Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Jun 2024, 21:59:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crna Gora bi mogla ući u EU pre Srbije  (Pročitano 3857 puta)
31. Maj 2006, 14:11:54
Poznata licnost


Paprikas :>

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2585
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
 Beta
Crna Gora bi mogla ući u Evropsku uniju pre Srbije i to već 2010. godine, izjavio je direktor Međunarodne krizne grupe u Srbiji i Crnoj Gori Džejms Lajon.

Podgorica
Podgorica

On je kazao da će EU i SAD vrlo brzo priznati nezavisnost Crne Gore i da će "najmlađoj evropskoj državi biti pružena šansa da brzo krene napred ka evropskim integracijama".

"Pred Crnom Gorom predstoje ogromni zadaci, tako da je 2008. godina nerealan rok za ulazak u EU. Mislim da bi 2010. godina mogla postati realan rok i postoji velika verovatnoća da će Crna Gora u EU ući pre Srbije", rekao je Lajon.

On je rekao da će crnogorska vlast morati svoju politiku sve više da usklađuje sa politikom EU i da EU mora pomoći crnogorskoj vlasti u jačanju njenih administrativnih kapaciteta. To se posebno odnosi na pravosuđe, policiju i državne institucije, kako bi oni funkcionisali na transparentan način uz što manji nivo korupcije.

Komentarišući "plišani razlaz" Srbije i Crne Gore, Lajon je kazao da se nada da će do toga doći, naglašavajući da to više zavisi od Srbije.

"Budući da se Vlada Srbije još nije izjasnila po pitanju referenduma, mi ne znamo šta će biti. Bilo bi logično, radi daljih dobrih odnosa izmedju dve države, da Srbija uradi sve ne bi li održala dobre odnose. Ali sve je na zvaničnom Beogradu", zaključio je Lajon.
B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T28
 Smile Ma hajde CG u evropsku uniju , prije Srbije prosto ne vjerujem , e ako je i od njih mnogo je! E to znaci ako CG udje u EU gradjanima CG ce trebati pasos i za Srbiju i za BiH! Nece Evropa tako kalkulisati i komplikovati nam zivot! Ali barem Crnogorci nece moci optuzivati Srbiju da ih koci! E ako bude citav region zavisio od Srbije to je vec druga prica! U to ime ja nazdravljam , Zivjela Srbija!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja vjerujem da ce oni prije bosne i srbije u EU. Zivi bili pa vidili. Skroz dok se kod vas prave atentati na politicare, i partije kao sto su radikali ekzistiraju necete nikada uci u EU. A jos da nepricam koliko vas karadzic i mladic koce. Skroz dok s oni neuhvate, a nece nikada, necete ni vi uci u EU.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T28
Uh sav sam se najezio nek se goni Oli Ren i njegova EU znate gdje vec
Sto se mene tice stvar je jasna!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
....da ako tamo primaju zemlju ciji predsednik vlade vuce mafijashke repove
pa samo za prilagodjavanje propisa treba 3 godine....
a sta je sa ekonomijom, pa sa susedima koje chine srbija,bosna, kosovo, albanija

budalashtina
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Znanje cini coveka slobodnim, ali ne i srecnim!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Siemens 
Duhovito...
IP sačuvana
social share
Kao pseto, rece on i oseti kako ga je stid nadziveo!

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 740
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Nokia 
Iskreno, neka idju kad hoce, ali mislim da kako mi radimo svi ce uci pre nas, i ne samo to, kakvi smo mi, mi nikada i necemo uci... Ovo je bilo optimisticno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Naravno da ce uci pre Srbije...
Oni nemaju psihopate koje nece u Hag pa ceo narod ispasta zbog njih!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Naravno da ce uci pre Srbije...
Oni nemaju psihopate koje nece u Hag pa ceo narod ispasta zbog njih!
Ne lupaj molim te. Zar nije receno da treba da damo i Kosovo i Metohiju da udjemo u EU, samo ti misli da nam ne daju zbog Ratka Mladica u EU. Zasto bi mi slali uopste nekoga u taj sud gde pustaju ljude koji su ubijaali i silovali nase ljude, a Seselja zbog par mitinga nece da puste do pocetka sudjenja i sve rade da ne pocne. Samo u Srbiji racunaju zlocine po komandnoj odgovornosti a u svim ostalima to su bili pojedinacni slucajevi. Samo se mi zanosimo tom EU ali shvatimo da dok nas ne svedu na Beogradski Pasaluk nece hteti da nas puste u nju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Iskreno zabole me i za Seselja i za sve te koji su Srbiju doveli ovde gde jeste...
Sve dok se budemo inatili sa evropom i tako razmisljali nema nam spasa!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Jun 2024, 21:59:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.