Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Čovek isečen na komade, delovi tela u kesama  (Pročitano 3187 puta)
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 40.0.2214.111

Cisto informativno, koje su ovi rase, nacije i veroispovesti sto se iseckase?
nema to više veze. uspešno uživamo u multikulturalizmu.
inače kolio se sećam u beloj crkvi ima preko 20 nacionalnosti i jezera.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
LG Nexus 5
Prijavio bih monstruma da sam išta znao




Reporteri “Novosti“ u Beloj Crkvi sa Mišelom Dumom, podstanarom osumnjičenog za zversko ubistvo: Milan nije imao poverenja u mene pa je platio svom prijatelju Žaretu da mu pomogne da iseku Ankin “ford“ u delove.


Mišel Duma


NEKOLIKO dana pre nego što je slučaj otkriven, Milan je dolazio u lokalni kafić i požalio se kako ga policija saslušava zbog ubistva Anke. Kao, čudio se pred svima nama i i nije mu bilo jasno zašto. Dugo je poznavao Anku. Imali su zajedničke poslove oko starog nameštaja. Osim mene, policija je privodila i Milanovog prijatelja Žareta, jer mu je pomagao da rasturi “ford” i iseče ga u delove. Međutim, verovatno ni on nije imao pojma čiji je to auto i zašto ga rastura. A siguran sam da su i taj auto sekli kada ja nisam tu, jer Milan nije imao poverenja u mene...

Ovo je reporterima “Novosti” u četvrtak u Beloj Crkvi ispričo Mišel Duma (63), koji je kao podstanar živeo kod Milana Grujičića, osumnjičenog da je ubio, pa raskomadao prijatelja Pavela Anku.

Kako je rekao, kod Grujičića je stanovao poslednja tri i po meseca.

- Plaćao sam mu 50 evra - priča Duma. - I policiji sam takođe rekao da mi je kuća služila samo da prespavam. Od ranog jutra išao sam u lokal na kafu, a zatim sam igrao poker aparate. Vraćao sam se tek oko jedan posle ponoći. Nikada, pa ni poslednjih desetak dana, nisam čuo ništa sumnjivo, niti mi je Milanovo ponašanje ukazivalo da se nešto dogodilo. Pa, pobogu, da sam posumnjao, ili primetio, prijavio bih ga policiji, jer tako nešto strašno i nenormalno može da uradi samo psihijatrijski slučaj. Naročito mi je neshvatljivo da ubije čoveka zbog para. Da je rekao, moja sestra koja živi u Švajcarskoj, plaća mi kiriju i pomaže, platila bi mu i za godinu, dve unapred.

Jeza se uvukla u svaki kutak Bele Crkve. Žitelji mirne banatske varoši u četvrtak su u čudu, zgroženi, pričali o zločinu koji se dogodio u njihovom komšiluku. Šapatom su pitali jedni druge da li je moguće da je njihov miran i tih sused ubio čoveka, raskomadao ga, spakovao u kese i stavio u zamrzivač.


Duž ulice čule su se različite priče, a šok još nije napustio ovo malo mesto i čini se da još dugo neće. Njihov meštanin Milan Grujičić (39) osumnjičen je da je 9. februara upucao svog poznanika Pavela Anku (75), a zatim ga sekirom ili testerom isekao na komade. Delove tela pronašla je policija u kući u kojoj je Grujičić živeo sa podstanarom Mišelom Dumom (63).

Ispred ulaza u Grujičićevu porodičnu kuću u Ulici Vuka Karadžića 56, u četvrtak ujutru bilo je nekoliko policijskih ekipa koje su radile uviđaj. U jednom automobilu, na zadnjem sedištu pored policajca sedeo je osumnjičeni, krijući se ispod kapuljače. Pored susedne kapije okupilo se nekoliko komšija, koji su se pitali otkud to da ga je policija ponovo dovela na mesto zločina. Iza visoke betonske ograde nije moglo da se vidi šta policija radi drugog dana uviđaja. Čulo se iza odškrinute kapije da su pronašli i panj sa sumnjivim tragovima...

Automobil koji je u svom dvorištu Grujičić isekao na delove pripadao je ubijenom Pavelu Anki i upravo je to i bio trag policiji. Pretpostavlja se da je i automobil, ali i svoju žrtvu Milan isekao testerom. Međutim, niko od komšija koji stanuju tik uz njegovu kuću, nije čuo ništa sumnjivo poslednjih dana.

- Pre nekoliko dana, kasno uveče, čuli smo buku iz Mikijevog dvorišta, ali to me nije iznenadilo, jer je imao običaj da radi oko kuće u sitne sate - rekla nam je u četvrtak prva komšinica Ljubica Mihailović. - Suprug i ja smo ga, priznajem, mnogo voleli. Poznavala sam mu oca Savu, koji je bio naš policajac i dobar čovek. A za Milana - nemam ružnu reč. Teška je njegova sudbina i životna priča. Majka ga je ostavila sa četiri meseca, a odgajili su ga baka Milosava i otac. Kada su oboje umrli pre nekoliko godina, ostao je sam, bez posla, i gotovo uvek bez dinara. Često sam mu nosila hranu da pojede nešto kuvano. Ali, već neko vreme nisam ulazila u kuću. Samo mu kucenem na prozor i dam mu šerpicu.

Kako su nam komšije Mihailovići rekli, otac Sava je Milanu otvorio berberski salon, ali ga je ovaj odmah posle očeve smrti zatvorio. Poslednjih godina nije birao poslove da zaradi koji dinar. Kosio je, sekao drva, radio na jezeru, razne fizičke poslove za nadnicu... Svi, pa i oni potvrđuju da je Milanu pomagao i sam Pavel Anka, pronalazeći mu poslove na svom imanju. Često su ga viđali u Milanovom društvu. Dolazio je kod njega kući, ali su i odlazili kod zajedničkog prijatelja Trajana.




Policija je i drugi dan posle zločina, u prisustvu osumnjičenog, pretraživala njegovu kuću


- Milan je bio divan komšija, uvek spreman da pomogne i nekako se nadam da će se pokazati da dete nije krivo, da je neko drugi to uradio - kaže Ljubica. - Uvek mi ga je bilo žao što je sam i nema ženu, pa smo se malo i obradovali kada je pre nekoliko godina doveo jednu Rumunku. Međutim, ta istetovirana dama je pobegla posle nedelju dana. A novčano ga je “oljuštila”. Priča se po varoši da se i drogirao. Svi znamo i da je pre neku godinu “ležao” u rumunskom zatvoru, navodno zbog krijumčarenja Arapa preko granice. I sve to mogu da progutam, ali da je Miki ubio i kasapio, nikako ne mogu da shvatim!



UNUKA: DEDA JE MILANU POMAGAO

ISPRED kuće porodice Anke zatekli smo i njegovu unuku. Primala je saučešće od komšija i čekala vesti o raspletu stravičnog ubistva.

- Još je Milanov otac bio prijatelj sa mojim dedom, a odmalena je bio gost ove kuće - priča unuka. - Znao je da moj deda ima novca, uvek ga je nosio sa sobom zbog posla. Bavio se kupovinom i restauracijom nameštaja i u Rumuniji je imao firmu. Deda mu je uvek pronalazio razne poslove, kod nas je sekao drva ili nešto slično, da bi zaradio koji dinar. Zato mi je strašna pomisao da ga je baš on i to na takav način ubio.

[img]http://www.novosti.rs/upload/images/2015//02/19n/hro-Bela-Crkva-11-190215.jpg[/img


Komšije i rodbina neprestano posećuju dom Pavela Anke

UBIO IZ OSVETE?

KAKO saznajemo iz izvora bliskog istrazi, jedan od motiva za ovo svirepo ubistvo mogao bi da bude i to što je Milan Grujičić sumnjao da je Pavel kriv za smrt njegovog oca. Naime, Grujičićev otac, inače bivši policajac, umro je pre desetak godina posle duže bolesti. Pavel koji je bio njegov dobar prijatelj, donosio mu je lekove iz inostranstva, ali je ubica bio uveren da Pavel donosi lažne ili pogrešne medikamente.

- Verovao je da je to uticalo na očevu smrt i zato je godinama smišljao kako da mu se osveti - rekao nam je izvor u policiji. (J. J.)


MONSTRUMU PRETI 40 GODINA

MILAN Grujičić je osumnjičen za krivično delo teško ubistvo za koje je zaprećena zatvorska kazna do 40 godina. On je saslušan u tužilaštvu gde je do detalja opisao kako je pištoljem usmrtio Pavela Anku, a zatim njegovo telo raskomadao testerom i sekirom. Iako je ubica u policiji prvobitno tvrdio da je neko treći počinio zločin i da je bio nateran da raskomada nesrećnog čoveka, ubrzo je promenio iskaz i sve priznao. Tužilac je Grujičiću nakon saslušanja odredio pritvor do 30 dana.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Јел мачетом..?
Кучетом  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Да... Дешава се кад човек овлаш прелиста тему  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Bar si napisao ćirilicom  Smile nije potpuno isto
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.3.18
mob
I-mate 30 Pro
Zar ovo nije rezervisano samo za bedni divlji necivilizovani svet...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1430
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
ja citao da je na civilizovanom istoku jedan covek isekao devojku i pojeo je  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.