smile
Neko se ovde ocigledno nasao uvredjenim Smile Ali, namera mi nije bila da vredjam nego da ti saopstim istinu bez sminke i bez propagande koju vama vasa vlast servira uz jutarnju kafu. ATP turnir? Srbija ga je vec dobila i uvrsten je u ATP kalendar za narednu godinu a CG ga sigurno ako ni zbog cega drugog onda zbog administrativnih razloga nece moci dobiti naredne dve godine, a siguran sam zbog prakticnih i finansijskih razloga ni posle toga. Pa nemate bre ni teniske terene za tako nesto kao ni pratecu infrastrukturu, prvo to sredite pa posle mastajte o ATP turnirima. Staze za formulu 1? Pa evo i u Srbiji su te staze u najavi vec nekoliko godina, cak je Bernie Ecclestone licno o tome razgovarao sa nasim vlastima ne tako davno kad je bio u poseti Srbiji sa svojom srpskom suprugom Slavicom. Ali od najave do realizacije ima puno puno posla, i cesto takve najave ostaju mrtvo slovo na papiru - CG je skolski primer toga. Koliko li je samo fantasticnih projekata od vise milijardi evra trebalo da krene poslednjih godina, Dubai je ispadao malo dete za CG u kojoj bi se gradilo sve i svasta, a na kraju gotovo nista se od toga nije ostvarilo. Ali razumem ja vas, mali ste, imate zbog toga odredjene komplekse, i to je i razlog zbog kojeg imate hiperprodukciju najava svega i svacega. Ali, ne zaboravi, od najava se ne zivi Wink
« Poslednja izmena: 24. Nov 2008, 23:02:45 od rade_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Citat
nego nije greska vasa nego nasa sto im dajemo poslove..
Nasa je greska sto vas ne najurimo sve komplet u maticu CG. Tuga je sto smo isti narod, a ovako se ponasamo...
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Agent provocateur iz Silikonske Doline

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1645
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
BlackBerry Torch
ATP turnir mi u Hrvatskoj imamo vec odavno pa sta ima normalan, obican covjek od toga - nista.
Prije 10ak godina pricalo se kako ce Hrvatska dobiti Grand Prix Formule 1, pa nista od toga. To zahtijeva puno $$$ i €€€, cega Hrvatska ima realno vise nego Montenegro, i nikad nista od toga (niti ce biti, nemamo mi moci za to). Naravno ne pomaze ni to sto je Ecclestone-ova supruga 'Rvatica...
Cak su nasi "veleumni politicari" svojevremeno govorili o kanddiranju za / domacinstvima Svjetskog Prvenstva u nogometu i Olimpijade. Malo morgen, naravno nista od toga.

Sto zelim reci:
- od tih obecanja obican covjek nema skoro nista
- politicari to pricaju i obecavaju da bi zamazali oci narodu
« Poslednja izmena: 24. Nov 2008, 23:27:32 od Sale Nadj »
IP sačuvana
social share
Prije nego odgovoriš na moj post molim lijepo pročitaj moj potpis
              Ja se ovdje uglavnom dobrano zajevavam!

Ignorancija je zdrava za živce. Dakle, ako nisam odovorio na negdje nešto a ti očekuješ moj odgovor, shvati - ignorirao sam to!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Citat
Ecclestone-ova supruga 'Rvatica
Srpkinja...
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 684
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Citat
Ecclestone-ova supruga 'Rvatica
Srpkinja...
Upravo tako, po mnogim Internet sajtovima se provlaci netacan podatak da je Hrvatica ali to sto je neko vreme zivela u Rijeci pre nego sto je upoznala Bernija i napustila ove nase prostore joj ne menja nacionalnost, inace je rodom iz okoline Banja Luke...

http://www.srpskadijaspora.info/vest.asp?id=6262

- Moja krsna slava je Đurđevdan i svake godine na taj dan sa svojom familijom, po pravoslavnim običajima, proslavljamo slavu. Rodbinske veze se moraju održavati, a rođaci međusobno pomagati. Time što sam se udala za čoveka koga i danas volim kao i prvog dana ništa se nije promenilo u mojim porodičnim vezama.

- Kako ste me otkrili - zbunjeno se okrenula ka novinarima i skidajući naočare otkrila prijateljski pogled. - Pa, toliko sam puta dolazila u Beograd i nikad me niko nije prepoznao. Zaista sam sada iznenađena. Pa, eto kada ste me već "uhvatili" na ime moram reći da je ovo moja luka mira i opuštanja. Kad god imam prilike skočim u srpsku prestonicu kod rođaka i nikada dosad nisam imala neprijatnosti - ističe gošća iz Londona, dok nas njeni rođaci ljubazno upozoravaju da je ovo privatna poseta, da su mediji neočekivani...
Ipak, ono što je rođacima bilo neprijatno nije i Slavici Eklston koja se osmehnula i umirila ih, a zatim nastavila da ćaska sa novinarima "Vesti" dok smo je pratili do rođakovog automobila.

Malo skretanje sa teme, razjasnjenja radi Wink
« Poslednja izmena: 24. Nov 2008, 23:57:21 od rade_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 50 51 53
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 19:18:42
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.