Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crkve se plaše da više neće smeti da kažu „gej nije ok”  (Pročitano 9523 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Ајде престани да пениш чим неко спомене цркву. Није никаква лаж, рекао сам ''практично''. Наравно да црква неће пристати да венча две педерчине али у случају да се овај закон усвоји онда ће те исте две педерчине моћи да туже цркву због наводне дискриминације.

ma nemas pojma! niti ce crkva morati da venca dva geja ni prakticno ni neprakticno, niti ce oni moci nju da tuze ako ih ne venca!!! ali to da crkva nece moci da proglasava druge ljude bolesnim itd. pa to je svakako pozitivno  Smile


Они свакако јесу болесни и то нема везе са црквом. А то да ли ће их црква прогласити болеснима не умањује њихову болест нити је увећава. А колико ми је познато и не уписује се у личну карту да си педер.
То што неко хоће од Србије да направи већу педерску оазу од Холандије то свакако јесте проблем против кога се треба борити свим силама али да ће да им успе, неће никако.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Citat
Они свакако јесу болесни и то нема везе са црквом. А то да ли ће их црква прогласити болеснима не умањује њихову болест нити је увећава. А колико ми је познато и не уписује се у личну карту да си педер.
То што неко хоће од Србије да направи већу педерску оазу од Холандије то свакако јесте проблем против кога се треба борити свим силама али да ће да им успе, неће никако.

ti si homofobican i homofobiju treba leciti jer je iracionalna, ima temelj u neznanju i izaziva nasilje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Они свакако јесу болесни и то нема везе са црквом. А то да ли ће их црква прогласити болеснима не умањује њихову болест нити је увећава. А колико ми је познато и не уписује се у личну карту да си педер.
То што неко хоће од Србије да направи већу педерску оазу од Холандије то свакако јесте проблем против кога се треба борити свим силама али да ће да им успе, неће никако.

ti si homofobican i homofobiju treba leciti jer je iracionalna, ima temelj u neznanju i izaziva nasilje


Да да 90% Србије су хомофоби зато што су против идеје да педери гологузи марширају улицама.

Него објасни ти мени у чему се огледа та дискриминација педера у пракси? Само немој да ми тупиш како их туку кад парадирају улицама пошто ни стрејт људи не парадирају улицама исказујући своје сексуалне склоности.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Citat
Они свакако јесу болесни и то нема везе са црквом. А то да ли ће их црква прогласити болеснима не умањује њихову болест нити је увећава. А колико ми је познато и не уписује се у личну карту да си педер.
То што неко хоће од Србије да направи већу педерску оазу од Холандије то свакако јесте проблем против кога се треба борити свим силама али да ће да им успе, неће никако.
ti si homofobican i homofobiju treba leciti jer je iracionalna, ima temelj u neznanju i izaziva nasilje
Да да 90% Србије су хомофоби зато што су против идеје да педери гологузи марширају улицама.
Него објасни ти мени у чему се огледа та дискриминација педера у пракси? Само немој да ми тупиш како их туку кад парадирају улицама пошто ни стрејт људи не парадирају улицама исказујући своје сексуалне склоности.  Smile

prvo nije 90% nego oko 60%

prebijanja, upadanje u gay klubove, pretnje sms-om, izbacivanja iz skola ukoliko se sexualno deklarisu, ignorisanje od strane milicije, vredjanje u medijima (pogledaj na primer danasnji kurir), predrasude prema njima, nemogucnost okupljanja...

i ne radi se o seksualnim sklonostima, nego o sex orijentaciji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 528.1
mob
Nokia Neka stara nokia
ja sam na strani crkve,i njima niko ne bi treba da onemoguci protivljenje pederluka...
a i pederi onda prave gej parade pa nama namecu njihovo misljenje,a za to ne mozes da ih tuzis...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
ja sam na strani crkve,i njima niko ne bi treba da onemoguci protivljenje pederluka...
a i pederi onda prave gej parade pa nama namecu njihovo misljenje,a za to ne mozes da ih tuzis...

za sta da ih tuzis? za nametanj misljenja?  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
prvo nije 90% nego oko 60%

prebijanja, upadanje u gay klubove, pretnje sms-om, izbacivanja iz skola ukoliko se sexualno deklarisu, ignorisanje od strane milicije, vredjanje u medijima (pogledaj na primer danasnji kurir), predrasude prema njima, nemogucnost okupljanja...

i ne radi se o seksualnim sklonostima, nego o sex orijentaciji


Да ли је 60 или 90% то је дискутабилно. Од људи које ја познајем 100% њих има негативан став према педерима. Али то и није много битно.

Пре свега пребијају их на геј парадама. То је и сасвим логично и таква окупљања треба забранити. Пре свега из разлога што ни стрејт људи не праве такве параде намећући своју оријентацију другима.
Ако данас пустиш педере сутра ћеш имати педофиле и оне дегенерике који опште са животињама. Сви они себе сматрају нормалнима.
Претње смс-ом...глупост. То је индивидуална појава. Пре свега кад купујеш припејд картицу или закључујеш постпејд уговор са оператером нико те не пита да ли си педер.
Предрасуде неће никада регулисати законом јер је то просто немогуће, а и предрасуде нису резервисане само за њих. Разни људи имају разне предрасуде.

А кад смо код вређања...па педери на сваком ћошку вређају пре свега цркву. Поједине невладине организације неретко вређају читав српски народ. Шта ћемо са тим?

Све у свему аргументи су ти јадни. Ако изузмемо геј параде они имају буквално сва права. Да се школују, раде, излазе, иду у биоскопе, позоришта, да се јебу с ким хоће и кад хоће...
« Poslednja izmena: 11. Mar 2009, 14:02:10 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Citat
Да ли је 60 или 90% то је дискутабилно. Од људи које ја познајем 100% њих има негативан став према педерима. Али то и није много битно.

nisam ni sumnjao u tvoje okruzenje  Smile

Citat
Пре свега пребијају их на геј парадама.

gluposti! ne pricam o gey paradama nego o prebijanju van gej parada
Citat
То је и сасвим логично и таква окупљања треба забранити. Пре свега из разлога што ни стрејт људи не праве такве параде намећући своју оријентацију другима.

takva okupljanja ne mogu da se zabrane a ako se zabrane onda treba menjati vlast
Citat
Ако данас пустиш педере сутра ћеш имати педофиле и оне дегенерике који опште са животињама. Сви они себе сматрају нормалнима.

mislis na pahomija i na palmu koji opsti sa zirafom?  Smile
Citat
Претње смс-ом...глупост. То је индивидуална појава. Пре свега кад купујеш припејд картицу или закључујеш постпејд уговор са оператером нико те не пита да ли си педер.

hahahaha a ko je pricao o postpejd karticama i kakve to veze ima sa sms-om ili kakvo je to tvoje okruzenje kada ste zakljucili da gejevi smeju da kupe karice?  Smile
Citat
Предрасуде неће никада регулисати законом јер је то просто немогуће, а и предрасуде нису резервисане само за њих. Разни људи имају разне предрасуде.

pa ko i hoce da regulise predrasude zakonom? ja sam kazem da se gejevi i lezbejke suocavaju sa predrasudama, ali predrasude dovode do nasilja a nasilje se regulise odnosno zabranjuje zakonom

Citat
А кад смо код вређања...па педери на сваком ћошку вређају пре свега цркву. Поједине невладине организације неретко вређају читав српски народ. Шта ћемо са тим?

razni ljudi imaju razne predrasude  Smile
Citat
Све у свему аргументи су ти јадни. Ако изузмемо геј параде они имају буквално сва права. Да се школују, раде, излазе, иду у биоскопе, позоришта, да се јебу с ким хоће и кад хоће...

prava im se krse stalno jer ih po medijima vredjaju, po ulici tuku, prete, onemogucavaju tribine i okupljanja, izbacuju iz skole samo iz razloga sex orijentacije
« Poslednja izmena: 11. Mar 2009, 14:20:02 od klićo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
znaci,diskriminacija je ako ja kazem da mi se ne dopada njihovo seksualno opredeljenje?
Smile

pri tom...nikada ne bih ugrozila ni na koji nacin nekoga ko jeste homoseksualac,ali valjda imam puno pravo na svoje misljenje i stav...ukoliko nekoga i ne ugrozavam?

ili mi se,po ovome,samo cini da imam....
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
znaci,diskriminacija je ako ja kazem da mi se ne dopada njihovo seksualno opredeljenje?
 Smile
pri tom...nikada ne bih ugrozila ni na koji nacin nekoga ko jeste homoseksualac,ali valjda imam puno pravo na svoje misljenje i stav...ukoliko nekoga i ne ugrozavam?
ili mi se,po ovome,samo cini da imam....

naravno da mozes da kazes da ti se dopada ili ne dopada necije sexualno opredelenje, ovde je rec o tome, kada se govori o diskriminaciji, da nikome ne mozes da zabranis na primer da upise skolu samo zato sto je gay ili da mu zabranis da udje u neki klub zbog toga.

Diskriminacija oznacava pre svega uskracivanje nekog prava zbog necijeg licnog svojstva, dakle ja ti uskracujem neko pravo jer si zena ili lezbejka ili nemica ili pripadnica jehovinih svedoka. to je diskriminacija. A misljenje o necijoj sexualnoj orijentaciji, ili o tome da li ti se dopada verovanje jehovinih svedoka je potpuno legitimno i na mestu, ali ne mozes nikome da uskratis neko pravo zbog toga
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.