Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crnogorski studenti i dalje besplatno na srpskim univerzitetima ...  (Pročitano 17419 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zasto nasi studenti da placaju skolarinu isto i kao neki strani drzavljani??? Tj. crnogorci imaju iste uslove kao i Srbi a nama oni ne primaju dinare kod njih???

Nismo ih mi terali da se odcepe!!!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nine eleven, oh nine eleven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1028
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola k1 razr
Zasto nasi studenti da placaju skolarinu isto i kao neki strani drzavljani??? Tj. crnogorci imaju iste uslove kao i Srbi a nama oni ne primaju dinare kod njih???

Nismo ih mi terali da se odcepe!!!
 

Smile tu si skroz u pravu.Dokle ce da nas jebe ko stigne.Srbija treba da digne glavu iz blata malo
« Poslednja izmena: 04. Jul 2006, 14:50:40 od Stevkec »
IP sačuvana
social share

Remember kids, guns don't kill people. Dangerous minorities do
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Aleks@

Njegova Ekselencija Gospodin Ministar Vuksanovic je SVOJU partiju "pretopio"
u DSS kako bi dobio ministarsku fotelju u u kostruisanoj i rekonstruisanoj Crnosrpskoj vladi i postao tkzv. slucajni ministar.
Ovaj ministar je poznati obozavalac crnogorskog entiteta,covek blistavog uma
(razlika izmedju genija i ludaka???) prefinjenog duha i veliki obozavalac Sv.Save
(koga stalno priziva ikad treba i kad ne treba) istrazuje poreklo ovog sveca za kog
srbi pogresno tvrde da je srpski jer je u pitanju Crnogorski Svetac koga isti srbi neopravdano svojataju.
Njegova ekselencija przeljkuje mesto ministra vera u buducoj konstrukciji(vladi)
srbije u kojoj ce kao jedini Srbin dati svoj doprinos za formiranje bratske nam crnogorske crkve.Kako je za sva ova buduca,nesumnjivo velicanstvena dela
istog ministra.potreban akademski kadar to doticni ministar sada koristi priliku kako bi taj kadar pod sto povoljnijim (na racun srbije) odnosno dzbe iskolovao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 213
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia n80
Pa to sto je uradio Vuksanovic je video od Sutanovca I bivseg ministra saveznog policije, onaj mamlaz iz nisa Zivkovic
IP sačuvana
social share
hjkjkjkjk
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
ne spominjite Zivkovica, steta da se uzalud troshe slova...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Apsolutno me zabole sta oni misle. Ja samo hocu da se oni tretiraju kao stranci jer to zaista i jesu. Doduse Vuksanovic se pre neki dan u izjavi RTS vadio kako samo za ovu skolsku godinu vazi "domaci" status crnogorcima, a od sledece kao shatro kako se dogovore. Aj zivi bili pa videli...
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Zvezdas jel to opet Tadic jedno prica a drugo misli.
Ajde sada otkri nam tajnu sta on licno misli o ovom problemu.
Nikada Srbi iz Cg ne mogu da biti stranci.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Zvezdas jel to opet Tadic jedno prica a drugo misli.
Ajde sada otkri nam tajnu sta on licno misli o ovom problemu.
Nikada Srbi iz Cg ne mogu da biti stranci.
Decko nema selekcije. Ili se svi tretiraju kao stranci ili niko. Sta bi ti da delis ljude? Sa CG treba imati specijalan odnos bas zbog toga sto smo veoma bliski, ali pitanje studenata direktno se tice naseg budzeta i na taj problem treba gledati sa cisto ekonomskog aspekta. Sta za Tadica? Ti si zesce opsednut Borisom.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


----- Whiro -----

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1848
Zastava Šabac, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Citat
Nikada Srbi iz Cg ne mogu da biti stranci.
Naravno da mogu. Stranac je državljanin druge države, što CG sada jeste. CG je želela samostalnost, i neka sada snosi posledice toga. Neće valjda Srbija da ispunjava Milovo predreferendumsko obećanje-sranje ''Sve će da bude isto, osim što će CG biti nezavisna''. Što bi rekao Savo, iz ''Zbogom Kikindo'' : ''E, nećeš kolega, marš iz moje avlije''! Prema tome svi studenti iz CG treba da imaju isti status kao i ostali strani studenti. Nemam ništa protiv nekog prelaznog perioda od 1-2 godine (kao kad se Makedonija osamostalila) a Srbi iz CG treba da uzmu dvojno državljanstvo (pretpostavljam da će im to biti omogućeno) ako žele povlastice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
verujte,svi su ovde preci od nas iz srbije.i oni koji su dosli iz cg,bosne,hrvatske,pizde materine,ma svi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.