Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:35:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Corel pocetnik !  (Pročitano 10370 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Citat
ali je problem da kada se covek zarazi corel-om, tesko prelazi na photoshop

Nikad nisam radio u Korelu, Adobe Illustartor je vise nego odlican a o programu Photoshop nema potrebe da pricam. Ali najbitnije je da si uradio travu. Kod mene to ovako izgleda:

http://www.letletlet-warplanes.com/posing_In_front_rumpler.html

ili

http://www.letletlet-warplanes.com/sloboda_nasa.html

ili

http://www.letletlet-warplanes.com/never_good.html
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Sony xperia
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple 3g
Pa sa Corela se i ne prelazi na Photoshop nego na Illustrator! Zna se za sta se koristi Corel a za sta PS! Mada je po meni Illy zakon za vektor!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Sony xperia
Pa sa Corela se i ne prelazi na Photoshop nego na Illustrator! Zna se za sta se koristi Corel a za sta PS! Mada je po meni Illy zakon za vektor!

Dali moram vec napisano detaljnije pojasniti. Corel Draw je vektorski deo programskog paketa Corel, Corel Photo Paint je pikselni deo programskog paketa Corel. Ko se navikne na Corel Photo Paint tesko prelazi na Photoshop. Dali sam sada jasniji ? A i veoma dobro znam sta zasta sluzi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple 3g
Sto ne kazes? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Sony xperia
Jel to mene pitas ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Citat
Corel Draw je vektorski deo programskog paketa Corel, Corel Photo Paint je pikselni deo programskog paketa Corel. Ko se navikne na Corel Photo Paint tesko prelazi na Photoshop.

Cinjenica i zato rasprave tipa Adobe ili Corel nisu na mestu. Corel je drugaciji i verovatno pocetnicima bolji. Ali i jeste dobar. Na primer kada povlacite krivu putanju u Corelu imate dve rucke, po jedna na svakom kraju, i njime se moze vrlo tacno podesiti kriva putanje. Odabirom alatke za biranje kriva se lako pretvara u pravu. Kod Illustratora ima samo jedna rucka ali i njome se odlicno rade krive. Takodje se lako vrsi lako prevodjenje u prave.

Corel ima veliku bazu tih simbola, ne samo trava, vec i kolko se secam arhitektonskih znakova, internet i slicno. Kao i Ilustrator. Ja imam drugare na mom forumu koji takodje rade vektorske crteze u Corelu i ja sam jedini koji koristi Illustrator. Jednostavno savladao sam i Photoshop i Illustrator tako da je meni to sasvim logicno i normalno. Moji radovi su objavljivani po casopisima. Tako da me necackaju po pitanju programa.

Ima cak dosta njih koji u Corelu rade pripremu za stampu i to jos 1999 godine. To moze i Illustrator mada za to postoje posebni programi.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Sony xperia
Ma fala Bogu.
Jel smem postaviti nesto rarovano, gde se moze videti deo mogucnost kombinacije 3D Max-a, CorelDrow-a, Photoshopa, i Vegasa. To sam radio za jednu firmu koja treba poceti sa radom, zato je rarovano, da ispostujem pravilnik o nereklamiranju firmi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 172
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony Xperia S
Da ne zna neko free srpski tutorial za Corel R.A.V.E. 2.0? Trazim svuda, nigde nema. Nemojte da je mnogo veliki. Hvala
IP sačuvana
social share
Cetiri se stvari nikada ne mogu vratiti: izgovorena rec, izbacena srela, protekli zivot i propustena prilika . . . . .
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Sony xperia
Predpostavljam posto niko ne odgovori, da nesmem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:35:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.