Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Čovek bez penisa koji je spavao sa 100 žena biće podvrgnut naprednoj operaciji  (Pročitano 957 puta)
18. Mar 2013, 16:54:39
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 536.28.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Čovek bez penisa koji je spavao sa 100 žena biće podvrgnut revolucionarnoj operaciji VIDEO

M.A.    | 18. 03. 2013. - 16:10h | Komentara: 1
Endrju Vordl zaista ume da "smuva" devojku i spavao je sa više od 100 žena. Prijatelji su mu zavideli na tome, ali nisu znali da šarmantni zavodnik krije veliku tajnu: rođen je bez penisa. Zbog toga je godinama prolazio kroz tešku duševnu patnju i bio na ivici samoubistva. Ali sada se sprema za revolucionarnu operaciju, koja će mu, kao jednom od prvih muškaraca na svetu, omogućiti da dobije novi penis napravljen od tkiva uzetog s njegove vlastite ruke.


Muhamed Abad: Priča o ovom čoveku iz Edinburga, koji je u šestoj godini izgubio penis u saobraćajnoj nesreći i kome su napravili novi polni organ, dala je nadu Endrjuu Vordlu

- Nisam mogao ni da sanjam da će doći taj dan i još ne mogu da poverujem da ću možda imati potpuno funkcionalan penis - izjavio je on za britanski list “San”.
 
- Rekli su mi da će posle dve-tri operacije moći da mi naprave polni organ koji će funkcionisati jednako kao kod drugih muškaraca - kaže Vordl.

Endrju Vordl iz Stalibridža u Grejter Mančesteru, rođen je sa ektopijom mokraćne bešike, što znači da je bila izvan tela. Imao je testise, ali ne i penis. Podvrgnut je uspešnoj operaciji bešike, ali urođeni deformitet mu je ostao.

U detinjstvu je stalno imao probleme s bubrezima i patio od infekcija. Čak 15 puta je operisan kako bi mu napravili cevčicu preko koje je praznio bešiku. Uspeo je, međutim, da sačuva svoju veliku tajnu od drugova i ostale dece iz razreda.
 
- Mogao sam da igram fudbal i ragbi i da jašem naše konje - kaže Endrju, koga je majka, koja je na porođaju imala 17 godina, dala na usvajanje.

Problemi su nastali u tinejdžerskom uzrastu, kada su počele da ga privlače devojke. Prvu devojku je imao sa 17 godina, a kada su bili već malo duže u vezi, objasnio joj je u čemu je njegov problem. Bila je puna razumevanja i bili su par četiri godine. Endrju se uverio da može da je zadovolji.
 
- Imao sam sreću. Bila je divna devojka tako da je moj prvi seksualni odnos bio dobar - kaže on.
 
Imao sam uspeha kod žena jer mi nije stalo samo do seksa

Kada je imao 21 godinu, Endrju se zaposlio u Batlinsu, u Majnhedu (Samerset). Da bi se lakše izborio sa psihičkim posledicama rođenja bez muškosti, počeo je da uzima droge, poput ekstazija i LSD-a.
 
- Spavao sam sa devojkama, ali sam im govorio kako ne mogu da idem do kraja jer zbog droga ne može da mi se digne. Bio sam sa preko 100 žena - kaže on i dodaje da misli da je imao toliko uspeha zato što mu nije bilo stalo samo do seksa.

Međutim, bilo je i negativnih reakcija. Jedna devojka ga je udarila u lice, a druga, s kojom je živeo godinu dana, varala ga je. Endrju je pao u depresiju i čak je pokušao da se otruje.

A onda je saznao za stručnjaka na Univerzitetskom koledžu u Londonu, koji je, posle testova, ustanovio da je Endrju pogodan za hirurški zahvat.
 
Samo jedan od 20 miliona muškaraca rodi se bez polnog organa, a Endrju je jedan od njih.
 
Lekari mu prave penis od kože s ruke

 


Tokom prve operacije, kojoj treba da bude podvrgnut na leto, sa ruke će mu biti uzeti koža, mišići i nervi od kojih treba da bude napravljen polni organ. Prilikom sledeće operacije hirurzi će povezati kanale unutar penisa sa uretrom i testisima kako bi se omogućila ejakulacija.

Otkako je pročitao članak o Muhamedu Abadu iz Edinburga, koji je u šestoj godini izgubio penis u saobraćajnoj nesreći i kome su napravili novi polni organ od delova njegove ruke, Endrju ima više vere u uspešnost operacije.
 
- Prvi put posle mnogo godina pozitivnije gledam na budućnost - kaže on.
 
Muhamed Abad, kome su od delova ruke napravili penis dugačak 15,5 cm, čak se nada da će mu se ispuniti san o očinstvu.

VIDEO > Čoveku napravili penis od kože s ruke:




Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Pick a size pls  Smile Smile

IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.28.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
- Spavao sam sa devojkama, ali sam im govorio kako ne mogu da idem do kraja jer zbog droga ne može da mi se digne. Bio sam sa preko 100 žena - kaže on i dodaje da misli da je imao toliko uspeha zato što mu nije bilo stalo samo do seksa.

Naravno da im nije bilo stalo samo do seksa. Bilo im je stalo do sledece doze heroina...

Oh, dzanki sa 100 dzanki riba...

Weeeee...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
HTC m9
pa onda ocigledno nije spavao sa njima on se samo muvao sa 100 zena  Smile
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.152
mob
Nokia 
 Smile не дај Боже!
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
Citat
Da bi se lakše izborio sa psihičkim posledicama rođenja bez muškosti, počeo je da uzima droge, poput ekstazija i LSD-a.
Jadan neshvaceni covek, nije imao s'cim pa morao da se drogira.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
mob
Nokia 6630, valjda
Pick a size pls  Smile Smile



jbte i meni pala ista misao...  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.