Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crnac silovao oko 500 penzionera  (Pročitano 7454 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.204
Nije svaki englez kriv posebno,indirektno jeste zbog biranja svoje politike.
Onda si i ti kriv što ćeš lebac da plaćaš 70 dinara i za sav buljuk sranja kojima nas obasipaju političari. Pošteno.
Ionako ćemo samo mi ispaštati, niko drugi.

Citat
i naravno da im zelim sve najgore.
Ne verujem da su se baš nešto potresli. Smile

JA sam idiot kad ulazim u ovakve rasprave. Kada se čitave nacije krive za greške i sranja manjine. Valjda nekad naučim lekciju i odustanem od Sizifova posla. Smile
« Poslednja izmena: 27. Mar 2011, 01:31:27 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
LG Nexus 5
Osudjen nocni uhoda, silovao 500 penzionera





LONDON - Britanska policija uhapsila je 53-godišnjeg Delroja Granta, osumnjičenog za 500 silovanja starijih ljudi u poslednjih 17 godina.

Grant je osuđen na doživotnu robiju uz mogućnost da bude pomilovan, ali tek pošto izdrži 27 godina  zatvorske kazne.

Britanska policija godinama nije mogla da mu stane na kraj navodno zbog policijske greške. Pre 12 godina policija je dobila registraciju njegovog automobila, ali im je izmakao. Čak su ga i dve žrtve identifikovale, ali policija tada nije makla ni prstom.

Grant je dobio nadimak Noćna Uhoda jer je bio neuhvatljiv, ali je nastavio da seje strah i maltretira Britance. Nadimak je dobio i po tome što je uglavnom delovao noću. Provaljivao je penzionerima u kuće, a po ulasku prvo bi im isekao telefonski kabl da ne mogu da pozovu pomoć, a potom silovao. Neke od njegovih žrtava umirale su od šoka u toku ili odmah posle napada, a oni koji bi preživeli uglavnom bi ćutali jer ih je bilo sramota da prijave silovanje u tim godinama. Čak sedam od 18 identifikovanih žrtava umrlo je posle silovanja.

Noćna Uhoda je pre svakog silovanja proveravao da li su žrtve same kod kuće. Ciljao je uglavnom na slepe, gluve i nemoćne, a iz kuće se iskradao usred noći. Britanski mediji prenose da je bio opsednut silovanjem starijih ljudi.

Međutim, danju to je bio sasvim drugi čovek - uljudan muškarac koji je svima bio na usluzi, a bio je i član nekoliko lokalnih klubova.

Britanski tabloid Dejli mejl piše i da je Delroj, poreklom s Jamajke, silovao i žene i muškarce. Misleći da je došao u pljačku, nesrećni penzioneri uglavnom su mu nudili novac misleći da će ih tako ostaviti na miru.

Delroj je uhvaćen 2009. zahvaljujući iskusnom detektivu Kolinu Satonu koji je za samo 17 dana skovao plan kako da ga uhvati u zamku u koju je Delroj potom i upao.



Izvor: Kurir

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Onda si i ti kriv što ćeš lebac da plaćaš 70 dinara i za sav buljuk sranja kojima nas obasipaju političari. Pošteno.
Ionako ćemo samo mi ispaštati, niko drugi.

Само још да раздвојиш унутрашњу од спољне политике и да летимично прелетиш преко историје. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Pa obzirom da je naša spoljašnja politika trenutno mahom dupeulizivačka, onda to i nije tako bitna stavka. Lepo napisah da ćemo samo mi ispaštati, niko drugi, jer i nema ko. A i sve je to usko povezano, haleluja. Ali avaj. Istorija mi je još uvek sveža, relativno nedavno sam izašla iz srednje škole.  Smile

No, uhapsiše ovog idiota. 27 godina zatvora, pitam se koliko bi dobio kod nas?  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
LG Nexus 5
[Off obrisan]

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Grant je osuđen na doživotnu robiju uz mogućnost da bude pomilovan, ali tek pošto izdrži 27 godina  zatvorske kazne.
S'obzirom da ima 53 godine i da ce verovatno skoncati u tom zatvoru, nije lose za sto se tice neke pravde
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 
Opet pojedinci prave sprdnju od ovakvih tema.
Ko da je mnogo bitno da li je silovao 500 ili 455 puta ili je mnogo bitno da li ovakve vesti nekog raduju. Mada ja stvarno ne vidim kako bi neko mogao da obraduje kada vidi da je desetine penzionera silovano.
Ja samo vidim da na ovakvim temama ime sve vise onih koji pokusavaju da pricu okrenu na sprdnju i koji kace vesele smajlije, pa toliko o tome ko se obraduje kad vidi ovakve vesti.

Recimo da su neki na onoj temi o gomili majmuna sto su silovali maloletnu Meksikanku razmisljali da li je bilo bukakea ili creampie. Smile

Sta uopste reci na to? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Citat
Crnac silovao oko 500 penzionera

Енглески суд: Енглез злостављао старије људе.


Aнглосаксонска посла... Smile Smile Smile
A što je englez ubilo se...
 A kao nisu mogli da ga uhvate ranije? Ma nije valjda nego puste ludaka da širi strah medju ljude jer svakoj vladi koja okuplja istinske psihopate-odgovaraju ovakve okolnosti gde su ljudi u konstantnom strahu.
 Btw - Anglosaksonska marva odnosno kraljevska bagra je odgovorna za milione mrtvih širom sveta.
 
I ta priča o multikulturalizmu mamu in *ebem odvratnu sad treba i ovde da nam ulice budu preplavljene azijatima, arapima i crncima Smile Smile Smile

 A ovom imbecilu treba u venu ubrizgati prašak za veš da umre ko stoka..
« Poslednja izmena: 28. Mar 2011, 07:24:56 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Nokia 
Ja sam mislila da sam ja katastrofa sto se pojedinih nacija tice, a vi udarili kontinentalno  Smile
Sta fali azijatima, afrikancima ...oni su meni super cool, i pre bih volela sam njima da uspostavim komsijske odnose na teritoriji Srbije , nego da se sa onom zgadijom preko Dunava razgovaram  Smile
Sto se uhvatiste za te crnce niste mi jasni, pa sta iako postije razlike? Svet je divan u svojoj razlicitosti..
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Nokia 
Pa multikulturalizam upravo i jeste unistavanje razlicitosti.

A trebalo bi uhapsiti i onog ko mu je dao radnu dozvolu, njemu ili njegovim roditeljima. Oni su podjednako krivi za sva silovanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.