Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Counter Strike : Source (Steam)  (Pročitano 51653 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
ne steam je ne moguce zajebati Smile .... i jedini je bokac bio u pravu kada je rekao da je steam besplatan ... ako hocete da se uverite u to skinite ga jednostavno ... ili sa drajverima za ATI dobijate i steam ... a sva igra se placa i onda se "registruje" preko steam-a tj cd key se upise u steam ... i kada se jednom upise ne radi vise nigde ... znaci samo na tom accountu gde ste ga upisali ...

steam tj cs original se ne patch-uje vec ima ragularan update koji steam sam odradi .... i ponovo ... ne moze se koristiti steam tj cs na steam-u ako ga niste predhodno kupili ... cs ne steam ...  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Jes da je offtopic ali cu da dodam ovde posto pricamo o Steamu: slobodno mozete da kupujete igre preko Steama posto nije bitno gde zivite (kao za Playstation network), igre odmah po zavrsenom downloadu mogu da se igraju a kad jednom kupite igru mozete na tom nalogu da je downloadujete bezbroj puta. Nije isto kao da imate fizicku kopiju igre ali sta da se radi (cak je i malo jeftinije od prodavnica). Nedavno su se pojavile i Epic-ove igre (Unreal i UT) na Steamu Smiley
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Da.Kad sam kupio HL 2 i Episode 1 i instalirao-ubacio ključ,više mi nijednom nakon rušenja sistema nisu tražili ponovo!Instalacija kreće iz nji8jhove baze ili šta već i vi uopšte više nemorate da ubacujete kupljenu igru.Samo klik na instal i kreće...
I o da,stim za*ebati ne možeš("bio tamo-probao to"  SmileSmile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
i uvek mozes da vratis svoj nalog pa makar bio najzaboravniji covek na svetu ... dovoljno je da samo znas mail na koji si se reg ... ili da procitas sa kutije produkcioni kod ... ako imas kutiju .... ili da das ime ... u svakom slucaju dobices nazad svoj nalog ...
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 59
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
SonyEricsson k750i
Da, a odakle meni originalan CD-key da ga ukucam u Steam, pa da moze da mi updatuje CS Source?
Ja imam piratsku verziju CSS-a i treba mi neki krekovan patch da ga updatujem. Znam da ne postoji oficijelni standalone patch za CSS, ali ako sam uspeo toliko da zajebem Steam da pokrenem CSS bez njega, onda je moguce i updatovati igru. Zato pitam, zna li neko odakle moze da se skine, i da li neko uspeo?
IP sačuvana
social share
Never underestimate the power of stupid people in large groups.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Citao sam da vlasnici ATI grafickih kartica (novije generacije, do duse) mogu da skinu jednu igru po izboru sa Steama. Je l' radio to mozda neko?
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Da, a odakle meni originalan CD-key da ga ukucam u Steam, pa da moze da mi updatuje CS Source?
Ja imam piratsku verziju CSS-a i treba mi neki krekovan patch da ga updatujem. Znam da ne postoji oficijelni standalone patch za CSS, ali ako sam uspeo toliko da zajebem Steam da pokrenem CSS bez njega, onda je moguce i updatovati igru. Zato pitam, zna li neko odakle moze da se skine, i da li neko uspeo?

Nisi ti nista zajebao Steam vec hakerska grupa koja je igru ripovala sa Steama i napravili standalone Smiley

Citao sam da vlasnici ATI grafickih kartica (novije generacije, do duse) mogu da skinu jednu igru po izboru sa Steama. Je l' radio to mozda neko?

Nije bas tako ali ipak mozes da skines neke igre za dz, pogledaj ovu temu:
http://forum.burek.com/index.php/topic,305066.0.html

I uz vecinu novijih Ati kartica dolazi kupon za Black box (Portal,TF2, Episode 2) sa serijskim brojem koji ukucas i onda mozes da downloadujes te igre.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
nista nisam video da moze besplatno da se skine ... samo se uz svaki novi drajver dobija steam ... iznova i iznova ... samo ako ga vec imas ne instaliras ga opet i to je to Smiley
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Pa ne mozes iz samog Steama besplatno da uzmes igru vec odes na sajt (link u drugoj temi) i odatle aktiviras. Provereno radi, ja sam aktivirao HL2DM, Lost coast, Peggle i Portal demo jer imam nVidia graficku.

BTW Prey trenutno kosta 5$, tj. nesto jace od 250 dinara
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Ma ljudi kupiti igru koja ima CS Source u ponudi i šta te briga-igraš svuda do mile volje a ne kupuje se original svaki dan nego kad ti se nešto stvarno svidja i želiš da kidaš na netu.
Nije smak sveta izdvojiti koji crvendać za original...
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.