Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crnac silovao oko 500 penzionera  (Pročitano 7458 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Evo ja sam srecan,srecniji bih bio da je pojebo celu Englesku.. Smile
I onako su govna..
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Nokia 
Jasno je meni sta vi hocete da kazete ali da li vi kapirate da ne mozete odredjivati vaznost vesti prema tome ko ju je postavio i prema tome u sta ta osoba veruje. To je potpuno nebitna stvar, ako vam se ne svidja neciji stav o crncima o tome treba raspravljati na drugom mestu. Jel kapirate da tako ispadate ograniceni, bez uvrede.
Svako postavlja teme koje su njemu zanimljive iz nekog razloga. I Anea za koju mislim da je dobar moderator (ovo moram da se cepim malo  Smile) je 100 puta postavila teme o kucicima, macicima, zivotinjama i ni jednom nisam usao i prozivao je zbog toga iako mislim da su takve vesti potpuno nebitne uglavnom.
Nikome nije zabranjeno da postavlja vesti koje njemu deluju iz nekog razloga zanimljivo i dok je tako mislim da je glupo sprdati se sa necim kao sto je silovanje desetina staraca samo zbog toga sto ju je postavila osoba koja ima drugacije misljenje od vaseg u vezi nekih drugih stvari.

Ako mislite da je ova vest nebitna, ok je da to i kazete ali slozicete se samnom da svakako nije za sprdnju.
« Poslednja izmena: 26. Mar 2011, 14:44:23 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
HTC One
Huston, we have a problem.  Smile

Da je jednom postavio vest - belac silovao 5 zena (a ne 500), pa da razumem.

Uopste niko nije ogranicen.  Smile Da je ovde sklop "mrzim crnce a i zao mi je bakica" pa opet donekle da razumem... ali njega zabole za zrtve, njemu jeste poenta, sto Dile rece, da samozadovoljno cita kako je uspeo da navuce ljude da pljuju po crncima.

I te kako je vazno ko je postavio temu i sa kojim ciljem. U zivotu se uvek obavezno sagledava i pozadina necega a ne samo proizvod.

Zaboravih... tema bi bila ok da se radi o Srbiji, pa da onda mozemo da razvlacimo zbog naseg pravosudja... pa hoce li biti osudjen koliko treba i zasluzuje, da li je blaze osudjen sto je druge boje koze, i milion stvari.

Situacija gde je silovatelj uhvacen u Engleskoj znaci samo jedno - taj ce dozivotno iza resetaka. I sta je poenta tema? Verovatno - naravno, crnac... uslovljeno genetski blabla... nemaju kapacitet sagledavanja dobrog naspram loseg blabla... vodio se zivotinjskim instintom, blizi je majmunu nego coveku blabla.

U tome je sustina.  Smile
« Poslednja izmena: 26. Mar 2011, 14:53:55 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Nokia 
Eto i ti si shvatio sustinu teme. I sta ima lose u samoj sustini. Jel hoces da kazes da je to tebi i bez ove teme bilo jasno pa zato mislis da je tema nepotrebna  Smile

I dobro je sto se ovakve stvari ne desavaju u Srbiji i nadam se da se nikad nece ni desavati. Valjda smo sposobni da ucimo na tudjim greskama  Smile

E da ne davimo previse. Samo sam hteo da vam skrenem paznju da je glupo odredjivati relevantnost vesti po tome ko ju je postavio i da mi je malo postalo dosadno da na skoro svakoj temi citam vase prepiranje. Kada b-92 postavi vest o pisanju rasistickih grafita na skoli u nekom selu ja ne mislim da je ta vest nebitna zato sto ju je postavio b-92 nego zato sto ona zaista jeste nebitna  Smile
« Poslednja izmena: 26. Mar 2011, 15:08:34 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Nokia 
Citat
Englez za 17 godina silovao oko 500 penzionera
29,41 per year. Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia ispo iz modu

a naslov

valjda ti je jasno sa slike da to nije nikakav "englez" vec je u pitanju crnac .


Енглези бомбардовали Србију '99 и били су бели.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja stalno citam "Crnogorac silovao oko 500 penzionera" i nikako mi ne ide u glavu kako je to moguce ;P
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16


Енглези бомбардовали Србију '99 и били су бели.

hocesh da kazesh da crnci nisu sposobni da upravljaju avionima ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Nokia 
Dobro, crnac. I belci to rade. Prosle godine koliko je drogiranih kretena iz nasedivne zemljice silovalo babetine? I koliko narkomana belaca iz ove nase zemljice je skrnavilo grobove ? Ajd molim te ...crnac..pa udarna vest  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Енглези бомбардовали Србију '99 и били су бели.
Jeste, svaki pojedinačni Englez je uzeo po jednu bombu i bacio je na Srbiju.
Tako je bilo.
Nema to veze sa njihovom politikom.
Jok.
Sve ih treba... po kratkom postupku. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.